رویداد به پایان رسیده است!
دومین کارگاه ITIL Practitioner (متخصص ITIL) در تاریخجمعه ۱۴ دیبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دومین کارگاه ITIL Practitioner (متخصص ITIL)

شروع:
چهارشنبه ۱۲ دی ۹۷ ۰۸:۳۰
پایان:
جمعه ۱۴ دی ۹۷ ۱۶:۳۰
دومین کارگاه ITIL Practitioner (متخصص ITIL)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره

دوره ITIL Practitioner جدیدترین دوره معرفی شده در رابطه با چارچوب ITIL میباشد که با هدف حذف فضای خالی بین دانش تخصصی کارشناسان و مشاوران این حوزه و دانش مورد نیاز جهت اجرای موفق پروژه های مرتبط با این چارچوب تهیه و ارائه شده است. افرادی که حداقل دوره های ITIL Foundation را گذرانده باشند میتوانند از این دوره استفاده کنند.

در ماه فوریه سال 2016 میلادی موسسه AXELOS یکی از بنیادی ترین تغییرات چندین سال اخیر مرتبط با چارچوب ITIL را رسما معرفی کرد و آن افزوده شدن دوره و آزمون جدیدی به مجموع 11 دوره آموزشی قبلی این حوزه بود. دوره و مدرک جدید که تحت عنوان ITIL Practitioner معرفی شده است، در ساختار دوره های ITIL بعد از سطح Foundation و قبل از دوره های Intermediate قرار گرفته است. البته لازم به ذکر است که گذراندن آن برای افرادی که تمایل به دریافت مدرک ITIL Expert دارند اجباری نیست و میتوانند در صورت تمایل نسبت به شرکت در دوره و آزمون آن شرکت کنند.

این دوره که بر پایه رویکرد بهبود مستمر خدمات (CSI Approach) طراحی و ارائه شده است با برخورداری از ساختاری جذاب و کارآمد همراه با تمرینهای متعدد کلاسی و موردکاوی ها متنوع، دانش پژوهان را با استقرار چارچوب ITIL در سازمان به عنوان یک تغییر کلیدی سازمانی در راستای بهبود خدمات درحال ارائه آشنا میکند. این دوره برای افراد و سازمانهایی طراحی شده است که میخواهند ITIL را بصورتی عملیاتی پیاده و جاری سازی کنند.

دوره ITIL Practitioner مطابق با استاندارد معرفی شده توسط موسسه AXELOS در قالب یک دوره سه روزه (8:30 الی 16:30 – 24 ساعت آموزشی) برگزار میگردد.

اهداف دوره

در این دوره سعی میشود تا شرکت کنندگان در انتها، مفاهیم زیر را به صورت کاربردی بیاموزند:

 • درک مفاهیم اصلی ITSM که در چرخه بهبود مستمر خدمت تاثیرگذار هستند
 • امکان استفاده از راهکارهای ITIL در محیط واقعی
 • امکان استفاده از رویکرد CSI جهت بهبود در محیط سازمانی
 • برقراری ارتباط و سازگاری با دیگر چارچوبها و بهروشهای مرتبط نظیر Lean، DevOps، Agile و …
 • درک مناسب از فرآیندهای اندازه گیری و سنجه ها در راستای بهبود مسمتر
 • مدیریت تغییرات سازمانی در جهت بهبود مستمر خدمات

باید توجه داشت که بخش اعظمی از انتقال اطلاعات در بحثها و گفتگوهای حین دوره صورت خواهد گرفت، پس طبیعتا مشارکت فعال حاضرین در دوره امری بسیاری تعیین کننده در کیفیت برگزاری دوره خواهد بود.

مخاطبان دوره

 • مدیران فناوری اطلاعات
 • مشاوران فناوری اطلاعات
 • مدیران کسب و کار
 • توسعه دهندگان فناوری اطلاعات
 • مالکین فرآیندهای کسب و کار

و بطور کلی کلیه علاقمندان به چارچوب ITIL جزو مخاطبان این دوره کارآمد محسوب میگردند.

پیشنیاز دوره

پیش نیاز این دوره حداقل شرکت در دوره ITIL Foundation میباشد. اما شرکت در دوره های دیگر ITIL (مانند دوره های سطح میانی) نیز میتواند به شرکت کنندگان این دوره کمک کند.

ویژگیهای دوره

 • برگزاری دوره توسط نمایندگی رسمی موسسه ITpreneurs از معتبرترین مراکز بین المللی در حوزه آموزش مدیریت فناوری اطلاعات
 • استفاده از محتوای آموزشی بروز و بین المللی به کمک مدرس مجرب و با سوابق ارزشمند در رابطه با پروژه های فناوری اطلاعات
 • آمادگی جهت شرکت در آزمون بین المللی ITIL Practitioner و اخذ مدرک بین المللی

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
روز سوم
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۰۸:۳۰۱۶:۳۰
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۸:۳۰۱۶:۳۰
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۹:۰۰۱۷:۰۰

شرایط انصراف و عودت هزینه

 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی 10 روز و یا زودتر از زمان برگزاری رویداد، درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 4% کارمزد سایت ایوند به ایشان عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی تا 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 30% شهریه دوره عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی دیرتر از 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف نموده و یا بدون اطلاع قبلی در دوره حاضر نشود، شامل هرگونه عودت وجه نبوده و دانش‌پژوه حق هرگونه ادعایی در این رابطه را نخواهد داشت.

مدرس دوره

مهندس ایزدی

مهندس ایزدی

مدرس دوره

مهندس بابک ایزدی مدیریت مجموعه رایزن سامانه گستر و مدیریت پروژه های مرکز مشاوره این شرکت با تکیه بر بیش از 15 سال سابقه حرفه ای در حوزه های فنی و مدیریتی فناوری اطلاعات و دارنده مدارک متعدد بین المللی تحت عناوین ITIL, COBIT, DevOps, MCTS, MCPD و ... از شرکتها و موسسات معتبر...

برگزارکننده

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر

مرکز آموزش شرکت رایزن سامانه گستر به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز آموزشی در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات نزدیک به 10 است که در حال فعالیت بوده و دوره های متعددی را در رابطه با چارچوبها و استانداردهایی نظیر ITIL, COBIT, PRINCE2 و SCRUM را برگزار نموده و مینماید.

آدرس:تهران خیابان شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان عرفان، پلاک 26، واحد 8