رویداد به پایان رسیده است!
Teacher Talk_Shiraz در تاریخ جمعه ۱۱ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

Teacher Talk_Shiraz

شروع:
جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ ۰۸:۳۰
پایان:
جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ ۱۳:۳۰
مکان: شیراز
موضوع: تحصیلی / آموزش
Teacher Talk_Shiraz
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


An introduction

Teacher talk has attracted considerable attention from researchers as well as teachers hitherto among whom Kamali (2011) argues ‘by raising some awareness in teacher’s talk, they can exhibit a moderate improvement in their own classrooms’ (p.837). Therefore, this workshop intends to put this controversial term in the spotlight. To this end, the workshop will initiate with a brief discussion of teacher talk and its components. The second part will deal with classroom routines which have been constructed by our colleagues and some others. Third, the most common Iranian EFL teachers’ mistakes will be discussed to raise conscious awareness. Finally, to end up with corroborated findings and see the effectiveness of the workshop, a classroom movie will be shown and the teacher’s talk is evaluated by the participants apropos recommended framework

 

Aimed at

In-service and pre-service teachers; however, in-service teachers can benefit more

Pre-requisites

Nothing

Key learning outcomes

By the end of this session participants will have an understanding of

 Teacher talk and its components

     constructive techniques of teacher talk

    obstructive techniques of teacher talk

     classroom routines 

     common Iranian EFL teachers’ mistakes

 

 

معرفی کارگاه:

در این کارگاه برآنیم تا به مسائل مختلف کلام معلم در کلاس بپردازیم. از این رو این کارگاه با بررسی کلام معلم و اجزا آن آغاز می شود. سپس اصطلاحات مورد نیاز معلمین به بحث گذارده خواهند شد. پس از آن اشتباهات رایج معلمین زبان ایران مورد نقد و بررسی قرار می گیرند و در نهایت کلام معلم در بخشی از یک  کلاس درس بر اساس مدل پیشنهادی بررسی می شود.

 

 این کارگاه برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که در حال حاضر معلم زبان هستند یا می خواهند معلم زبان شوند. هر چند که معلمین باتجربه استفاده ی بیشتری از این کارگاه خواهند برد.

 

 پیش نیاز برای شرکت در این کارگاه:

پیش نیازی وجود ندارد.

 نکاتی که شرکت کنندگان در پایان این کارگاه یاد می گیرند:

·         کلام معلم و اجزا آن

·         روشهای سازنده در کلام معلم

·         روشهای مخرب در کلام معلم

·         اصطلاحات مورد نیاز اساتید

·         اشتباهات رایج معلمین زبان ایران

 

Trainer

جابر کمالی
جابر کمالی

PhD in TEFL
Cambridge Delta
British Council Teacher Trainer
TESOL Head Trainer and Assessor


توضیحات بیشتر


Teacher Training Workshop

"کارگاه آموزشی" به رویدادهای کوتاه مدتی گفته میشود که با هدف آموزش تعداد معدودی از افراد برگزار میشود. یک ورک شاپ آموزشی معقول باید ویژگی هایی از قبیل طوفان فکری، یادگیری تعاملی، و حل مسئله را فراهم کند.از همین رو برنامه ریزی صحیح آن از اهمیت ویژه ایی برخوردار است.
از طرف دیگر انتقال دانش به دیگران کار پرمسئولیتی است. دراین راستا انتشارات بین المللی به منظور خدمت رسانی بهتر، اقدام به برگزاری ورک شاپ های آموزشی برای دبیران زبان انگلیسی میکند. در کارگاههای زبان انگلیسی انتشارات جنگل معمولا افراد برای موضوع خاصی جمع می شوند. به عنوان مثال در یک کارگاه ممکن است فقط روی مهارتها، کتاب خاص مورد تدریس در آموزشگاهها و یا رده سنی(کودکان، نوجوانان، بزرگسالان) بحث شود. هم چنین در کارگاههای زبان انگلیسی انتشارات جنگل تا حدی سعی شده است که فشردگی درنظر گرفته شود تا افرادی که دوست دارند در دوره هایی سریعتر و با هدفی دقیق تر شرکت کنند بتوانند از این کارگاهها نهایت استفاده را ببرند.
کارگاه آموزشی انتشارات جنگل برای اهداف متفاوتی برگزار می شود که در کل به 5 گروه زیر تقسیم میشود:
1. ورک شاپ کتاب خاص:در این کارگاه نحوه آموزش کتاب خاص مورد تدریس درآموزشگاهها و معرفی جدیدترین courseآموزشی کار میشود.
2. ورک شاپ مهارتها:در این کارگاه نحوه آموزش مهارتهای Listening, Speaking, Reading, Writingهمچنین آموزش گرامر، لغت، و تلفظ بحث می شود.
3. ورک شاپ رده سنی:در این کارگاه، آموزش به رده های سنی کودکان، نوجوانان، و بزرگسالان در نظر گرفته شده است.
4. ورک شاپ آیلتس:در کارگاه آموزشی آیلتس، فقط بر روی مهارتهای آیلتس تمرکز میشود و با ارایه استراتژی ها و تکنیک های مفید آزمون آیلتس سعی میشود تا جای ممکن گزینه زمان را برای افراد حفظ کرد.
5. ورک شاپ های ویژه:در این کارگاه آموزش های خاص و ویژه کار می شود بعنوان نمونه آموزش از طریق موسیقی و بازی، آموزش لغت و مکالمه از طریق songبه کودکان، و ...
اساتید انتشارات جنگل: اساتید master trainerبا مدارک بین المللی British Councilبهترین گزینه برای این کارگاهها هستند که انتشارات جنگل با آنها همکاری می کند.
اعطای مدرک:در انتهای هر ورک شاپ، درصورت شرکت کامل در جلسه، مدرکی معتبر از سمت انتشارات جنگل به شرکت کنندگان اهدا میشود.
برگزاری همایش ها:همچنین انتشارات جنگل با همکاری آموزش و پرورش و شورای موسسین استانها اقدام به برگزاری همایش در راستای آموزش و یادگیری اصولی زبان انگلیسی، نحوه گزینش مدرس و ساماندهی تیم آموزش، جدیدترین روش ها و منابع زبان انگلیسی، چگونگی جذب زبان آموزان در آموزشگاه، و... در مراکز استانهامی نماید که میتوان به برگزاری همایش در استانهای تهران، اصفهان، البرز، همدان، مشهد و ... اشاره کرد.

زمان‌بندی

Teacher Talk
عنوانشروعپایان
‌Welcoming۰۸:۰۰۰۸:۳۰
Session1۰۸:۳۰۱۰:۳۰
Break۱۰:۳۰۱۱:۰۰
Session2۱۱:۰۰۱۳:۳۰
Closing۱۳:۳۰۱۴:۰۰

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
ندارد
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
ندارد
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر. نیازی به پرینت بلیت نیست

برگزارکننده

انتشارات بین المللی جنگل جاودانه
انتشارات بین المللی جنگل جاودانه
www.jangal.com

انتشارات جنگل یک مجتمع بین المللی خصوصی در زمینه چاپ و نشر کتاب های زبان و حقوقی است. تمام هم و غم ما تولید جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات با نازلترین قیمت می باشد. اینجا تیم 500 نفره انتشارات جنگل در تکاپو هستند تا محصولی در خور شما عزیزان تولید کنند. کیفیت، یکی از مهمترین اِلمان های ماست پس در همین راستا ما از به روز ترین دستگاه های چاپ و صحافی استفاده می کنیم تا محصولاتمان بیشترین میزان کیفیت را داشته باشند. بسیاری از هم میهنان ما به کتاب های به روزی که در اقصی نقاط جهان چاپ می شود دسترسی ندارد، ما این فرصت را فراهم کرده ایم تا جدید ترین و پرفروشترین کتاب های چاپ شده در زمینه های مختلفی چون آموزش زبان های خارجی، رمان، موفقیت، بیزینس، زبان آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، و فرهنگ لغت را در اختیار تمام همراهان انتشارات جنگل قرار دهیم.

آدرس: شیراز شیراز، میدان دانشجو، خیابان ساحلی غربی، نبش کوچه 15، دانشگاه پیام نور فارس