استارتاپ گرایند شیراز - رویداد چهارم- ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۴

شروع رویداد
چهارشنبه ۱۸ آذر ۹۴ ۱۷:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۱۸ آذر ۹۴ ۲۰:۰۰
مکان رویدادشیراز
موضوع رویدادکارآفرینی / غیره
اضافه به تقویم
استارتاپ گرایند شیراز - رویداد چهارم- ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۴
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت زودهنگام
مهلت ثبت‌نام زودهنگام تا ۱۰ آذر ماه می‌باشد و ظرفیت آن محدود است.
۱۸ آذر
۱۲,۰۰۰ تومان
تمام شد
بلیت عادی
از تاریخ ۱۱ آذر تا ۱۵ آذر با بلیت عادی در رویداد ثبت‌نام کنید.
۱۸ آذر
۱۵,۰۰۰ تومان
تمام شد
بلیت دیرهنگام
از تاریخ ۱۶ آذر تا ساعت ۱۱ صبح روز ۱۸ آذر با بلیت دیرهنگام در رویداد ثبت‌نام کنید.
۱۸ آذر
۱۸,۰۰۰ تومان
تمام شد
بلیت لحظه آخر (ثبت‌نام حضوری) در روز رویداد
روز رویداد در پذیرش با مبلغ ۲۰ هزار تومان حضوری و نقدی ثبت‌نام خواهید کرد.
۱۸ آذر
۲۰,۰۰۰ تومان
تمام شد

توضیحات بیشتر

استارتاپ گرایند (Startup Grind) یک برنامه و اجتماع کارآفرینی و جهانی است که به منظور آموزش، الهام و ایجاد ارتباط بین کارآفرینان حوزه تکنولوژی طراحی شده است.

این برنامه با حمایت‌های ویژه شرکت گوگل قدرت گرفته، در حال حاضر در بیش از ۱۶۰ شهر و ۶۵ کشور جهان درحال برگزاری بوده و پذیرای ویژه موسسین، سرمایه گذاران، مخترعان و مربیانی است که داستان‌های شخصی، تجربیات و درس‌های آموخته خود را با شرکت‌کنندگان سهیم شده و از این طریق به الهام بخشیدن و تولید محتوای ناب در جامعه کارآفرینی کمک می‌کنند.

رسالت استارتاپ گرایند تقویت شبکه کارآفرینی و کمک به کارآفرینان، نوآوران وارزش‌آفرینان است. این برنامه توسط نمایندگان مختلف در شهرهای گوناگون در دنیا در حال برگزاری است. محتویات به وجود آمده از گفتگوها و مصاحبه‌های انجام شده به صورت ویدئویی و از طریق کانال های آنلاین (YouTube در خارج از کشور و Aparat در داخل کشور) به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.?

این رویداد چهارشنبه ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۴ ساعت ۵ تا ۸ با حضور آقای محمد رشیدی بنیان‌گذار استارتاپ فرانش (کائسنا) در سالن آمفی تئاتر کارخانجات مخابراتی ایران (بلوارمدرس، خیابان آزادگان، مرکز آموزش علمی - کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران) برگزار می‌شود.?

معرفی مهمان رویداد:

محمد یک کارآفرین جوان بسیار پرانگیزه است که موسس پلتفرم آموزش آنلاین?فرانش (کائسنا)?است. او یک متخصص باتجربه وب و کسب و کار آنلاین است. او پس از کسب تجربیات شکست و پیروزی‌های متعددش با کائسنا و استارتاپ دیگرش، با ورود به?شتابدهنده آواتک، با رشد خیره‌کننده‌اش توجه سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی متعددی را به خود جلب کرد.

او در سال ۱۳۸۶ سایت کائسنا را راه‌اندازی کرد و طی سالهای متمادی افتخارات زیادی را بدست آورد. علاوه بر دیپلم افتخار و بسیاری جوایز معتبر داخلی، در سال ۲۰۱۰ و در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا عنوان یکی از ۳ جوان خلاق جهان در استفاده از اینترنت و تلفن همراه در حوزه دانش را کسب کرد.

اطلاعات بیشتر: http://startupgrindshiraz.ir


آدرس:شیراز شیراز، بلوار مدرس، خیابان آزادگان، مرکز آموزش علمی - کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران، سالن آمفی تئاتر کارخانجات مخابراتی