رویداد به پایان رسیده است!
کافه کوچینگ تبریز با آرتان 1100 در تاریخ شنبه ۳ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
شنبه ۳ اسفند ساعت ۱۷:۰۰

کافه کوچینگ تبریز با آرتان 1100

  • رایگان
  • تبریز
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

برگزارکنندگان

مجتمع استارتاپی آرتان 1100
مجتمع استارتاپی آرتان 1100
تنها شتابدهنده شمالغرب کشور

04133345545


کافه کوچینگ تبریز


محل برگزاری این رویداد کافه کارآفرینی (ارزشگاه) مجتمع استارتاپی آرتان ۱۱۰۰ است که با ترکیب کافه کارآفرینی، فضای کار اشتراکی و شتاب دهنده استارتاپی فعالیت خود را در استان صنعت خیز آذربایجان شرقی آغاز کرده است.

«کافه کوچینگ تبریز» عنوان سلسله جلساتی است که با هدف ترویج مفهوم کوچینگ و اموزش و تربیت این مهم و کمک به اعتلای اکوسیستم تبریز در آرتان 1100 شروع به کار کرده است.

تسهیلگرِ کافه کوچینگ

مهدی بیرامی
مهدی بیرامی
تسهیلگر کافه کوچینگ

Coach کیست؟؟


کوچ فردی است که خواستار ایجاد یک ارتباط مؤثر با فردی است که می‌خواهد با او کار کند (مراجع)؛ یعنی یک زیربنا یا یک پی ای برای این رابطه ایجاد کند که بسیار مستحکم باشد. این زیربنا شامل رازداری، امنیت، احساس اعتماد و اطمینان است و این عوامل سبب می‌شوند تا فرد بتواند به‌راحتی با کوچ خود ارتباط برقرار کند و تمام مشکلات و دغدغه‌اش را بدون هیچ واهمه‌ای بیان کند و به خودش اجازه دهد حرف‌هایی را بزند که با بقیه مطرح نمی‌کند. ایجاد این فضا، خود یک مهارت است که این امنیت و اعتماد را به وجود می‌آورد.

 کوچ مانند یک آیینه‌ی شفاف عمل می‌کند که اگر واقعیتی را می‌بیند، آن را جلوی شما بگذارد تا خودتان آن را ببینید. این آیینه هیچ‌گونه قضاوتی نمی‌کند؛ ولی اگر قضاوت کند، این آیینه چندان آیینه شفافی نیست! اگر شما این آیینه را قبول ندارید، کوچ‌ها  حرف شمارا قبول دارند و می‌گویند شاید این آیینه درست نبوده برای همین یک آیینه دیگر مقابلتان قرار می‌دهند  

 

  • شروع: شنبه ۳ اسفند ساعت ۱۷:۰۰
  • پایان: شنبه ۳ اسفند ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تبریز تبریز عزیز - خیابان امام خمینی- روبروی مسجد سالار (ایستگاه اتوبوسِ میدان قطب) - جنب پاساژ سبلان - خیابان شهید علیپور - بن بست اول سمت چپ-درب آخر سمت چپ - «ارزشگاه»، کافه کارآفرینی مجتمع استارتاپی آرتان 1100