رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

توربو ترینینگ دیجیتال مارکتینگ

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان
سه‌شنبه ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

جامع ترین دوره ویدئو مارکتینگ ( لنز طلایی)

 • آنلاین
 • ۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه فن آوران حکیم
یک‌شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

اولین دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل در ایران با مدرک گوگل

 • آنلاین
 • از ۶۵۰,۰۰۰ تومان
 • یوزلرن
سه‌شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

وبینار پرسش و پاسخ وردپرس (رفع اشکال) و نکات مرتبط باقرارداد

 • آنلاین
 • ۳۹,۰۰۰ تومان
 • مهندسی راهبرد
کاور
"رویداد دیجیتال مارکتینگ دانشگاه شریف: رهبران رشد" در تاریخ پنج‌شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

گالری تصاویر رویدادهای قبلی

چرا در رویداد رهبران رشد شرکت کنیم؟

واحد دیجیتال مارکتینگ پنتد دانشگاه صنعتی شریف‌ با همکاری مرکز کارآفرینی شریف برگزارکننده‌ی معتبرترین و بزرگترین رویدادهای دیجیتال مارکتینگ ایران است. رویداد رهبران رشد برای پاسخگویی به سوالاتی که کسب‌وکارها برای رشد خود با آن‌ها مواجهند برگزار می‌شود.

 مؤسسان کسب‌وکارهای موفق ایران چه مسیری را برای رشد و موفقیت کسب‌وکارخود طی کرده‌اند؟ استراتژی‌ها و تکنیک‌های عملی مارکتینگ به کار گرفته شده برای جذب 100 مشتری اول در الوپیک، اسنپ تریپ، یکتانت، چیلیوری چه بوده‌اند؟ 

اگر صاحب یک کسب‌وکار بزرگ یا کوچک هستید یا در آینده به دنبال پایه‌گذاری یک کسب‌وکار موفق هستید، رویداد رهبران رشد روش‌ها و تکنیک‌های عملی رشد یک کسب‌وکار را برای شما روشن می‌سازد. این رویداد برای کارآفرینان، کارکنان استارتاپ‌ها، دانشجویان و علاقه‌مندان به حوزه‌های مارکتینگ، MBA، کامپیوتر و صنایع نقطه شروع مناسبی برای لمس عملی علم مارکتینگ است. علاوه براین، این رویداد پل ارتباطی شما برای آشنایی با شرکت‌های موفق ایرانی به منظور همکاری و استخدام در این شرکت‌ها است. صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و استارتاپ‌ها نیز می‌توانند با حضور در این رویداد از طریق بلیت ویژه استارتاپ‌ها خود را در فضای کسب‌وکار ایران مطرح سازند و آگاهی برند ایجاد کنند.

کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ  امکان دسترسی به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مستعد و باهوش حاضر در این رویداد را برای همکاری در کسب‌وکار خود دارند. این رویداد مکان مناسبی برای جذب نیروهای کارآمد است.

 

توضیحات رویداد

رویداد «رهبران رشد» از سری رویدادهای دیجیتال مارکتینگ است. مخاطبان در این مجموعه رویدادها با همکاری مدیران ارشد و اساتید دیجیتال مارکتینگ با این علم به صورت کاربردی و عملی آشنا می‌شوند.

 

رویداد حاضر در سه بخش مجزا برگزار می‌شود.

در بخش اول رویداد مدیران ارشد کسب و کارهای مطرح و موفق ایران تجربیات خود را در زمینه ایجاد و رشد یک کسب و کار موفق، تکنیک‌ها،‌ ایده‌ها و استراتژی‌های مارکتینگ به کار گرفته شده با مخاطبان درمیان می‌گذارند.

 

بخش دوم رویداد، دکتر فرداد زند مدیر و مشاور سابق شرکت مکنزی است. در این بخش با نحوه رشد در پلتفرم‌ها آشنا می‌شوید. کیس‌های واقعی در این بخش مورد بررسی قرار می‌گیرند.

 

 

در بخش سوم رویداد، مدیران ارشد و مدرسین صاحب‌نظر مارکتینگ در مورد فریمورک RACE و ابزارهای به کار گرفته شده بر اساس این فریمورک در مراحل مختلف آن بحث می‌کنند.

 

 

چارچوب رویداد

بخش اول رویداد:

در بخش اول رویداد، چهار ارائه توسط مدیران ارشد استارتاپ‌های موفق و مطرح ایران ارائه می‌شود. چارچوب این ارائه‌ها بدین گونه است:

بخش اول ارائه‌ها؛ آغاز به کار: سوال اصلی که در این بخش پاسخ داده می‌شود: «چگونه اولین مشتریان خود را بدست آوریم؟»

 موضوعاتی که در این بخش پوشش داده می‌شوند شامل سازگاری محصول و بازار، موانع و بحران‌هایی که با آن مواجه شده‌اند، اولویت‌های استارت آپ‌ها و نحوه جذب 100 مشتری اول هستند.

بخش دوم ارائه‌ها؛ قیف فروش: سوال اصلی که در این بخش پاسخ داده می‌شود: «چگونه کانال و سنجه مناسب رشد را انتخاب کنیم؟» 

موضوعاتی که در این بخش پوشش داده می‌شوند شامل اقدامات و الزامات قبل از رشد، نحوه انتخاب کانال‌های رشد و سنجه مناسب، ساخت محصولات مورد علاقه مشتریان، صحبت با مشتریان، مصاحبه با مشتریان، منحنی شخصی‌سازی و... هستند.

بخش سوم ارائه‌ها؛ رشد مقیاس کسب و کار: سوال اصلی که در این بخش پاسخ داد می‌شود: «چگونه روش و زمان مناسب برای رشد مقیاس کسب‌ و کار را بیابیم؟»

موضوعاتی که در این بخش پوشش داده می‌شوند شامل زمان مناسب برای رشد مقیاس کسب ‌و کار، روش مناسب برای رشد مقیاس کسب ‌و کار، اشتباهاتی که مؤسسان به هنگام رشد مقیاس کسب ‌و کار مرتکب می‌شوند، اثر شبکه‌ای، مسئله مرغ و تخم‌مرغ در پلتفرم‌ها و... هستند.

بخش چهارم ارائه‌ها؛ نگه‌داشت و متعهد‌سازی کاربر: سوال اصلی که در این بخش پاسخ داد می‌شود: «چگونه مشتریان را نگه داریم و به کسب‌ و کار خود متعهد سازیم؟»

موضوعاتی که در این بخش پوشش داده می‌شوند شامل نگهداری مشتریان، وفادار‌سازی مشتریان، رضایت مشتریان، رقابت و... هستند.

 

بخش دوم رویداد:

در بخش دوم رویداد دکتر فرداد زند مدیر سابق شرکت معروف مشاوره مدیریت مکنزی در مورد رشد در پلتفرم‌ها سخنرانی می‌کنند. روش‌های مختلف رشد در پلتفرم‌ها همچون Seeding مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرند.

 

بخش سوم رویداد:

 بخش سوم رویداد در قالب شبه‌کارگاه برگزار می‌شود. در این بخش رویداد مدیران مارکتینگ و مدرسان به‌نام مارکتینگ فریمورک RACE را مورد بررسی قرار می‌دهند. شرکت‌کنندگان با این فریمورک آشنا می‌شوند و ابزارهای گوناگون دیجیتال مارکتینگ معرفی می‌شوند و در قالب این فریمورک دسته‌بندی می‌شوند.

اهداف رویداد

بسیاری از کسب ‌و ‌‌کارهای کوچک و متوسط به‌دلیل عدم داشتن دانش کافی در زمینه‌ی مارکتینگ در فازهای اول رشدشان یا از پرداختن به مارکتینگ غفلت می‌کنند و یا هزینه‌های زیادی را متحمل می‌شوند که بسیاری از این هزینه‌ها اضافی و غیر ضروری است، حتی ممکن است به‌دلیل بالا رفتن هزینه‌های کسب ‌و کارها در مراحل اول رشدشان که اکثرا محدودیت‌های مالی زیادی دارند، باعث شکست آن ها شود.

 

معمولاً کسب ‌و کارها در فازهای اول دچار دو خطا می‌شوند:

 

خطای اول این است که بعضی از کسب‌وکارها هزینه‌های زیادی را برای مارکتینگ‌شان از تبلیغات گرفته تا روابط عمومی، خرج می‌کنند ولی به این نکته توجه ندارند که این هزینه‌ها برایشان به چه میزان بازگشت دارد (ROI چقدر است)، یا چقدر برایشان این کمپین‌های مارکتینگ مفید بوده و یا اصلا چقدر در این استیج و فازی که در آن قرار دارند، چقدر باید برای این موارد فکر و هزینه خرج کنند

 

خطای دوم این است که بعضی از کسب‌ و کارها به طور کلی مارکتینگ را کنار گذاشته و تمرکز و توجه خود را صرفاً بدون در نظر گرفتن کاربرهایشان و بازار محصول، به خود محصول تخصیص می‌دهند و یک محصول خوب می‌سازند برای بازاری که وجود ندارد.

 

باتوجه به این موضوع دفتر پنتد شریف به همراه مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف با دانش به این موضوع و عزم و اراده برای پایین‌تر آوردن ریسک شکست کسب و کارها دوره‌ای را جهت آگاهی رسانی و آموزش این بنیان‌گزاران و علاقمندان جوان طراحی کرده است. در این دوره از افراد متخصص در صنعت دعوت می‌شود تا تجربیات خود را در قالب سرفصل‌هایی که طبق تحقیقات صورت گرفته اصلی‌ترین سوالات کسب و کارها در مارکتینگ را شکل می‌دهند، ارائه دهند. این تجربیات می‌تواند برای علاقمندان ارزشمند و مفید باشد چون علاوه بر اینکه این متخصصان مطمئناً با تئوری‌های مختلف مارکتینگ آشنایی داشتند، توانسته‌اند به این تئوری‌ها در درون مبنای فرهنگی جامعه‌ی ایران، جامه عمل بپوشانند و ثابت کرده‌اند در عمل نیز می‌توانند شرکت خود را به سمت موفقیت هدایت کنند.

 

علاوه بر این یک دوره سخنرانی به عنوان سخنرانی‌های برپایه مهارت با هدف آشنا شدن افراد با چارچوب دیجیتال مارکتینگ و ابزارها و تکنیک‌های آن طراحی شده است. در این سخنرانی‌ها از مدیران مارکتینگ و متخصصانی که تجربیات موفق در استفاده از این ابزارها دارند، به عنوان سخنران ویژه دعوت به عمل آمده است. این سخنرانی‌ها علاوه بر اینکه برای علاقمندان به مدیریت مارکتینگ برای پیدا کردن نقشه راه جذاب است، به مدیران استارتاپ‌ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط نیز دید مناسبی جهت استخدام مدیر مارکتینگ و یا تعامل با تیم مارکتینگ می‌دهد

سخنرانان

فرداد زند
فرداد زند
مشاور و مدیر سابق، مکنزی

فرداد زند فارغ‌التحصیل دانشگاه Delft هلند است. او دوره پست دکترای خود را در MIT گذرانده است. فرداد به عنوان مدیر در شرکت‌ مشهور مشاوره مدیریت مکنزی فعالیت داشته است. در حال حاضر به عنوان شریک در شرکت بین‌المللی ایراتل ونچرز و مدیرعامل و شریک در شرکت مشاوره مدیریت امین فعالیت می‌کند.

مهدی نایبی
مهدی نایبی
مدیرعامل، الوپیک

مهدی نایبی پس از سالها تحصیل و کار در فرانسه و انگلیس به ایران بازگشت تا الوپیک را بنیان‌گذاری کند. مهدی در بازار حمل و نقل با رقبای شناخته شده‌ای همچون اسنپ رقابت کرد و موفق شد به سرعت الوپیک را گسترش دهد.

مارک کلیفت
مارک کلیفت
مدیر ارشد اجرایی، اسنپ تریپ

مارک MBA خود را در London Business School گذرانده است. او تجربیات زیاد و ارزشمندی در شرکت‌های بین‌المللی‌ همچون Deutsche Bank، و IBM داشته است. مارک از حدود 2 سال پیش به عنوان مدیر ارشد اجرایی اسنپ‌تریپ فعالیت می‌کند.

میرهادی رادی
میرهادی رادی
مدیر گروه دیجیتال مارکتینگ، پنتد

میرهادی رادی فارغ‌التحصیل کامپیوتر و MBA دانشگاه صنعتی شریف است. در حال حاضر به عنوان مدیر مرکز دیجیتال مارکتینگ دفتر تجارت و دولت الکترونیک دانشگاه صنعتی شریف و مشاور مارکتینگ شرکت‌های معروف ایران همچون هلدینگ گلرنگ فعالیت می‌کند.

متین ارشادی
متین ارشادی
مدیر ارشد مارکتینگ، چیلیوری

متین ارشادی فارغ‌التحصیل DBA دانشگاه تهران است. متین دو سال در شرکت الوند پردازش فعالیت کرده است. سه سال پیش به چیلیوری پیوست و در حال حاضر به عنوان مدیر ارشد بازاریابی و توسعه کسب‌وکار چیلوری فعالیت می‌کند.

مهدی فروغی
مهدی فروغی
مدیر ارشد مارکتینگ، بیمیتو

مهدی فروغی از فارغ‌التحصیلان MBA دانشگاه صنعتی شریف است. مهدی پس از کسب تجارب کاری مختلف در زمینه مارکتینگ و رشد کسب‌وکار به بیمیتو رفت و در حال حاضر به عنوان مدیر ارشد مارکتینگ در بیمیتو فعالیت می‌کند.

میثم ملاشریفی
میثم ملاشریفی
مدیرمارکتینگ، اسنپ

میثم ملاشریفی فارغ‌التحصیل MBA‌ دانشگاه صنعتی شریف است. میثم سابقه کار در شرکت‌های تپسل، کافه بازار و گروه دیجیتال مارکتینگ دانشگاه صنعتی شریف داشته است. او در حال حاضر مدیر مارکتینگ اسنپ است.

پیمان فخاریان
پیمان فخاریان
مدیرعامل، یکتانت

پیمان فخاریان فارغ‌التحصیل کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف است. پیمان از ابتدای دوران تحصیل خود علاقه زیادی به راه‌اندازی کسب‌وکار داشته است و فعالیت‌های زیادی در این زمینه انجام داده است. پیمان در حال حاضر مدیرعامل یکتانت است.

مجید کثیری
مجید کثیری
مدیرعامل، اخبار رسمی

مجید کثیری سابقه زیادی در زمینه روابط عمومی، مشاوره مارکتینگ و برندینگ دارند. مجید یکی از هم بنیان گذاران آژانس رسانه اخبار رسمی است. او در حال حاضر به عنوان مدیرعامل اخبار رسمی فعالیت می کند.

برگزارکنندگان

واحد دیجیتال مارکتینگ ، دفتر پنتد دانشگاه صنعتی شریف
واحد دیجیتال مارکتینگ ، دفتر پنتد دانشگاه صنعتی شریف

واحد دیجیتال مارکتینگ دانشگاه صنعتی شریف توسط اساتید و فارغ‌التحصیلان برتر دانشکده مدیریت و کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف که سابقه کار درخشان و موفق در زمینه دیجیتال مارکتینگ داشته‌اند، تاسیس گردیده است. این مرکز معتبرترین و بزرگترین مجموعه حال حاضر ایران در زمینه دیجیتال مارکتینگ است.

مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف
مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف

مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف با هدف توسعه کارآفرینی در ایران آغاز به کار کرد. این مرکز تا کنون دوره‌های مختلفی در این زمینه برگزار کرده است و از کسب‌وکارهای نوپای زیادی حمایت کرده است.

سخنرانان از این شرکت‌ها هستند

حامیان رسانه ای

زومیت
زومیت
http://zoomit.ir
اخبار رسمی
اخبار رسمی
https://akhbarrasmi.com
خبر فارسی
خبر فارسی
https://khabarfarsi.com
ایوند
ایوند
https://evand.com
تجارت نیوز
تجارت نیوز
https://tejaratnews.com
دیجیاتو
دیجیاتو
https://digiato.com
چطور
چطور
https://www.chetor.com

پوستر و کنداکتور رویداد

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
پذیرش و پذیرایی۸:۱۵۸:۴۰
آیین خوشامدگویی۸:۴۵۹
سخنرانی آقای مهدی نایبی۹۱۰
سخرانی آقای پیمان فخاریان۱۰۱۱
پذیرایی و توسعه شبکه کاری۱۱۱۱:۳۰
سخنرانی آقای متین ارشادی۱۱:۳۰۱۲:۳۰
سخنرانی آقای مارک کلیفت۱۲:۳۰۱۳:۳۰
نهار، نماز و توسعه شبکه کاری۱۳:۳۰۱۴:۳۰
سخنرانی آقای فرداد زند۱۴:۳۰۱۵:۱۵
سخنرانی آقای مهدی فروغی۱۵:۱۵۱۶
پذیرایی و توسعه شبکه کاری۱۶۱۶:۳۰
سخنرانی آقای مجید کثیری۱۶:۳۰۱۷
سخنرانی آقای میرهادی رادی۱۷۱۷:۳۰
پذیرایی و توسعه شبکه کاری۱۷:۳۰۱۷:۴۵
سخنرانی آقای میثم ملاشریفی۱۷:۴۵۱۸:۲۰

سوالات متداول

این رویداد به تمام کسانی که به حوزه دیجیتال مارکتینگ و ایجاد و رشد کسب‌وکارهای نوین علاقمند هستند، توصیه می‌شود. به طور خاص این رویداد برای صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ، افرادی که به دنبال ایجاد یک کسب‌وکار جدید و توسعه آن هستند، دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و فعالان رشته‌های MBA، کامپیوتر و صنایع مفید است.
همراه داشتن دفترچه یادداشت برای یادداشت برداری و ذهنی آماده توصیه می‌شود.
خیر
به پیش‌نیاز خاصی نیاز نیست. علاقه‌مندی به مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ، ایجاد و رشد کسب‌وکار کافیست.
Brandqit Digital Agency
برگزار‌کننده: Brandqit Digital Agency
۱۰۰۵
دنبال کننده
۳
کل رویدادها

بیشتر از ۲۰ نفر (۳۰%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

تهران تهران - خیابان آزادی - دانشگاه صنعتی شریف - سالن همایش‌های جابر بن حیان

موقعیت جغرافیایی رویداد