رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

آشنایی با متاورس

 • آنلاین
 • از ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • گیتاورس
سه‌شنبه ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

رویداد تبادل فناوری در حوزه فناوری‌های نوین انرژی

 • آنلاین
 • رایگان
 • صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با همکاری بومرنگ
دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

درآمدزایی از بازی های کریپتو و متاورس

 • آنلاین
 • ۶۵۰,۰۰۰ تومان
 • ecoinvesment
سه‌شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

معماری در متاورس

 • آنلاین
 • رایگان
 • نکست وست Nextvest
کاور
"فراخوان بین‌المللی جذب راهکار و تیم در حوزه تلکام" در تاریخ جمعه ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
ثبت‌نام اولیه رایگان. دقت کنید که ثبت‌نام در ایوند به منزله ثبت‌نام نهایی نیست. از طریق لینک‌های موجود در توضیحات یا مراجعه مستقیم به سایت استارتاپ استودیو دایان ثبت‌نام خود را نهایی کنید.
-
رایگان
اتمام ظرفیت اتاق

توضیحات

ارتباطات یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی انسان در سراسر جهان است و افراد و سازمان‌های متعددی به دنبال نوآوری و ارائه راهکارهای خلاق برای حل چالش‌های ارتباطی هستند. از این رو، شرکت‌های حوزه مخابرات و تلکام به عنوان متولی اصلی ارتباطات در جهان، همیشه از راهکارهای نوآرانه و تیم‌های خلاق برای ورود به حوزه‌های جدید استقبال می‌کنند.

بر این اساس، اولین فراخوان بین‌المللی جذب راهکار و تیم‌های خلاق در حوزه تلکام که با محوریت فناوری مالی (Fintech)، کلان داده و تبلیغات دیجیتال(Big data and advertising)، سرگرمی (Entertainment) و اینترنت اشیا (IoT) و توسط شرکت SAMSSON، به عنوان همکار رسمی شرکت MTN، ایران تک‌لب و استارتاپ استودیو دایان برگزار می‌شود، به دنبال جذب راهکارها و تیم‌های خلاق و هموار کردن مسیر حضور در بازارهای بین‌المللی، در جهت توسعه هرچه بیشتر ارتباطات در جهان است.
از طریق لینک زیر، ثبت‌نام خود را تکمیل کنید:

https://dayanstartupstudio.com/telecom2022

مزایای تیم‌های برتر فراخوان:

مهمترین مزیت تیم‌های برتر این فراخوان، امکان دسترسی به بازارهای بین‌المللی از طریق شرکت‌های برگزار کننده است. همچنین تیم‌ها پس از ارزیابی دقیق و کارشناسی توسط متخصصان، می‌توانند در مسیر همکاری با اپراتورها قرار بگیرند. علاوه بر این، تیم‌های برتر این رویداد، از خدمات استارتاپ استودیو دایان مانند منتورینگ، مشاوره و آموزش‌های تخصصی بهره‌مند می‌شوند.

از طریق لینک زیر، ثبت‌نام خود را تکمیل کنید:

https://dayanstartupstudio.com/telecom2022

برگزارکنندگان

SAMSSON
SAMSSON

شرکت SAMSSON، از سال 1999در راستای ارائه خدمات تلکام فعالیت داشته و راهکارهای نوآورانه خود را برای شرکت‌های بزرگ چندملیتی در منطقه خاورمیانه و آفریقا، ارائه می‌کند. شرکت SAMSSON به عنوان همکار رسمی شرکت MTN، که یکی از بزرگترین اپراتورها و شرکت‌های مخابراتی در قاره آفریقا و بخش‌هایی از آسیا است، شناخته می‌شود.

استارتاپ استودیو دایان
استارتاپ استودیو دایان

دایان استارتاپ استودیو بستری برای حمایت از کسب و کارهای نوپا و ایده‌های خلاق است که از مراحل اولیه ایده‌پردازی تا راه اندازی کسب و کار و خدمات منتورینگ، همراه استارتاپ‌ها خواهد بود.

ایران تکلب
ایران تکلب

ایران تک‌لب به عنوان شریک تجاری شرکت‌های ایرانسل و SAMSSON در ایران، به صورت اختصاصی بر روی استارتاپ‌های حوزه تکنولوژی سرمایه‌گذاری می‌کند. آخرین سرمایه‌گذاری ایران تک‌لب، استارتاپ ریفایر بوده‌ که در حال حاضر در حال توسعه محصول "یلوادوایز ایرانسل" است که یک پلتفرم تخصصی ریفرال مارکتینگ به شمار می‌رود.

مزایای همکاری استارتاپ‌ها با اپراتورهای بین‌المللی

مزایای همکاری استارتاپ‌ها با اپراتورهای بین‌المللی

سوالات متداول

این رویداد با هدف جذب راهکار و تیم‌های خلاق در حوزه‌های اینترنت اشیا، بازی و سرگرمی، کلان داده و فین‌تک برگزار می‌شود.
شرکت‌ بین‌المللی SAMSSON، به عنوان همکار شرکت MTN، ایران‌تک‌لب و دایان استارتاپ استودیو این رویداد را برگزار می‌کنند.
تمامی افراد و تیم‌هایی که دارای ایده‌های خلاق در حوزه‌های مختلف ارتباطات و تلکام هستند، می‌توانند در این رویداد شرکت کنند و ایده‌ خود را ارسال کنند.
شما می‌توانید Pitch Deck طرح‌های خود را که می‌بایست شامل مساله موجود، راه‌حل شما، مدل کسب و کار، مزیت رقابتی، تحلیل رقبا و همچنین برآورد و پیش‌بینی مالی از آینده کسب و کار باشد، ارسال نمایید. برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید مقاله‌ای را که با همین موضوع آماده شده، مطالعه فرمایید.
تمامی راهکارها ابتدا در مرحله اولیه ارزیابی شده و تیم‌های برتر برای مصاحبه و ارائه حضوری دعوت می‌شوند. پس از ارائه حضوری تیم‌ها، کارشناسان تمامی ایده‌ها را بررسی می‌کنند و در نهایت تیم‌های برتر معرفی خواهند شد.
تمامی طرح‌ها توسط متخصصین هر حوزه و براساس پارامترهای مشخص، بررسی می‌شوند.
یکی از مزایای تیم‌های برتر در این رویداد، امکان دسترسی به بازارهای بین‌المللی از طریق شرکت‌های برگزار کننده است. همچنین تیم‌ها پس از ارزیابی دقیق و کارشناسی توسط متخصصان، می‌توانند در مسیر همکاری با اپراتورها قرار بگیرند. علاوه بر این، تیم‌های برتر این رویداد، از خدمات استارتاپ استودیو دایان مانند منتورینگ، مشاوره و آموزش‌های تخصصی بهره‌مند می‌شوند.
از طریق لینک زیر، ثبت‌نام خود را تکمیل کنید: https://dayanstartupstudio.com/telecom2022

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
زمان ارسال ایده:۱ تیرماه۱۷ تیرماه
زمان ارزیابی:۱۸ تیرماه۱ مرداد ماه
زمان اعلام نهایی ارزیابی:۲ مردادماه۵ مردادماه

به همراه شرکت بین‌المللی SAMSSON (همکار اپراتور MTN) و ایران تکلب...