رویداد به پایان رسیده است!
وبینار رایگان: مدیریت تغییرات سازمانی (OCM) در تاریخ شنبه ۹ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۹ فروردین ساعت ۱۱:۰۰

وبینار رایگان: مدیریت تغییرات سازمانی (OCM)

  • رایگان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی وبینار


مدیریت تغییرات سازمانی یا همان Organizational Change Management یکی از الزامات مورد نیاز جهت اجرای موفقیت آمیز پروژه‌هاست. به جرات میتوان ادعا کرد که اکثریت پروژه‌های سازمانی سبب ایجاد مجموعه‌ای از تغییرات در سطح سازمان خواهند شد که نیازمند مدیریت شدن هستند.

به عنوان مثال تصور کنید که قصد دارید یک استاندارد یا چارچوب مدیریتی را در سطح سازمان مستقر کنید. بطور طبیعی در طول این پروژه فعالیتهای روزمره افراد، شرح وظایف آنها و یا حتی ساختار سازمانی موجود دستخوش تغییر خواهد شد. مواجه شدن با مقاوتهای سازمانی در چنین شرایطی، چندان دور از انتظار نیست. یکی از دلایل عمده شکست پروژه‌ها در سطح سازمانها، بی‌توجهی به این مقاوتها و عدم وجود برنامه مدون جهت مدیریت و هدایت این مقاوتهاست.

مدیریت تغییرات سازمانی (OCM) قرار است تا به عنوان یک فرآیند کارآمد، شرکتها و سازمانها را در جهت مدیریت موفق تغییرات در سطح شرکت و یا سازمانشان یاری کند. این فرآیند، عملا مکانیزمی جهت مدیریت افراد در مواجهه با تغییرات سازمانی است.

در این وبینار یکساعته به بررسی نکاتی خواهیم پرداخت که سبب میشوند تا شما بتوانید با سهولت و اثربخشی بیشتری به اعمال تغییرات در سطح سازمان خود دست بزنید.

 

توجه داشته باشید که اطلاعات مورد نیاز جهت حضور در وبینار (لینک، شناسه کاربری و ...)، متعاقبا و از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

ارائه کننده وبینار

مهندس بابک ایزدی
مهندس بابک ایزدی
مدیرعامل شرکت رایزن سامانه گستر

بابک ایزدی، دارنده مدارک بین المللی ITIL, DevOps, COBIT, PRINCE2 و ... است.
ایشان مدرس رسمی دوره های ITIL و تنها ایرانی دارنده مدارک بین المللی ITIL 4 Strategist: Direct, Plan and Improve و ITIL 4 Specialist: Create, Deliver, and Support و جزو اولین دارندگان این مدارک در سطح دنیا هستند.


معرفی شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر


شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر، ارائه کننده خدمات آموزش، مشاوره و نرم­ افزار در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات (ITIL, Cobit, PRINCE2, SCRUM, DevOps, Service Desk, …) پس از گذشت 10 سال فعالیت و کسب تجربیات ارزشمند در دو حوزه آموزش و مشاوره، دوره ها و کارگاههای آموزشی خود را بشکل عمومی و درون سازمانی برای شرکت ها و سازمانها برگزار خواهد نمود.

لازم به ذکر است که مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده رسمی معتبرترین موسسات آموزشی بین‌المللی، با سابقه برگزاری بیش از 750 کارگاه/دوره آموزشی استاندارد دارای کاملترین سبد محصولات آموزشی در حوزه­ های مورد اشاره، به عنوان یکی از پیشگامان و فعالترین مراکز آموزش تخصصی در رابطه با چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات محسوب می­ گردد.

 همچنین همکاری با موسسات بنام بین المللی چون ITPreneurs هلند و  SimpliLearn آمریکا در زمینه ارائه محتوای آموزشی در کنار بکارگیری مدرسان مورد تایید و با تجربه توانسته تا دوره­ های این مرکز آموزشی را در سطح دوره­ های رسمی و بین­ المللی خارج از کشور قرار دهد.

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر اکنون بعنوان نماینده رسمی اعتباردهندگان متعدد بین‌المللی آزمون، امکان برگزاری کلیه آزمونهای بین‌المللی موجود در سبد آزمونهای PeopleCert را در ایران و سایر نقاط جهان دارا میباشد.

     خواهشمند است در صورت تمایل به برگزاری هریک از این آموزش­ها و آزمونها برای همکاران و کارشناسان خود با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره آموزشی رایگان ما نیز جهت آشنایی کامل با دوره ها، تقدم و تأخر آنها، انتخاب دوره متناسب با نیاز شما و پاسخ به دیگر پرسشهای احتمالی برخوردار شوید.

    همچنین توجه داشته باشید که کلیه مدرسان این دوره­ها در مرکز مشاوره این شرکت نیز مشغول به فعالیت بوده و آمادگی کامل دارند تا در صورت تمایل شما نسبت به تعریف و مشارکت در پروژه های مشاوره نیز همراه شما باشند.

 

برگزارکننده

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر
مرکز آموزش رایزن سامانه گستر
  • شروع: شنبه ۹ فروردین ساعت ۱۱:۰۰
  • پایان: شنبه ۹ فروردین ساعت ۱۲:۰۰

آدرس: تهران خیابان شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان عرفان، پلاک 26، واحد 8