رویداد به پایان رسیده است!
استارت‌آپ ویکند تبریز در تاریخجمعه ۱۵ تیربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

استارت‌آپ ویکند تبریز

شروع:
چهارشنبه ۱۳ تیر ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان:
جمعه ۱۵ تیر ۹۷ ۲۰:۰۰
استارت‌آپ ویکند تبریز
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در مورد سخنرانان، منتورها و زمان‌بندی رویداد به وب‌سایت استارت‌آپ ویکند تبریز مراجعه فرمایید:  

http://swtabriz.com

مکانی برای گردهمایی فعالان استارتاپی

با شرکت در استارت‌آپ ویکند تبریز در محیطی ایده‌آل در کنار افرادی با تجربه و با استفاده از بهترین روش‌ها و ابزارها می‌توانید بنیانگذار یک کسب و کار نو باشید. در این رویداد به جمع دوستان خود طراحان، برنامه‌نویسان و بازاریابان اضافه خواهید کرد و به کمک هم شروع به اجرای ایده‌های خود خواهید کرد. بهترین روش یادگیری تجربه است و استارت‌آپ ویکند به شما ۵۴ ساعت فرصت می‌دهد تا شروع یک کسب و کار را تجربه کنید. این برنامه صرفا یک آموزش نیست و در اصل شبیه‌سازی راه‌اندازی یک کسب و کار است.

منتورها

امیر حبیب‌زاده

امیر حبیب‌زاده

امیر حبیب‌زاده ،هم‌بنیان گذار استارت آپ ایوند است. وی در زمینه ی مدیریت پروژه با متدولوژی اسکرام دارای تجربه است و این اواخر هم روی کانفیگ سرور و نگهداری آن فعالیت می کند. از جمله علاقمندی های امیر فریم‌ورک لاراول، کلان داده (Big Data) و یادگیری ماشینی (Machine Learning) است.

وحید ناموری

وحید ناموری

وحید ناموری در رشته‌ی طراحی گرافیک تحصیل کردم و از سال ۱۳۸۴ در زمینه‌ی هویت بصری و واسط کاربر فعالیت می‌کنم. به عنوان فول‌استک دیزاینر به استارت‌آپ‌هایی مثل میس‌وان کمک می‌کنم تا برند و محصول‌شون رو بسازن. هم‌چنین یکی از موسس‌های جلسات گپ و میزبان CreativeMornings تبریز هستم و وقت‌های آزادم رو صرف ب

سارا ستوده

سارا ستوده

سارا ستوده هستم. مدیر توسعه کسب و کار شرکت سایمان تک هستم و هم بنیان گذار استارتاپ هاردنت. مهندسی کامپیوتر دانشگاه تبریز خوندم و از سال ۹۳ در حوزه IoT و Smart cityفعالیت دارم. مدرس دوره های IoT در زاهدان،ارومیه ،تبریز و تهران بودم.

عسل راد

عسل راد

عسل راد مهندسی فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک را در دانشگاه دنبال کرده است و در مجموعه چیستا ضمن فعالیت در حوزه سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان، بر روی استارتاپ‌هایی از جمله آپاران، مینی پرس و … و ارائه آموزش و مشاوره در زمینه کسب و کار و کارآفرینی پرداخته است. همینک نیز به عنوان مدیر بازاریابی

آرش میلانی

آرش میلانی

هم‌بنیانگذار و نینجای خوشحال‌سازی در پینگونیو. آرش و همکارانش در استارتاپِ پینگونیو تلاش می‌کنند تا کتاب‌های خوب در زمینه کارآفرینی، دیزاین و مدیریت را به صورت گروهی با کمک متخصصان همان حوزه و با وسواس زیاد ترجمه کنند و با چاشنی خوشحال‌سازی به دست مخاطبانشان برسانند.

حسن اطاعت

حسن اطاعت

مدیرعامل شرکت ایده‌های نوین پارسیان

سعید چوپانی

سعید چوپانی

مدیر تیم بازاریابی محتوایی گراف، جامعه ساز استارتاپی در Tabriz.io.

فرید دهقان

فرید دهقان

فرید توسعه‌ دهنده‌ سرویس‌وب است. همچنین وی در زمینه تحلیل داده‌‌های بزرگ مطالعه و فعالیت دارد. در حوزه بلاک چین فعال بوده و درحال تیم‌سازی در حوزه توسعه وب با Meteor و react است.

قادر صادقی

قادر صادقی

هم بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره رایچت ‌‌ توسعه دهنده بیزنس از نوع دیجیتال ???? ‌‎درحوزه وب مطالعه میکنم و سعی میکنم وقتم رو با استارتاپها ورویدادهای استارتاپی بگذرونم .و چیزای روکه یاد میگیرم با سایر بچه های استارتاپی در میون میذارم، فرصتهایی که وقت آزاد دارم کتاب میخونم ، فیلم میبینم و سفر میرم.

پیمان کیهان‌ور

پیمان کیهان‌ور

هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مسئول راه اندازی منشاء و بنیان‌گذار فکت

افشین مهدی‌زاده

افشین مهدی‌زاده

عضو گروه کایرا ست که با این گروه، فعالیت های متعددی در بخش های فرهنگ، صنعت و آموزش و تحلیل داده های این حوزه ها انجام داده است. افشین همچنین طراحی و مدیریت کمپین های انتخاباتی و جریان سازی های رسانه ای در حوزه های سیاسی و فرهنگی را در کارنامه خود دارد.

سعید حبیب‌پور

سعید حبیب‌پور

سعید حبیب‌پور

برگزارکنندگان

جهاد دانشگاهی تبریز

جهاد دانشگاهی تبریز

فرزان طینتی

فرزان طینتی

توسعه دهنده

احسان خوش‌نیت

احسان خوش‌نیت

شهرام اشرف‌نیا

شهرام اشرف‌نیا

علی داداشی

علی داداشی

حامیان

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

آدرس:تبریز تبریز - بلوار آزادی (کمربندی) - نرسیده به شهرک سفیرامید (شهرک طالقانی) - آخر بازار روز- سالن دکتر مبین