بازار هنری طبقه هشتم

شروع رویداد
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۵ ۱۷:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۱۷ اردیبهشت ۹۵ ۲۲:۰۰
مکان رویدادشهرکرد
موضوع رویدادفرهنگی هنری / غیره
اضافه به تقویم
بازار هنری طبقه هشتم
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

توجه !! توجه !!

***?هزینه دریافتی جهت غرفه ها برای تجهیزات نمایشگاهی،بنر،اسپیس،میز،صندلی و ... میباشد.***

***?در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره 09373882707تماس بگیرید.***

**?غرفه تنها به شخصی تحویل داده میشود که ثبت نام به اسم او انجام شده باشد.

**?

شماره تماس خود را وارد نمایید تا در صورت بروز هرگونه مشکل در طی ثبت نام غرفه با شما تماس گرفته شود.

**?در صورت نیاز به برق در مرحله بعدی گزینه "برای غرفه نیاز به برق دارم" را انتخاب کرده و حتما سیم رابط بلند همراه خود داشته باشید.

** از اينکه تراکنش پرداخت تان با موفقيت ثبت شده مطمئن شويد و کد رهگيري را دريافت نماييد در غير اينصورت با مسئول برگزاري حتماً تماس بگيريد.

غرفه دار محترم

بازار هنری طبقه هشتم""


این برنامه هنری با همراهی جمی از هنرمندان و مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف برپایی مکانی جهت? عرضه و فروش بی واسطه ، حمایت و کمک به معیشت هنرمندان و مشاغل خانگی ?در تاریخ 11 الی 17 اردیبهشت ماه - همه روزه از ساعت 14 الی 22 در محل فرهنگسرای بزرگ ارشاد شهرکرد برگزار خواهد شد.

در این بازار هنری آثار هنرمندان در حوزه‌ های مختلف از جمله صنایع دستی بومی، فرش، نقاشی، سفال، کتیبه‌های نقش برجسته، مجسمه‌های چوبی، هنرهای تجسمی، زیورآلات و بدلیجات، کیف، پوشاک هنری پارچه‌ای و چرمی و غیره در چهارچوب موازین فرهنگ و هنر کشور عزیزمان به معرض فروش گذاشته می‌شود.

در این بازار هنری برنامه های موسیقی زنده،نمایش های میدانی وپخش فیلم کوتاه نیز اجرا میشود.

.
** موسسات خيريه به صورت رايگان مي توانند با تحويل گواهي موسسه خيريه مذکور در برنامه بازار هنری طبقه هشتم، غرفه داشته باشند. جهت هماهنگي با شماره 09373882707 تماس بگيريد.


** لطفا تمامي نکات را با دقت مطالعه بفرماييد و بعد اقدام به گرفتن غرفه کنيد:
** براي فعال شدن دکمه ورود به بخش پرداخت هزينه بايد ايتدا تيک گزينه "با کليه قوانين موافق هستم و خود را ملزم به رعايت آنها مي دانم" را بزنيد.
** غرفه هاي خود را با توجه به نوع دسته محصول دست ساز غرفه ي خود را انتخاب نماييد.
** از اينکه تراکنش پرداخت تان با موفقيت ثبت شده مطمئن شويد و کد رهگيري را دريافت نماييد در غير اينصورت با مسئول برگزاري حتماً تماس بگيريد.
** غرفه تنها به شخصي تحويل داده ميشود که ثبت نام به اسم او انجام شده باشد.
** در طي مراحل ثبت غرفه و پرداخت هزينه شماره موبايل خود را وارد نماييد تا درصورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام با شما تماس حاصل گردد.
**توجه! ممکن است برق در اختيار شما نباشد!(ولي در صورت نياز به برق در مرحله تکميل اطلاعات شرکت کننده گزينه "براي غرفه نياز به برق دارم" را انتخاب کرده و حتما سيم رابط بلند همراه خود داشته باشيد و امکان دارد که فضاي جديد مجهز به سيستم برق کامل در دسترس شما نباشد.)
** در شروع و خاتمه برنامه مسئوليت آوردن وسايل غرفه با خود شماست .(نيروي کمک براي آوردن وسايل شما نيست(.
** پس از تکميل مراحل ثبت نام و پرداخت موفق هزينه مربوطه کد رهگيري به شما داده مي شود که بايد در روز برگزاری اين کد را حتما همراه خود بياوريد.
** آوردن رگال بر عهده خود غرفه دار مي باشد وارتفاع رگال حداکثر يک متر و نيم/عرض نيم متر و طول نيز يک متر باشد و با گذاشتن رگال بزرگ برخورد مي شود..
** براي غرفه هاي چند نوع بليت وجود دارد. لطفا در انتخاب بليت مربوط به غرفه ها با توجه به نياز انتخاب نماييد. و با توجه به نوع غرفه اي که گرفته ايد مجوز فروش محصولات همان نوع از محصول به شما داده مي شود.
** غرفه دار در طول برنامه بازار هنری طبقه هشتم اجازه نصب و وصل بنر حتي مربوط به محصولات خود يا استند تبليغاتي و پخش تراکت تبليغاتي در محوطه غرفه خود يا محوطه کلي بازار هنري طبقه هشتم را ندارد. و از ارائه غرفه هاي تبليغاتي (نظير غرفه هاي عرضه محصولات نيوشا و...) معذوريم.


قوانين شرکت در بازار هنری طبقه هشتم


تشکر از همراهي شما غرفه داران هنرمند
غرفه دار گرامي در صورت عدم رعايت موارد زير در طول برگزاري برنامه از ارائه خدمات به شما معذور بوده و غرفه شما تعطيل خواهد شد. بديهي است که در اين صورت هزينه غرفه نيز به شما برگشت داده نخواهد شد.
1-بنا به دستور اداره محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و قوانين بازار طبقه هشتم غرفه داران محترم تنها قادر به ارائه محصولات هنري، صنايع دستي، لوازم تزييني و دکوري دست ساز، پوشاک و … تنها با رعايت دست ساز بودن هنر خود در بازار هنری طبقه هشتم?مي باشند.
2-رعايت حجاب و شئونات اسلامي، اخلاقي و اجتماعي و عرفي براي تمام غرفه دران الزامي مي باشد. در صورت عدم رعايت حجاب خانم ها (پوشيدن مقنعه و مانتو بلند براي غرفه داران) در طول ساعات برگزاري برنامه، غرفه توسط مسئولين اماکن و کميته اجرايي بازار هنری طبقه هشتم جمع آوري ميگردد.
3-استعمال دخانيات در محيط بازار هنری طبقه هشتم و علاوه بر فضاي بازدر کل مجموعه فرهنگسرای شهرکرد ممنوع مي باشد.
4-غرفه داران جهت تحويل غرفه با شما تماس گرفته میشود صورت عدم پاسخ در اين بازه زماني از دادن غرفه به غرفه داروبرگشت هزينه معذور خواهيم بود.
5-از جابه جايي و تعويض ميز در طول زمان برگزاری بازار هنری طبقه هشتماکيداً خودداري نماييد و در صورت بروز مشکل با کميته اجرايي در ميان بگذاريد.

6- غرفه دار حق نصب پلاکارد یا بنر تبلیغاتی یا پخش تراکت? در فضای غرفه و محوطه برگزاری بازار هنری طبقه هشتم را ندارد.
7-محصولات ارائه شده در طول روزهای برگزاری بازار هنری طبقه هشتم در غرفه ها بايد حتماً دست ساز باشند و در صورت مشاهده وسايل غير دست سازو متعلق به کشور بيگانه، کارخانه، فروشگاه و داراي برند خارجي غرفه شما جمع خواهد شد و هزينه اجاره غرفه برگردانده نمي شود.

8-جهت اجراهای موسیقی،تئاتر و نمایش فیلم کوتاه و ... پس از ثبت نام میبایست فیلم اثار منتخب جهت اجرا به تایید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برسد. بديهي است که هنرمندان عزیز اثار خود را به تیم برگزاری بازار هنری طبقه هشتم ارائه دهند.
9-مکاني براي پرو پوشاک در اختيار غرفه دار گذاشته نمي شود و پرو لباس در تمامي محيط بازار هنری طبقه هشتم ممنوع مي باشد و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.
10-همراه داشتن کارت غرفه دار در طول زمان برگزاري بازار هنری طبقه هشتم الزامي است.
11-در زمان اتمام بازار هنری طبقه هشتم غرفه خود را به تیم اجرایی تحويل دهيد.
12-مسئوليت نظافت غرفه و مکان غرفه با خود غرفه دار است، لطفاً در طول زمان برگزاري بازار هنری طبقه هشتم نظافت را رعايت نماييد.


خواهشمنديم قوانين را رعايت نماييد تا در طول برگزاري به مشکل روبرو نشويم و بازارهنری طبقه هشتم بتواند با حمايت و همکاري شما به راه خود ادامه دهد.
اميد است همراه با تحول بازار هنری طبقه هشتم و با چشم انداز مکان ثابت اين بازار هنری در فضاي فرهنگسرای شهرکرد و قيمت گذاري منصفانه غرفه داران و رقابت هنرمندان بر پايه صداقت و همکاري، روزهای پرباري را کنار هم داشته باشيم.
حمايت شما غرفه داران عزيز و همکاري شما در طول ساعات برگزاري و رعايت همه ي قوانين باعث ادامه ي راه براي بازار هنری طبقه هشتم خواهد بود.
با تشکر از همکاري و حمايت شما، اميدواريم روزهای خوبي را در کنار هم داشته باشيم.

آدرس:شهرکرد خيابان فردوسي شمالي.فرهنگسراي ارشاد شهركرد