داستان موفقیت در شغل فردی و کسب‌وکار شخصی

شروع:
شنبه ۳۱ تیر ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۹۶ ۱۹:۰۰
داستان موفقیت در شغل فردی و کسب‌وکار شخصی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

آکادمی کسب‌وکار ریتو به عنوان یکی از فعالان حوزه کارآفرینی و استارت‌آپ در ایران همواره در تلاش برای ارایه دوره‌های باکیفیت و به‌روز برای علاقه‌مندان این حوزه بوده است. با توجه به پایان ماه مبارک رمضان و شروع فصل تابستان که فرصت مناسبی برای افزایش دانش و آگاهی‌های غیرتحصیلی است دوره‌های جدیدی در قالب «داستان موفقیت» که مطمئنا مسیر زندگی و شغلی شرکت‌کنندگان را تغییر خواهد داد، طراحی شده است که با همکاری مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه تربیت مدرس آنها را اجرا خواهیم کرد.

ازاین‌رو اقدام به برگزاری مجموعه دوره ای جدید و متفاوت با عنوان داستان موفقیت با سر فصل های زیر نموده است:

داستان موفقیت، عنوان دوره‌هایی است که در آنها سعی شده است کاراترین روش راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی به همراه پیش‌نیازهای مهمش آموزش داده شود. ازاین‌رو 3 کارگاه زیر در اپیزود اول این داستان به خدمتتان ارایه می‌گردد:

  1. «نبوغ شغلی» ویژه افرادی که می خواهند تازه وارد بازار کار شوند، همینطور آنهایی که می‌خواهند برای ادامه تحصیل خود تصمیم بگیرند و یا انتخاب رشته کنند. در این کارگاه نگرش اصولی برای انتخاب شغل مطرح می‌شود و داوطلب برای ادامه مسیر شغلی خود به استراتژی فردی مجهز خواهد شد. شما پس از این کارگاه مسیر پیشرفت سریع در بازار کار را می‌آموزید و می‌توانید نردبان‌ها و پل‌های پیشرفت را به سرعت طی کنید.

 

  

  1. «مهارت‌های شغلی و زندگی برای شغل اولی‌ها»

این دوره یکی از موفق‌ترین دوره‌های شغلی و مهارتی بوده که تاکنون از سوی ریتو برگزار شده و رصد نتایج و روند رشد افراد حاضر در این دوره‌ها نیز چنین نتایجی را گواهی می‌دهد. اگر چند ماه تا ورود به بازار کار فرصت دارید و می‌خواهید مسیر درستی را انتخاب کنید این دوره را به شما پیشنهاد می‌کنیم. علاوه بر مهارت‌های شغلی بسیاری مهارت‌های دیگر را نیز می‌آموزید که در زندگی فردی و توسعه شخصی و همچنین کسب‌وکار خود کاربرد فراوان دارد و آینده‌ی شما را نسبت به تله‌های فردی و شغلی واکسینه می‌نماید.

 

  1. «طراحی مدل کسب‌و‌کار ناب»

امروزه داشتن یک مدل کسب‌وکار ناب ضروری‌ترین امر برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار و تجارت به حساب می‌آید و این دوره به آموزش، بررسی و ارایه مباحثی همچون شناسایی مشکل موجود، راه‌حل پیشنهادی، ارزش‌های قابل ارایه به مشتری، تقسیم‌بندی مشتریان، کانال‌های دسترسی به مشتریان، جریان‌های درآمدی و هزینه‌ها پرداخته و به راه‌اندازی یک کسب‌وکار مطمئن و سودآور کمک خواهد کرد.

  

 

در این کارگاه‌ها تلاش شده است مباحث مفید به شیوه‌ای موثر، کاربردی، جذاب و با قیمتی مناسب ارایه شود تا مطالب و آموزش‌های مورد نیاز یک فرد برای شروع یک کسب‌و‌کار یا موفقیت در شغل خود را پوشش دهد.

تمامی دوره‌ها در روزهای زوج از ساعت 17 به بعد خواهد بود تا شرکت‌کنندگان بتوانند به باقی کارهای خود برسند و نیازی به مرخصی نداشته باشند.

پس از اتمام دوره‌ها مدرک بین‌المللی از سوی موسسه معتبر IQS انگلستان با کد رهگیری به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.

آدرس:تهران دانشگاه تربیت مدرس