رویداد به پایان رسیده است!
وبینار رایگان تندخوانی ، تقویت حافظه و تمرکز حواس در تاریخ سه‌شنبه ۶ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۶ آبان ساعت ۱۹:۰۰

وبینار رایگان تندخوانی ، تقویت حافظه و تمرکز حواس

  • رایگان
  • آنلاین
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


ما به شما آموزش میدهیم که چگونه سرعت خواندن مطالب را تا سه برابر افزایش دهید، مطالب را با درک و تعمق بیشتری بخوانید

و در نهایت چگونه هرچیزی را که دوست دارید به خاطر بسپارید.

آیا شما هم .... ؟؟؟

هنگام مطالعه خوابتان می گیرد ؟

هنگام مطالعه در فکر فرو می روید وبعد از گذشت چندین دقیقه خسته می شوید و کتاب را کنار می گذارید؟

احساس می کنید مطالب خوانده شده را فراموش کرده اید؟

دیگر به حافظه خود اطمینان ندارید؟

 

اگر همیشه از حجم زیاد مطالب و کمبود وقت رنج می‌برید و کتاب‌هایی دارید که آرزو داشته اید بخوانید ولی هیچگاه این فرصت را به دست نیاورده‌اید ، شما نیاز به یک تحول سریع در روش مطالعه خود دارید. همگی ما به تفریح ، مسافرت و میهمانی نیاز داریم ولی به دلیل سرعت پایین مطالعه و ضعف حافظه  و حتی آشنا نبودن به روش صحیح و موثر مطالعه مجبور هستیم درس‌هایمان را چندین بار بخوانیم و شاید نمره قبولی هم به سختی بگیریم و حتی چند روز بعد تقریبا بسیاری از مطالب را فراموش کرده ایم!!

 

اگر مطالعه کردن و بعد از چند روز فراموش شدن مطالب خوانده شده را کار بیهوده ای می‌دانید قطعا دوره تندخوانی فانتوم به شما کمک شایانی خواهد کرد و این دوره یک عمر برایتان باقی خواهد ماند. شما با مهارت تند خوانی فانتوم، همواره از دیگران برتر هستید و احساس غرور دارید.

ولی اگر در هفت روز اخیر حتی ۴ صفحه مطلب برای خواندن نداشته اید لطفا در دوره تندخوانی فانتوم شرکت نکنید زیرا برایتان مفید نخواهد بود. 

اگر علاقه‌مند باشید و کمی هم پشتکار داشته باشید در ۲ روز می‌توانید یک جلد کتاب بخوانید، مطالب کتاب را به خوبی درک کنید و برای همیشه در حافظه خود داشته باشید.

انتخاب‌ها ریشه هر کدام از دستاوردهای شماست. هر تصمیمی، هر چند کوچک و بی‌اهمیت، مسیر زندگی‌تان را عوض می‌کند. این که به دانشگاه بروید یا نه و حتی اینکه یک دانشگاه خوب قبول شوید یا یک دانشگاه معمولی،با چه کسی ازدواج کنید، یک تماس کاری دیگر بگیرید یا کارتان را تمام کنید، همه‌‌ی این‌ تصمیم‌ها مسیر زندگی شما را عوض می‌کنند.

اگر کتاب خواندن و مطالعه کردن را یک تصمیم و عادت درست می‌دانید ما می‌توانیم به شما بسیار کمک کنیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، جدیدترین روش‌های مطالعه صحیح، جدیدترین تکنیک تقویت حافظه، تند خوانی فانتوم و تمرکز حواس را بیاموزید. لطفا بقیه مطالب را به دقت بخوانید..

تند خوانی  یکی از ضروری‌ترین مهارت‌های یک انسان فوق‌پیشرفته و امروزی است و تنها افرادی توانایی رقابت در سال های پیش رو را دارند که امروز خود را برای شرایط آن روز آماده کرده باشند.
متاسفانه در ایران افراد کتابخوان بسیار کم هستند(طبق ۳ سال تحقیق مطالعه شریف،حدود ۲% کتابخوان در ایران داریم) البته در سطح کلان و ملی که نگاه کنیم این خبر بسیار ناگوار و دردآور است. اما همین موضوع می‌تواند فرصتی برای افراد باهوش باشد بطوری که با یادگیری تندخوانی از خواندن کتاب‌هایتان لذت می‌برید،در زمان بسیار کوتاه تبدیل به متخصص می‌شوید (درآمد متخصصین در یک زمینه حداقل ۱۰ برابر افراد معمولی در همان صنعت است)

 

تندخوانی در دنیا:


به یاد داشته باشید تند خوانی یکی از آموزش‌های گران قیمت در جهان است (۵۰۰۰ دلار برای هر دوره) و تمام مدرسین حرفه‌ای این رشته درآمد بسیار بالایی دارند.این یک فرصت بزرگ برای شماست. اگر مصمم هستید ما تمام شرایط را برای موفقیت شما در نظر گرفته‌ایم.همین الان در دوره پیشرفته تند خوانی و تقویت حافظه فانتوم شرکت کنید. در کارگاه تند خوانی و تقویت حافظه فانتوم، تمام مطالب با جدیدترین کلاس‌های تند خوانی، تقویت حافظه و کنترل استرس در جهان هماهنگ است و تغییرات لازم جهت کاربرد در زبان پارسی توسط سعید محمدی مدرس و بنیان‌گذار تند خوانی فانتوم در ایران ایجادشده است. در این کارگاه تمام تکنیک‌های فوق پیشرفته تند خوانی فانتوم، تقویت حافظه، تمرکز حواس، کنترل استرس و درک مطلب به‌صورت دسته‌بندی‌شده و گام‌به‌گام ارائه می‌گردد.

·                  اگر کنکور یا آزمون مهمی در پیش دارید تندخوانی فانتوم راه میان‌بر را نشان می‌دهد.

·                  تند خوانی فانتوم فقط برای داوطلبان پرانگیزه کنکورکارشناسی ارشد، داوطلبان باهوش کنکور دکترا و مدیران موفق طراحی‌شده است.

·                  کارگاه تندخوانی فانتوم، جدیدترین و پیشرفته‌ترین روش مطالعه کتاب‌های درسی و غیردرسی، تقویت حافظه، تمرکز و تند خوانی  در جهان است که توسط گروه تخصصی مطالعه شریف مخصوص مخاطبان ایرانی طراحی شده است.

·                  چگونه کتابی را که در یک هفته می‌خوانید در 2 روز بخوانید، درک کنید و برای همیشه در حافظه خود نگه دارید؟

·                  چگونه یک نقشه ذهنی رسم کنید؟( MIND MAP جدیدترین ابزار درک مطلب در جهان است)

·                  چگونه متمرکز مطالعه کنیم و عوامل حواس‌پرتی را به حداقل برسانیم؟

·                  چگونه مطالب را در حافظه خود نگه‌داریم و در زمان لازم به‌راحتی و سریع به یادآوریم؟

·                  مخاطبین: داوطلبان پرانگیزه کنکور کارشناسی ارشد، داوطلبان باهوش کنکور دکترا و مدیران موفق که وقت کمی برای مطالعه دارند ولی انبوهی از مطالب نخوانده دارند.

·                  جدیدترین کارگاه تند خوانی فانتوم کاملاً عملی و کاربردی بوده و بررسی و نظارت بر روی هر فرد وجود دارد.

·                  با شرکت در یک دوره تمام تکنیک‌های فوق پیشرفته تندخوانی فانتوم، تقویت حافظه و تمرکز حواس را آموزش می‌بینید.

·                  مطالب کاملاً به‌روز هستند و مشابه این مطالب هیچ جا وجود ندارد البته بخشی از مطالب در کتاب‌های مختلف  یا دوره های تندخوانی موجود است ولی تمام مطالب را یکجا و طبقه‌بندی‌شده نخواهید یافت. ما مطمئن هستیم اورجینال این مطالب فقط و فقط توسط مطالعه شریف ارائه می‌گردد ولی باز شما تصمیم بگیرید،می‌توانید در این دوره شرکت نکنید ولی ضرر بزرگی خواهید کرد.

·                  کارگاه هیچ ریسکی ندارد،اگر در جلسه اول بعد از پایان کلاس تشخیص دادید مطالب برای شما مفید نیست کل شهریه خود را همان روز پس می‌گیرید.(با کمی بررسی حتما تایید می‌کنید که بقیه موسسات آموزشی توانایی چنین ضمانتی را ندارند)

·                  و صدها تمایز دیگر که گفتنی و نوشتی نیستند و خودتان درک خواهید کرد.

توضیحات دوره آنلاین:

·                  جلسات به صورت آنلاین و از طریق محیط آموزشی مجازی برگزار می شود. این فضا به شما امکان دیدن مدرس، پاورپوینت و نظرات سایر کاربران را می دهد.

·                  به راحتی می توانید سوالات و نظرات خود را به اشتراک بگذارید و با اجازه استاد به صورت صوتی یا تصویری صحبت کنید.

·                  کلیه فایل های ارائه شده در کلاس را می توانید دانلود کنید.

·                  بدون صرف هزینه رفت و آمد و ماندن در ترافیک، از منزل یا محل کار خود به راحتی از کلاس استفاده کنید.

·                  فرصتی استثنایی برای آموزش در منزل و صرفه جویی در زمان و هزینه ها.

با من در ارتباط باشید:

09157922371 📲

Telegram: @mostafaebrahimiphantom

Instagram: @mostafaebrahimi.phantom

سخنرانان

مصطفی ابراهیمی
مصطفی ابراهیمی
مدرس تندخوانی

برگزارکنندگان

مصطفی ابراهیمی
مصطفی ابراهیمی
مدرس تندخوانی

دارای مدرک مربیگری تندخوانی از موسسه مطالعه شریف و Harvard Cert Universal. دارای مدرک تندخوانی از MPT اتریش.مدرس تندخوانی در بیرجند

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۹:۰۰۱۹:۱۰
مقدمه۱۹:۱۰۱۹:۲۰
موضوع اصلی۱۹:۲۰۲۰:۰۰
استراحت کوتاه۲۰:۰۰۲۰:۱۰
ادامه موضوع۲۰:۱۰۲۰:۳۰
پاسخ به سئوالات۲۰:۳۰۲۰:۴۰
جمع بندی۲۰:۴۰۲۱:۰۰

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
این رویداد پیش نیازی ندارد
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
یک دفترچه و خودکار جهت یادداشت برداری، کامپیوتر یا موبایل به همراه اینترنت
اگر در این کارگاه شرکت نکنم چه می‌شود؟
صادقانه جواب بدهم هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. طبق آمار رسمی در کشور ده میلیون نفر، سواد خواندن و نوشتن را ندارند. ده‌ها میلیون نفر نیز کوچک‌ترین اطلاعی از این روش‌ها و متدها ندارند. ولی به‌آسانی زندگی روزانه و روتین خود را می‌گذرانند. اما معدود افرادی وجود دارند که برای پیشرفت خود، خانواده، کسب‌وکار و کشورشان برنامه دارند. این افراد با انبوهی از مطالب خوانده‌نشده روبرو هستند. کتاب‌هایی در کتابخانه دارند که آرزو دارند بخوانند ولی تاکنون موفق نشده‌اند. اینان اهمیت زمان را بیش از همگان درک می‌کنند. حجم روزافزون مطالب را می‌دانند و می‌خواهند خود را به‌روز نگه‌دارند این افراد می‌دانند چه چیزی را از دست خواهند داد.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
برای حمایت از طبیعت کاغذ کمتری مصرف کنیم. اسامی شما در سیستم ما ثبت شده است.
چگونه به لینک ورود دسترسی پیدا کنم؟
ابتدا در سایت ایوند عضو شوید، سپس بلیط وبینار را خریداری کنید، پس از ثبت نام در رویداد لینک ورود برای شما ارسال خواهد شد

حامیان

برگزار‌کننده

آواتار

Mostafa Ebrahimi

اگر می خواهید در زندگی پیشرفت کنید و موفق تر بشوید یادگیری خودتان را بشناسید و یادبگیرید چگونه یاد بگیرید.    

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر