استارتاپ ویکند آموزشی تهران

شروع رویداد
چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۳ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
شنبه ۲۳ اسفند ۹۳ ۲۲:۳۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
استارتاپ ویکند آموزشی تهران
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

استارتاپ ویکند آموزشی تهران

«استارتاپ ویکند» یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌گردد. در این برنامه شرکت‌کنندگان پرانگیزه‌ای متشکل از برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کنند.

?«استارتاپ ویکند آموزشی» با حضور آموزگاران، مدیران مدارس، اساتید دانشگاه‌ها برگزار می‌شود!?اگر شما نیز در این حوزه فعالیت دارید، همین حالا بلیط آموزش را تهیه نموده و در این آخر هفته‌ی هیجان‌انگیز شرکت کنید!?کمی بیشتر درباره‌ی استارتاپ‌ویکند آموزشی:

آیا تا به حال ایده‌ای داشته‌اید که آموزش رو بهبود بده؟ آیا دوست دارید در زمینه‌ی آموزش انسان‌ها تغییری ایجاد کنید یا با تغییرات آموزشی مفید کمک کنید؟ «استارتاپ‌ویکند آموزشی» بهترین فرصت برای شماست که ایده اموزشی خودتون رو در ۵۴ ساعت اجرا کرده و یا به دیگران برای ایجاد تغییر کمک کنید. در «استارتاپ‌ویکند آموزشی» شما با افرادی که اشتیاق زیاد و مهارت‌های خاص دارند آشنا می‌شوید تا ایده‌های آموزشی را در ۵۴ ساعت با کمک مربیان باتجربه و کارآفرین، آزمایش کرده و به اجرا درآورید. ما در «استارتاپ‌ویکند آموزشی» از علاقه‌مندان به آموزش و همچنین والدین، دانشجویان، کارآفرینان، توسعه‌دهندگان و طراحان دعوت می‌کنیم که در این رویداد شرکت کنند تا بهمراه یکدیگر تغییرات شگرفی را در حوزه‌ی آموزش ایجاد کنیم.


فرصت را از دست نداده و هم‌اکنون ثبت‌نام کنید!
راه‌های ارتباطی با ما:

• تلفن: 09122866131

• ایمیل: TehranEdu@startupweekend.org

• وب‌سایت: tehranedu.startupweekend.irبرخی از جوایز اولین استارتاپ ویکند آموزشی تهران:

سفر و اقامت ۶ روزه رایگان به برلین و شرکت در همایش پل
سفر و اقامت رایگان به کیش و شرکت در رویداد TEDxKish

جوایز اولین استارتاپ ویکند آموزشی تهران


آدرس:تهران خیابان کارگر شمالی، دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه ۵ (شتاب دهنده آواتک)