استارتاپ گرایند شیراز - رویداد چهارم- ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۴

شروع رویداد
چهارشنبه ۱۸ آذر ۹۴ ۱۷:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۱۸ آذر ۹۴ ۲۰:۰۰
مکان رویدادشیراز
موضوع رویدادکارآفرینی / غیره
اضافه به تقویم
استارتاپ گرایند شیراز - رویداد چهارم- ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۴
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

استارتاپ گرایند (Startup Grind) یک برنامه و اجتماع کارآفرینی و جهانی است که به منظور آموزش، الهام و ایجاد ارتباط بین کارآفرینان حوزه تکنولوژی طراحی شده است.

این برنامه با حمایت‌های ویژه شرکت گوگل قدرت گرفته، در حال حاضر در بیش از ۱۶۰ شهر و ۶۵ کشور جهان درحال برگزاری بوده و پذیرای ویژه موسسین، سرمایه گذاران، مخترعان و مربیانی است که داستان‌های شخصی، تجربیات و درس‌های آموخته خود را با شرکت‌کنندگان سهیم شده و از این طریق به الهام بخشیدن و تولید محتوای ناب در جامعه کارآفرینی کمک می‌کنند.

رسالت استارتاپ گرایند تقویت شبکه کارآفرینی و کمک به کارآفرینان، نوآوران وارزش‌آفرینان است. این برنامه توسط نمایندگان مختلف در شهرهای گوناگون در دنیا در حال برگزاری است. محتویات به وجود آمده از گفتگوها و مصاحبه‌های انجام شده به صورت ویدئویی و از طریق کانال های آنلاین (YouTube در خارج از کشور و Aparat در داخل کشور) به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.?

این رویداد چهارشنبه ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۴ ساعت ۵ تا ۸ با حضور آقای محمد رشیدی بنیان‌گذار استارتاپ فرانش (کائسنا) در سالن آمفی تئاتر کارخانجات مخابراتی ایران (بلوارمدرس، خیابان آزادگان، مرکز آموزش علمی - کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران) برگزار می‌شود.?

معرفی مهمان رویداد:

محمد یک کارآفرین جوان بسیار پرانگیزه است که موسس پلتفرم آموزش آنلاین?فرانش (کائسنا)?است. او یک متخصص باتجربه وب و کسب و کار آنلاین است. او پس از کسب تجربیات شکست و پیروزی‌های متعددش با کائسنا و استارتاپ دیگرش، با ورود به?شتابدهنده آواتک، با رشد خیره‌کننده‌اش توجه سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی متعددی را به خود جلب کرد.

او در سال ۱۳۸۶ سایت کائسنا را راه‌اندازی کرد و طی سالهای متمادی افتخارات زیادی را بدست آورد. علاوه بر دیپلم افتخار و بسیاری جوایز معتبر داخلی، در سال ۲۰۱۰ و در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا عنوان یکی از ۳ جوان خلاق جهان در استفاده از اینترنت و تلفن همراه در حوزه دانش را کسب کرد.

اطلاعات بیشتر: http://startupgrindshiraz.ir


آدرس:شیراز شیراز، بلوار مدرس، خیابان آزادگان، مرکز آموزش علمی - کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران، سالن آمفی تئاتر کارخانجات مخابراتی