رویداد به پایان رسیده است!
دَهمین رویداد رُبات (روز بُردگیم‌های استراتژیک و تاکتیکی) در تاریخشنبه ۲۵ فروردینبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دَهمین رویداد رُبات (روز بُردگیم‌های استراتژیک و تاکتیکی)

شروع:
شنبه ۲۵ فروردین ۹۷ ۱۸:۰۰
پایان:
شنبه ۲۵ فروردین ۹۷ ۲۲:۳۰
مکان: تهران
موضوع:سرگرمی / بازی
دَهمین رویداد رُبات (روز بُردگیم‌های استراتژیک و تاکتیکی)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

روز بردگیم‌های استراتژیک و تاکتیکی

 

چرا ربات؟

اتفاقی که خیلی زیاد تو کافه پیش میاد اینه که گروهی از دوستان میان و یکی دو نفر از گروهشون خیلی جذب بازی‌های طولانی و استراتژی سنگین قفسه پر طمطراق کافه می‌شن. ولی بقیه اعضای گروهشون نه حوصله بازی طولانی دارن و نه وقتشو. بعد ما باید خاموش شدن برق ذوق چشمان این عزیزان رو تماشا کنیم و ببینیم که آروم می‌شینن سر میز و می‌گن «هرچی جمع بگه»!

دیگه وقتشه که وارد عمل بشیم و یه برنامه‌ای بذاریم که این افراد مهجور همدیگه رو پیدا کنن و سر فرصت و حوصله بشینن پای بازی‌های سنگین! شنبه اولین رویداد رُبات (روز بردگیم‌های استراتژیک و تاکتیکی) رو برگزار می‌کنیم تا هم به سادگی بتونین همبازی پیدا کنین هم با هزینه خیلی کمتر بازی‌های مورد علاقه‌تون رو با همبازی‌های جدید بازی کنین.

 

هزینه

هزینه بازی در این رویداد فقط ۱۰.۰۰۰ تومنه و ۱۵.۰۰۰ تومن مابقی برای سفارش دادن از منوی کافه محفوظه. (هزینه بازی در یک روز عادی برای بازی‌های طولانی چیزی نزدیک به ۴۰.۰۰۰ تومن می‌شه.)

 

نکات کنکوری

- بازی‌هایی که قراره در این روز بازی کنیم خیلی بازی‌های پیچیده‌ای هستن و خلاصه اگه تا حالا بازی‌های رومیزی یا بردگیم انجام ندادین پیشنهاد نمی‌کنم از این بازی‌ها شروع کنین. مگر اینکه خیلی با حوصله هستین.

- اگه بتونین قبل از روز رویداد کمی راجع به قوانین بازی‌ها مطالعه کنین خیلی خوب می‌شه چون زمان یادگیری بازی رو بشدت کم می‌کنه. لینک دفترچه قوانین بازی‌ها و ویدئوهای آموزشی رو در صفحه توضیحات بازی‌ها گذاشتیم.

- تورو خدا دیر نیاین که کلا وقت کمه و هم توضیحات بازی‌ها طول می‌کشه هم خود بازی‌ها. متاسفانه اگه کسی دیرتر از زمان تعیین شده برسه مجبوریم بازی رو بدون اون شخص شروع کنیم.

- نکته آخر اینکه رویداد ربات (روز بردگیم‌های استراتژیک و تاکتیکی) هیچ ارتباطی به رباتیک، رشته برق‌، رشته مکانیک یا هیچ چیز دیگه‌ای نداره. منطقا وقتی در کافه برد برگزار می‌شه معنیش اینه که یک ربطی به بازی‌های رومیزی داره.

بازی‌ها

Cry Havoc

Cry Havoc

Tigris & Euphrates

Tigris & Euphrates

Scythe

Scythe

51th State

51th State

Robinson Crusoe

Robinson Crusoe

آدرس:تهران خیابان مطهری نرسیده به سهروردی ساختمان ۱۲۰، طبقه منفی یک