رویداد به پایان رسیده است!
تامزآپ - کارگاه تأمین مالی و ارائه به سرمایه‌گذار در تاریخ دوشنبه ۲۰ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
دوشنبه ۲۰ آبان ساعت ۱۳:۰۰

تامزآپ - کارگاه تأمین مالی و ارائه به سرمایه‌گذار

  • ۴۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره این کارگاه


کسب‌وکار در هر مرحله از رشد خود، نیاز به سرمایه دارد که این سرمایه می‌تواند انواعی از منابع همچون پول و شبکه باشد. جذب سرمایه در تمام کشورها برای استارتاپ‌ها، یک مشکل بزرگ محسوب می‌شود و این مشکل در ایران دو چندان به چشم آمده‌­است. در بخش اول کارگاه، فرهنگ باقری، روش­‌های تامین مالی در حوزه‌­ی استارتاپ‌­ها را بیان می‌کند.

در بخش دوم کارگاه به یکی از رایج‌ترین روش‌های تأمین مالی یعنی جذب سرمایه از سرمایه‌گذاران می‌پردازیم. سرمایه‌گذاران به راحتی سرمایه خود را خرج نمی‌کنند و به همین دلیل کسب‌وکارها باید بتوانند سرمایه‌گذار مناسب مرحله رشد خود را پیدا کنند و سوالات احتمالی او را در قالب یک ارائه که به آن Pitch می‌گویند، جواب دهند. در این بخش، علی گنجی‌زاده ابتدا ارتباط مراحل رشد کسب‌وکار با سرمایه‌گذاران هر مرحله را بیان می‌کند و سپس نحوه آماده‌سازی یک Business pitch مناسب را توضیح می‌دهد.

تامزآپ برنامه جامع آموزش و توانمندسازی راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تامزآپ به بخش «تامزآپ چیست» در همین صفحه یا وبسایت www.tumsup.ir مراجعه نمایید.


زمان و مکان


زمان: دوشنبه 20 آبان‌ماه ساعت 13 تا 17

مکان: بلوار کشاورز- خیابان وصال شیرازی- خیابان ایتالیا- نرسیده به خیابان قدس - ساختمان آزمایشگاه جامع تحقیقات- پلاک 41- آسانسور 3- طبقه دوم

موقعیت محل برگزاری: https://goo.gl/maps/tgEUtmAUpLCmbc2N6


کارگاه‌های توسعه کسب‌وکار


  1. کارگاه تأمین مالی و ارائه به سرمایه‌گذار - مدرسان: فرهنگ باقری و علی گنجی‌زاده - تاریخ: 20 آبان‌ماه ساعت 13 تا 17

  2. کارگاه مسائل حقوقی و ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها - مدرسان: ابراهیم دراجی و فرهنگ باقری - تاریخ: 27 آبان‌ماه ساعت 13 تا 18

  3. کارگاه بازاریابی و فروش برای استارتاپ‌ها - مدرسان: فرشته کاظمی‌پور، الهام توسلی و ائلنور نقی‌نژاد - تاریخ: 4 آذرماه ساعت 13 تا 18

  4. کارگاه تدوین طرح کسب‌وکار - مدرس: مینا شاهویری - تاریخ: 11 آذرماه ساعت 13 تا 17

(با کلیک روی عنوان هر کارگاه می‌توانید به صفحه ثبت‌نام آن کارگاه بروید.)


شرایط ثبت‌نام


ثبت‌نام و شرکت در کارگاه‌های تامزآپ برای تمامی علاقه‌مندان آزاد است. با این حال، اولویت ثبت‌نام با اعضای تیم‌های راه‌یافته به برنامه تامزآپ است.

 

برای دریافت مشاوره ثبت‌نام می‌توانید با شماره تلفن 88392549 (مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت - خانم سلطانی) تماس حاصل نمایید.


تامزآپ چیست


تامزآپ برنامه جامع آموزش و توانمندسازی راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت است که از تیرماه امسال آغاز شده و تا اواخر سال جاری ادامه دارد.

شما با شرکت‌ در این برنامه، اصول راه‌اندازی استارتاپ در زمینه سلامت را یاد می‌گیرید و تمام مراحل ایده‌پردازی، تشکیل تیم، و سپس اعتبارسنجی و اجرای کسب‌وکار را زیر نظر مربیان و مشاوران تامزآپ طی می‌کنید.

 

مرحله اول: تیم‌سازی

در مرحله اول شما با راه‌ و روش ایده‌پردازی و راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت آشنا می‌شوید و با کمک مشاوران تامزآپ ایده کسب‌وکار انتخاب می‌کنید و تیم تشکیل می‌دهید.

کارگاه‌های آموزشی: کارگاه‌های اصول اولیه راه‌اندازی کسب‌وکار و سمینار فرصت‌های کارآفرینی سلامت

 

روز ورودی:

هر تیم مشکل و راهکار پیشنهادی‌اش را مقابل منتورها ارائه می‌کند. منتورها به تیم‌هایی که مورد توجهشان قرار بگیرد پیشنهاد منتورشیپ می‌دهند و بعد تیم براساس پیشنهادهایی که دریافت کرده یکی از منتورها را انتخاب می‌کند.

 

مرحله دوم: اعتبارسنجی

شما به صورت تیمی وارد مرحله دوم می‌شوید و باید طی چهار ماه ایده‌تان را اعتبارسنجی کنید و مدل کسب‌وکار خود را طراحی کنید. در این مرحله یک منتور از تیم منتورهای تخصصی تامزآپ به طور مرتب با شما در ارتباط خواهد بود و کمکتان خواهد کرد.

کارگاه‌های آموزشی: کارگاه‌های مبانی کسب‌وکار شامل مدل کسب‌وکار، اصول نوپای ناب، ارائه به سرمایه‌گذار و غیره

 

روز ارائه:

حالا، پس از چندماه که برای طراحی محصول و رسیدن به یک مدل کسب‌وکار کارآمد تلاش کرده‌اید، زمان آن رسیده که به فکر جذب سرمایه باشید. در روز ارائه، فرشتگان سرمایه‌گذار، سرمایه‌گذاران خطرپذیر (VC) و مشاوران کسب‌وکار حضور دارند و شما می‌توانید استارتاپ خود را در حضور آنها ارائه و نظر آنها را برای جذب سرمایه جلب کنید.

مدرس

فرهنگ باقری
فرهنگ باقری
مدیر کارخانه نوآوری های‌وی

فرهنگ باقری مدیر کارخانه نوآوری های‌وی (شعبه پارک فناوری پردیس) است. او که مدرس دوره‌های مدیریت کسب‌وکار و ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها است، سابقه داوری رویدادهای کارآفرینی و استارتاپی مختلفی را دارد. فرهنگ همچنین مدیر توسعه نوآوری باشگاه کارآفرینی تیوان است.

علی گنجی‌زاده
علی گنجی‌زاده
هم‌بنیان‌گذار و مدیر مِدلین

علی گنجی‌زاده، پزشک و نایب رئیس هیئت مدیرعامل شرکت اَوِسِن است. وی پس از برگزاری دوره‌های آموزشی و سلامت عمومی، حرفه کارآفرینی در آموزش را برای خود انتخاب کرد و با کمک همکاران خود در شرکت اَوِسِن، مدل‌های آموزشی تلفیقی با بازی طراحی می‌کند.

برگزارکنندگان

مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران
مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران

تماس با ما


وبسایت: www.tumsup.ir

 ایمیل: info@tumsup.ir

تلفن: 88392549

برای دریافت مشاوره ثبت‌نام می‌توانید با شماره تلفن فوق (مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت - خانم سلطانی) تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام: @tumsup_ir

تلگرام: @tumsup_ir

آدرس

تهران بلوار کشاورز- خیابان وصال شیرازی- خیابان ایتالیا- نرسیده به خیابان قدس - ساختمان آزمایشگاه جامع تحقیقات- پلاک 41- آسانسور 3- طبقه دوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

دانشگاه علوم پزشکی تهران

دفتر همکاری دانشگاه، صنعت و جامعه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران

رویداد های برگزارشده۲۴
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر