ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"سمینار self coaching " در تاریخ چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت عادی به جای 99 هزار تومان فقط 49 هزار ت
-
۴۹,۰۰۰ تومان
دریافت وویس کامل جلسه
-
۲۹,۰۰۰ تومان
دریافت وویس بخشی از جلسه (حدود 30 دقیقه)
-
رایگان

توضیحات

 

سلف کوچینگ چیست؟
فدراسیون بین المللی کوچینگ ، کوچینگ را رابطه ای بین کوچ و مراجع تعریف می کند که در یک فرایند خلاق و مبتنی بر تفکر الهام بخش مراجعان برای رسیدن به حداکثر توانمندی های شخصی و شغلی باشد.
متاسفانه اکثر مردم به این کوچ حرفه ای یا دسترسی ندارند یا از پس هزینه یک کوچ خوب بر نمی آیند. اینجاست که سلف کوچینگ به کمک شما می آید.
سلف کوچینگ یک فعالیت خودمحور است که در آن شما قادر هستید خودتان را به سمت جلو هل دهید و از چالشهای پیش رو عبور دهید. سلف کوچینگ بر مبنای این فرض اساسی کوچینگ که هر شخصی یک نابغه خلاق و توانمند است شکل گرفته است. اینکه هرکس خودش بهتر از دیگران به مشکلات و راه حلهای آنها آگاه است. شما متخصص زندگی خودتان هستید و با داشتن تکنیک های درست می توانید مشکلاتتان را به راحتی حل کنید.

سلف کوچینگ با افزایش خودآگاهی شما کمک می کند تا بتوانید مشکلات خود را برطرف کنید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. شما یاد میگیرید از خودتان بیرون بیایید و رو به روی خودتان قرار بگیرید. با این حال سلف کوچینگ جایگزین گرفتن کوچ بیرونی نمی شود. من خودم یک کوچ حرفه ای هستم و می دانم چقدر فوق العاده است که از مزایای داشتن یک کوچ بهره برد.

سلف کوچینگ مجموعه ای از مهارتهای قدرتمند کوچینگ است که هرکسی می تواند برای خودش استفاده کند. متد سلف کوچینگ به شما کمک می کند تا تغییراتی در زندگی روزمره خود ایجاد کنید.
سلف کوچینگ آگاهی شما را نسبت به توانایی ها و نقاط قوت خودتان افزایش می دهد.
سلف کوچینگ آگاهی شما را نسبت به افکار، عادتها و الگوهای خودتان افزایش می دهد.
سلف کوچینگ کمکتان می کند بفهمید چه فکر و الگویی شما را از رسیدن به موفقیت دور نگه داشته است.

در سمینار چهارشنبه درباره سلف کوچینگ به بیان تجربیاتم خواهم پرداخت.

دومین دوره حضوری 6 ماهه پیشرفته تربیت کوچ حرفه ای (کوچینگ پلاس)

نازنین سخاوتی: مگه میشه آخه؟

نازنین سخاوتی هستم و خدا را هزاران بار شاکرم که سخاوتمندانه در حال گسترش دانش کوچینگ در ایران هستم.

یک روز سرکار خانم الله آبادی یکی از دانشجویان دوره کوچینگ پلاس بعد از کوچ کردن بسیار موفق یک فردی که دکترای مکانیک داشت و به مشاوره و مباحث رشد فردی و مشاوره بدبین بود برایم یک پیام بلند بالا گذاشت که کوچینگ یک علم الهی است و باعث آشتی آدمها با خودشان می شود.دیدم چقدر این توصیف برای کوچینگ بجا و زیباست.حقیقتا کوچینگ دانش نیست،اطلاعات نیست حکمت و خرد است. تکنیک صرف نیست بلکه آگاهی ناب است.

در طول بیش از ۲۵۰۰ ساعت جلسه و مکالمه کوچینگی که داشته ام هنوز که هنوز است بسیاری از اوقات از قدرت کوچینگ شگفت زده می شوم و با خودم می گویم مگر می شه آخه؟
مگر میشه این همه مراجع متنوع با دغدغه ها و نیازهای متنوع بیان کوچ بشن و دست پر جلسه را ترک کنن.حالشون خوب بشه و با کلی راهکار و امید و انرژی از جلسه خارج بشن.
من مراجعینی از کانادا،روسیه،امریکا،تهران،بندعباس،شیراز،مشهد،کرج و … داشته ام.

قشرهای مختلف از دندانپزشک بگیر تا یک زوج سلبریتی و یک کاسب یا یک کارمند یا یک مدرس و…

بین خودمان بماند تعدادی از کوچ ها و مدرسین بسیار بزرگ را هم کوچ می کنم و خب طبیعتا انتظار ندارید که جزییات بیشتری بگویم!! مثلا انتظار ندارید از مدرس سوپر موفقی بگویم که طی دو سال بیش از ۴۱ میلیارد ت درآمد داشته و من کوچ شخصی اش بوده ام و از موثر بودن جلسات حیرت زده شده است!

همه اینها را نگفتم تا خودستایی کنم.نگفتم که خودنمایی کنم گفتم که بگویم به قول دوست خوبم آقای شیرمحمدی «کوچینگ کار می کند،خوب هم کار می کند» این به این معناست که کوچینگ بسیار قدرتمنده، بسیار موثره، قویا نتیجه بخشه و خیلی هم حال خوب کنه.

تقریبا مراجعی نداشته ام که بیاید جلسه و بعد از جلسه با کلی حال خوب و احساس اقتدار جلسه را ترک نکند.

اگر دستگاهی باشد که میزان شادی،اعتماد به نفس و اقتدار و احساس تسلط بر زندگی را در ذهن آدمها اندازه گیری کند،تفاوت فاحشی در میزان این احساسات در قبل و بعد از جلسه کوچینگ وجود دارد.

یکبار در یکی از جلسات آقای شیرمحمدی گفت: آنچه همه خوبان دارند کوچینگ یکجا دارد.
به نظرم این جمله اصلا اغراق نیست.من هم این گفته را قبول دارم.کوچینگ محسناتی دارد که شاید کم لطفی باشد بگوییم حسن و بهتر باشد بگوییم جادو/معجزه.

تمام اینها را گفتم که از اعتقاد قلبی ام به کوچینگ اندکی گفته باشم.اما یک روز به خودم آمدم و گفتم نازنین مگر تو تا آخر عمرت چند نفر را می توانی کوچ کنی؟ ۱۰۰۰ نفر ۲۰۰۰ نفر ۵۰۰۰ نفر؟؟؟ این بود که تصمیم گرفتم دوره پرورش کوچ را برگزار کنم تا با آموزش و تربیت کوچ های حرفه ای این علم الهی را در بین مردم کشورم که اغلب حالشان خوب نیست گسترش دهم.

از ته قلبم می گویم گسترش کوچینگ رسالت من است.روزی از یکی از دوستانم شنیدم که می گفت آرزو دارم یک خانه سه طبقه در فلان منطقه شهر داشته باشم.من او را قضاوت نمی کنم اما خودم همیشه خواسته ام اهدافم و رسالتم چیزی باشد که اثری ماندگار از من به جای بگذارد.کاری کنم که جاودان شود و جاودان بماند.خدمتی عاشقانه برای کمک به آدمها.

خواستار رشد تو،نازنین سخاوتی

ببخشید متن احساسی شد.قرار بود معرفی مدرس باشد.ولی چیز دیگری از آب درآمد.

اگر بیشتر از من می خواهید بدانید اشکالی ندارد.لیسانس معماری دارم اما به دلیل علاقه زیادم به کوچینگ سال ۹۳ شروع به آموختن کوچینگ کردم در سال ۹۶ مدرک سطح ۱ بین المللی خودم را از فدراسیون کوچینگ آمریکا گرفتم. الان دانشجوی سطح ۲ کوچینگ هستم و قصد دارم مدرک PCC خودم را از همین فدراسیون بگیرم.

بعضی از دوستانم به من لطف دارند و می گویند تو جزو ۵ کوچ برتر ایران هستی ولی خودم فکر می کنم راه زیادی برای یادگیری و رشد وجود دارد که باید طی کنم.شاید تنها چیز قطعی درباره من این باشد که سعی می کنم در آموزش مانند نام خانوادگی ام رفتار کنم، ارایه سخاوتمندانه دانش و آگاهی ام به دیگران و یاد دادن هر آنچه بلدم، لذت بخش ترین کار دنیا برای من است.

می خواهم باور کنی عاشقانه مشتاق پیشرفت تویی هستم که الان این متن را می خوانی و به همین دلیل مثل یک دوست دلسوز از تو دعوت می کنم تا در دوره کوچینگ پلاس حضور پیدا کنی.قول می دهم زندگیت را به دو نیمه تقسیم می کنی قبل از کوچ شدن و بعد از کوچ شدن. این معجزه ی من نیست معجزه کوچینگ است.

به نظرم یادگیری کوچینگ از نون شب واجب تره!

حسین شیرمحمدی: این دوره اعتماد به نفس شما را چند برابر می کند!

سالهاست که فعالیت های مختلفی در صنعت آموزش غیر آکادمیک ایران انجام داده ام. (هرچند رزومه و سابقه خوبی نیز در فعالیت های آکادمیک در سطح دانشگاه تهران،بهشتی و شریف دارم، دو رتبه تک رقمی در کنکور و مقالات علمی پژوهشی و …)

برگزاری صندلی داغ موفقیتی با حضور ۱۳ مدرس برتر
برگزاری اولین تاکشو موفقیت در ایران با حضور ۸ مدرس ستاره
تولید اولین محصول آموزشی ایونت مارکتینگ (برگزاری و بازاریابی رویداد) برای اولین بار در ایران.
برگزاری تورهای آموزشی تفریحی داخلی و خارجی
نوشتن ۸ جلد کتاب پرفروش
اما صادقانه بگویم اثربخش ترین آموزش رشد فردی که به آن اعتقاد دارم نه تاکشو است و نه تور.بلکه آن دانش کوچینگ است.واقعیت را بگویم هیچ چیزی به اندازه کوچینگ قدرتمند و نتیجه بخش نیست.نه ان ال پی نه هیچ مکتب دیگر روان شناسی و رشد فردی به پای کوچینگ نمی رسد.

این اعتقاد راسخ من بود که باعث شکل گیری چنین دوره ای و ترویج این مکتب شده است.

به این نتیجه رسیدم وقت گذاشتن من برای پرورش کوچ حرفه ای، نتیجه اش برای دنیا مجموعا بهتر است تا اینکه تک به تک آدمها را کوچ کنم.

عمیقا و شدیدا و قویا اعتقاد دارم:

۱-کوچینگ صد سر و گردن از سایر شاخه های رشد فردی و بیزنسی بالاتر است.به همین دلیل فرد مدتها کلاس یونگ و طرحواره درمانی و کلی کلاس و دوره می رود ولی چندان نتیجه نمی گیرد اما فقط کافیست همین آدم یک دوره کوتاه کوچ شود بعد خواهد دید نتایج این دوره برابر با کل آن دوره هایی است که سالها رفته.

۲-بیش از ۸۰%  مدرسان و افرادی که در بیو پروفایلشان نوشته اند: I am a coach   نه تنها کوچ نیستند بلکه حتی کانسپت و ادبیات کوچینگ را هم درک نکرده اند.چون دیده اند این عنوان شیک و مجلسی است و مد شده به خودشان این عنوان را سنجاق کرده اند.جایی دیدم فرد نوشته بود: کوچ وردپرس!!

می خواهید تست کنید؟ به بسیاری از همین افراد بگویید لطفا ۵ مورد از مدل های کوچینگ را نام ببر؟ ازش بپرسید لطفا مدل grow را توضیح بده؟ اگر توانست حتی نام یک مدل را بگوید (به جز مدل گرو که الان اشاره شد!) من به شما جایزه می دهم.

۳-کوچینگ معجزه می کند.اگر کسی صدها کتاب خوانده و دوره و سمینار رفته و نتیجه نگرفته چنین آدمی با یک دوره ۶ تا ۱۲ جلسه ای کوچینگ اندازه تمام آن سمینارها و کتاب ها نتیجه می گیرد.زیرا کوچینگ عمیق،علمی،نتیجه گرا و آگاهی محور است و تمام تمرکزش روی خود فرد است.

به این نتیجه رسیدم وقتی که برای پرورش کوچ بگذارم نتیجه اش به مراتب برای دنیا بهتر خواهد بود تا اینکه تک تک افراد را کوچ کنم.

۴-دوره کوچینگ پلاس،کامل و جامع است.
نازنین سخاوتی کوچینگ را عالی درس می دهد و من بخش پلاس را یعنی: مارکتینگ،تبلیغ نویسی و کتاب نویسی

هیچ کدام از دوره های کوچینگ در ایران چنین جامعیتی ندارد، البته برخی از همکاران عزیز بعد از اولین دوره ما، یکی دو تکه ناقص از سرفصل های ما را به دوره شان سنجاق کردند حتی صفحه تبلیغشان را شبیه ما نوشتند اما خب مخاطب هوشمند است و مقایسه می کند.

تضمین کتبی می دهم آموزش های بخش پلاس که مربوط به من است شما را شگفت زده خواهد کرد.

اعتقاد قلبی ام این است یا با محتوایت مخاطب را سورپرایز کن طوری که لکنت زبان بگیرد! یا تدریس را ببوس بگذار کنار.صد البته آموزش های بخش کوچینگ توسط خانم سخاوتی هم معرکه است چون خودشان جزو برترین های این حوزه در کشور هستند.

۵-قلبا اعتقاد دارم قیمت دوره ما حقیقتا، نه تنها یک پیشنهاد رد نشدنی است بلکه اعتقاد دارم جوانمردانه است و  رضایت خداوند در آن وجود دارد.کدام دوره تربیت کوچ در ایران و دنیا بابت ۱۰۰ ساعت کلاس حضوری با خدمات جانبی (آموزش کتاب نویسی،بازاریابی سمینار،پذیرایی مفصل، تور رایگان) ۶٫۵ میلیون تومان می گیرند.
همین تهران خودمان برخی ها بابت ۵۰ ساعت کلاس وبیناری ۱۵ میلیون تومان می گیرند یا برای یک دوره ۶ روزه ۲۰ میلیون تومان دریافت می کنند!

۶-قسم می خورم بعد از اینکه تبدیل به یک کوچ حرفه ای شدید و کتابتان را نوشتید دنیا برای شما جور دیگری خواهد بود.احترام و عزتی که به یک نویسنده و کوچ می گذارند پیدا نشدنی است. محبوبیتی که بعد از کوچ کردن دیگران به دست می آورید طوری است که شادی و خوشحالی را ۱۰ هزار بار به رگ های شما پمپاژ می کند.مردم و باالخص، مراجعین تان شما را تحسین و تمجید می کنند و از یاد نخواهند برد.

در هر جمعی اعتماد به نفس تان ۱۰۰ خواهد بود زیرا دو امتیاز ویژه دارید کتابی که در کیفتان است و مهارتی که در ذهن تان است.فرقی نمی کند با چه کسی هم کلام می شوید با استاد دانشگاه یا با رییس یک سازمان یا با یک آدم ثروتمند، شما چیزی در چنته دارید که حلال مشکلات است و در مغز شماست.شما یک کوچ حرفه ای هستید.شما یک نویسنده کتاب هستید.به شما تبریک می گویم و برایت احساسی را آرزو می کنم که صدها بار آن را تجربه کرده ام.

بگذارید سخنم را با یک قصه تمام کنم.

یک روز در مترو تجریش و داخل قطار،یک آقای میانسال کراواتی کنارم نشسته بود ایشان از کیفش مجله ای در آورد تا بخواند دیدم مجله خلاقیت است.گفتم عذر می خوام شماره جدیدش تازه اومده؟ ایشان گفتند بله امروز خریدم.سر صحبت باز شد.من گفتم عاشق آن قسمت مجله هستم که آقای امامی مطلب می نویسد ایشان گفتند چه جالب من هم این بخش را خیلی دوست دارم و در بیمه فعالیت می کنم بعد پرسیدند مگر حیطه کاری شما در بیمه است؟ من گفتم قبلا کار می کردم اما الان کارم آموزش است و کتاب هم تالیف می کنم.

ایشان گفتند اتفاقا یک آقایی هست به نام آقای شیرمحمدی که کتابی نوشته به نام «شکستن مرزهای ثروت» و قبلا هم در بیمه بوده! نمی دانید آن لحظه چه احساسی داشتم فقط باید تجربه کنید! گفتم با اجازتون خودم هستم! و ایشان به قدری ذوق زده شدند که ایستادند و من را بوسیدند و گفتند که از خوانندگان وبلاگم هستند و کتابم را هم خوانده اند.

تمام حرفم این است که با نوشتن کتاب به جرگه افراد خاص جامعه می پیوندید و اعتماد به نفس تان ۱۰۰ برابر می شود آیا همین کافی نیست.من به شدت اعتقاد دارم اعتماد به نفس اثر مستقیم روی درآمد ما،روابط ما و حال خوب ما دارد و چقدر عالیست که با نوشتن کتاب هم حال خودمان خوب می شود هم حال دیگران را خوب می کنیم.

بخشی از کتاب های منبخشی از کتاب های تالیفی من

مشخصات دوره کوچینگ پلاس (تربیت کوچ حرفه ای)
۱-حضوریه
(کوچینگ یه مبحث ساده ولی بسیار عمیقه، بهش میگن سهل و ممتنع، من موندم چنین مبحثی را چطور برخی همکاران به صورت آنلاین با وبینار و وویس! آموزش می دن؟! تو دنیای آنلاین،اتفاقا آموزش حضوری می چسبه و صد البته اثربخش تر هم هست. بگذریم از مزایایی چون نتورکینگ ، دوستیابی و دریافت انرژی و انگیزه!)

۲- ۹۶ ساعت آموزش حضوری به مدت ۱۲ جلسه ۸ ساعته در مدت 6 ماه
(با ۹۶ ساعت آموزش کاربردی ،تمرین محور و بازی محور، محال است کسی از دوره کوچ حرفه ای بیرون نیاید.)

۳-پذیرایی خوب داریم که در کنار کوچ های خوب با کلی بگو بخند سرو میشه.
صبحانه و میان وعده شامل (میوه های متنوع فصل،نسکافه،چای گیلان،کیک،بستنی)
پذیرایی ناهار به صورت منو باز (چلوکوبیده،چلوجوجه،انواع غذاهای ایرانی و …)

(در بسیاری از دوره های آموزشی حتی چند میلیونی، پذیرایی یک نسکافه و کیک ساده است، بهانه شان هم این است که دانشجو برای محتوا آمده نه خوردن! ولی ما اعتقاد داریم فراهم کردن تغذیه مناسب و متنوع، وظیفه اخلاقی و انسانی ماست ضمن اینکه بهره وری و یادگیری را هم بالا می بره.)

۴- ۱۲ جلسه تلفنی یا حضوری (به انتخاب خودتان) کوچینگ هم سطح با هم دوره ای هایتان خواهید داشت که در آن ۶ جلسه کوچ و ۶ جلسه مراجع هستید.

۵-صدور مدرک معتبر کوچینگ به افرادی که آزمون پایان دوره را پاس کنند.
(مدرک درک نمی آورد ولی گاهی برخی جاها لازم است.)

۶-معرفی مراجعین رایگان و پولی که به ما مراجعه می کنند به فارغ التحصیلان دوره جهت کسب تجربه و درآمد

۷-برگزاری یک تور آموزشی تفریحی یک روزه کاملا رایگان
(شامل صبحانه،ناهار،میان وعده،بازی و تمرین گروهی) در انتهای دوره و در یک باغ رستوران زیبا در اطراف کرج

۸-امکان دو جلسه مشاوره رایگان با مدرسین دوره (با هر مدرس یک جلسه ۱ ساعته)

۹-دعوت از کوچ ها و مدرسین موفق همکار جهت ارایه تجربیات و پرسش و پاسخ در طول دوره

۱۰-پشتیبانی در گروه های تلگرامی توسط مدرسین و امکان تعامل با کوچ های دوره قبل
 

تور آموزشی تفریحی پایان دوره کوچینگ پلاس

تمرین عملی کوچینگ

 

هزینه دوره تربیت کوچ حرفه ای کوچینگ پلاس

مبلغ ثبت نام به صورت اقساطی: 8 میلیون تومان (2 میلیون تومان پیش پرداخت و ماهانه 1 میلیون تومان قسط)

مبلغ ثبت نام به صورت نقدی:  ۶٫۴ میلیون تومان

آموزش ۱۱ صلاحیت کوچینگ در ده جلسه به صورت تئوری و عملی با بازی و تمرین و کار گروهی

جلسه اول
/همه چیز درباره کوچینگ/ صلاحیت های لازم کوچینگ / ضوابط اخلاقی کوچینگ- کوچینگ چیست؟ تفاوت کوچینگ با رشته های مشابه/ کوچ کیست؟ اصول بنیادی کوچینگ/ معرفی ۱۱ صلاحیت کوچینگ/ تاریخچه کوچینگ
جلسه دوم
ایجاد اعتماد در کوچینگ/ حضور و توجه چیست؟/ کشف باورها و تعهدات ناخوداگاه کوچ و مراجع / ایجاد اعتماد به نفس و خودباوری در خود و دیگران/ ارزشهای فردی چیست و چطور در کوچینگ کمکتان می کند
جلسه سوم
اولین مهارت مهم کوچینگ: مهارت گوش شنوا
جلسه چهارم
دومین مهارت مهم کوچینگ: مهارت بازخورد
جلسه پنجم
سومین مهارت مهم کوچینگ: مهارت پرسشگری موثر
جلسه ششم
معرفی مدل کوچینگ GROW/ بررسی قسمتG / هدف گذاری در کوچینگ/ بررسی ساختار جلسه یک کوچینگ/ ایجاد موافقت نامه کوچینگ/ تمرین عملی
جلسه هفتم
بررسی قسمت R و O مدل گرو /ایجاد آگاهی در مراجعان/ تغییر دیدگاه و نقش آن در موفقیت/ نظم شخصی چیست؟/ تمرین عملی
جلسه هشتم
بررسی قسمت W در مدل کوچینگ گرو / مهارت تبریک و ترغیب در کوچینگ / طراحی برنامه عملی برای رسیدن به اهداف / طراحی اقدامات / درخواست در کوچینگ / تمرین عملی
جلسه نهم
نحوه ایجاد قرارداد/ مدیریت مراجعان/ معرفی و بررسی مدلهای معروف کوچینگ/ تمرین عملی
جلسه دهم
برگزاری جلسه آزمایشی و مزایای آن/ کوچینگ به عنوان یک حرفه/ نحوه نوشتن قوانین و ساختار شما/ معرفی کوچینگ به دیگران/ تمرین عملی


آموزش مباحث برندسازی شخصی
(آداب معاشرت ویژه یک مدرس و کوچ حرفه ای، سلف مارکتینگ، حرفه ای گری در جلسات مشاوره و کوچینگ)


آموزش تبلیغ نویسی مقدماتی و پیشرفته
(شامل ۲۱ تکنیک پایه و پیشرفته تبلیغ نویسی، رمز گشایی از ترفند های تبلیغاتی مدرسان ایرانی و بین المللی)

آموزش آنلاین مارکتینگ (بازاریابی در فضای دیجیتال)


آموزش …. و …. ( به بخش سوپرایز مراجعه کنید.)


تمرینات عملی + کوچینگ عملی + جلسات رفع اشکال و پرسش و پاسخ


خدمات سوپرایزینگ در دوره کوچینگ پلاس


چون خودمان عاشق سوپرایز هستیم از سوپرایز کردن بقیه هم لذت می بریم پس این هم سوپرایز ما به شما:

۱-سه نفر برتر دوره در دوره سوم تربیت کوچ به عنوان دستیار آموزشی انتخاب می شوند و بابت تدریس به آنها حق الزحمه پرداخت خواهد شد.

۲-کارگاه ۸ ساعته حضوری «کتاب نویسی و بازاریابی کتاب» به ارزش ۱ میلیون تومان به همه شرکت کنندگان هدیه خواهد شد.با مباحث این کارگاه،همه شرکت کنندگان قادر به نوشتن کتاب و چاپ آن خواهند شد.

۳-نحوه برگزاری و بازاریابی سمینار و کسب درآمد از خدمات حضوری آموزشی به صورت یک کلاس محرمانه ۵ ساعته به شرکت کنندگان هدیه خواهد شد. با مباحث این کارگاه،همه شرکت کنندگان قادر به برگزاری سمینار و کلاس حضوری خواهند شد.

۴-بعد از پایان دوره، دورهمی های تفریحی آموزشی در طبیعت خواهیم داشت (دریاچه چیتگر،جاده چالوس،دربند و …)


رزرو وقت مشاوره رایگان از آقای شیرمحمدی و خانم سخاوتی: تماس با 09127559655سخنرانان

نازنین سخاوتی
نازنین سخاوتی
کوچ بین المللی acc از امریکا
حسین شیرمحمدی
حسین شیرمحمدی
نویسنده 8 عنوان کتاب،جزو 5 تبلیغ نویس برتر ایران

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
نازنین سخاوتی۱۶۱۸
حسین شیرمحمدی۱۸:۲۰۲۰

برگزار‌کننده

آواتار

وبسایت مستر استاد (مرجع آموزش مدرسین) mrostad.com

حسین شیرمحمدی کیست رتبه 9 کنکور کارشناسی رتبه 10 کنکور کارشناسی ارشد فارغ التحصیل ممتاز دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه تهران نویسنده 6 جلد کتاب پرفروش سخنران در زمینه توسعه فردی و اتیکت هم موسس مجموعه «اینجا ایونت» بنیانگذار و مجری برنامه صندلی داغ و

رویداد های برگزارشده۱۰

آدرس

تهران تهران،خ گلاب،نرسیده به میدان خبرنگار،خ حسینمردی،کوچه اردلان،پلاک 80

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

نقش شرکت‌های پسارشد در اکوسیستم‌های فناوری

 • آنلاین
 • رایگان
 • پارک علم و فناوری مدرس
تا ۲۷ اسفند

نامبروان-102

 • آنلاین
 • ۳,۹۶۰,۰۰۰ تومان
 • مطالعه شریف
تا ۳۰ اسفند

قاتلان فروش3 - چگونه فروش خود را از رکود و مرگ تدریجی نجات دهیم

 • آنلاین
 • ۵۰,۰۰۰ تومان
 • دبیرخانه جایزه فروشندگان برترایرانی
جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

لایو فناوری اطلاعات شبکه امنیت کلود رایانش ابری IT | Network | Security | Datacenter | Cloud

 • آنلاین
 • رایگان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh