رویداد به پایان رسیده است!
نخستین دوره جامع دیجیتال مارکتینگ در تاریخ پنج‌شنبه ۲۱ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲۳ مرداد

دوره معامله گری ؛ فنون و ظرایف

  • تهران
  • ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
آواتاربورس استیج
سه‌شنبه ۱۴ مرداد

کیف مهارت

  • ۵۰,۰۰۰ تومان
آواتارمرکز اموزشی استعدادهای ناب
جمعه ۲۴ مرداد

ماکرونویسی در اکسل

  • از ۲۷۰,۰۰۰ تومان
آواتاراقتصادی‌ها
پنج‌شنبه ۱۳ شهریور

کارگاه آنلاین عملی VMware NSX Securing Anywhere

  • ۸۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی راوین
کاور
جمعه ۱۹ مهر ساعت ۱۵:۰۰

نخستین دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره


کم نیستند افرادی که قلم روان و خوبی دارند و متن های بسیار زیبایی می نویسند یا ذهن خلاقی در زمینه های دیجیتالی دارند ولی به دنبال کارهای سخت و قدیمی اند که به معنی این است که شخص در واقع بخش عمده‌ای از پتانسیل خود را نادیده گرفته است و ...
شاید برای شما نیز جذاب باشد که چگونه می شود به طور دورکاری(فریلنسری) و با درآمد خوب وارد بازر کار شد، بدون شک روش های متفاوتی برای اینکار وجود دارد ولی شاید بتوان گفت که هیچ کدام به اندازه دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال نیاز به سرمایه کم ندارد. حال که توضیح بسیار مختصری درباره مزایای دیجیتال مارکتینگ گفتیم، لازم دیدیم که شما را به اختصار به این دنیای شگفت انگیز در قالب جملات آشنا کنیم.

تعریف دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال )

برخی آموزش دیجیتال مارکتینگ را به یک حوزه محدود می کنند اما بازاریابی دیجتال به دو بخش عمده آموزش سئو یا بهینه سازی سایت و دیجیتال مارکتینگ تقسیم می شود.
سئو به معنی بهینه سازی سایت خود برای موتور های جستجو برای بالا بردن فروش و بازدید سایت خود و بالا بردن سایت خود در نمایش نتایج گوگل است.
از طرفی آموزش دیجیتال مارکتینگ به معنی استفاده از ابزارهای دیجیتال (شامل موبایل، کامپیوتر، تبلت، لپ تاپ، و … ) جهت معرفی محصول، جذب مشتری، برند سازی و فروش است.
و یا به عبارت دیگر صاحب کسب و کار، از طریق ابزارهای بازاریابی دیجیتال اقدام به معرفی محصولش به مشتریان کرده و تلاش می کند فروش را افزایش دهد. به مجموعه این قسمتها دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال می گویند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سئو و بهینه سازی سایت می توانید به صفحه آموزش سئو تخصصی مراجعه کنید . اما در اینجا می خواهیم به درک بزرگی از دیجیتال مارکتینگ برسیم.

آشنایی با قسمتهای مختلف آموزش بازاریابی دیجیتال

برای درک بهتر آموزش بازاریابی دیجیتال ابتدا ضروریست که با فضای بازاریابی آشنا شوید، به عبارت دیگر اگر دارای بینش بازاریابی نباشید، درک فضای دیجیتال آن سخت می شود، حداقل لازم است که با مفاهیم بازاریابی اینترنتی نیز شوید و سپس بتوانید تفاوت بین بازاریابی، بازاریابی اینترنتی و بازاریابی دیجیتال را درک کنید.
از مفاهیم و اصول های بازاریابی آنلاین می توان به SMS marketing و EMAIL marketing یا ایمیل مارکتینگ اشاره کرد و باید به کاربردن و پیاده سازی آن را به درستی آموخت و به روشنی با مزایا و معایب این روش ها آشنا بود، اگر به درستی از ابزار‌های موجود استفاده نکنیم بدون شک ضررهای بعضا جبران ناپذیری به ما خواهد رسانید.
درگام بعد نیاز دارید که مفاهیم و تعریف های اموزش دیجیتال مارکتینگ را فرا بگیرید. بر خلاف بازاریابی سنتی که تا این حد در آن تولید محتوا و بازاریابی محتوا مهم نبود، در بازاریابی دیجیتال این موضوع بسیار پر اهمیت شده است. پس بنابر اهمیت بالای تولید محتوا لازم است که حتما بازاریابی محتوا را یاد بگیرید. اما هرچقدر محتوای شما جذاب و برنامه بازاریابی آنلاین شما خوب باشد اگر به درستی به دست مصرف کننده نرسد در حقیقت کار شما نیمه تمام مانده است، در حقیقت نیاز است که با استراتژی خاصی آن محتوا به مشتریان عرضه گردد.
گاهی مواقع تنها سایت برای توزیع محتوا کافی نیست و نیاز است از سایر پلتفرم ها همچون اینستاگرام، تلگرام و ... نیز برای انتشار و یا توزیع محتوا استفاده شود و لازم به ذکر است هریک از این پلتفرم ها، بازاریابی مخصوصی دارند که با شناختن آن ها شما بی شک استفاده درست تری از آن ها برای ارسال پیام خود خواهید کرد به مجموعه این کارها بازاریابی شبکه های اجتماعی گفته می شود.
با شروع عصر دیجیتال بسیاری از موضوعات متحول شدند مانند تبلیغات، در این دوره اینستاگرام، تلگرام و ... ابزارهایی برای تبلیغ شدند شما حتما بارها در فضای دیجیتال دیده‌اید که کالاها و محصولات مختلف از شرکت های بزرگ گرفته تا محصولات دست سازی که افراد در منزلشان می سازند تبلیغ انجام داده‌ اند. برای یک دیجتال مارکتر نیز کاملا ضروری است که آشنا با تبلیغات در این رسانه ها باشد و کمپین های تبلیغاتی بزرگ و کوچکی که منجر به شکست و یا موفقیت شده اند را ارزیابی کند تا بتواند برای پیاده سازی کمپین خود از آن بهره گیرد. در این دوره شما به صورت کامل اینستاگرام مارکتینگ و تلگرام مارکتینگ را به طور کامل فراخواهید گرفت.
ابزارهای تبلیغات در بازاریابی دیجیتال متفاوت است با تبلیغات سنتی، مثلا Google adwords (گوگل ادرودز) که یکی از ویژگی های تبلیغات در گوگل است که با شناختن و به کاربردن آن بدون شک می تواند تاثیر بسیار زیادی درسود کسب و کار ها بگذارد. در این دوره یکی از مسائل مهم آموزش گوگل ادوردز به صورت کامل و کاربردی است که طریقه کار با گوگل ادوردز را فراخواهید گرفت
یکی دیگه از المان ها که می تواند موثر در تبلیغات باشد، بازاریابی وایرال یا بازاریابی ویروسی است که اگر از آن در تبلیغات استفاده درست بشود ، بسیار تبلیغ فراگیر می شود و به طبع افزایش ترافیک بسیار بالایی در سایت به وجود خواهد آورد. بازاریابی ویروسی باعص بیشتر دیده شدن سایت و محصولات شما شده و بالطبع فروش و بازدید شما را افزایش خواهد داد . پس یکی از مسائل مهم در آموزش دیجیتال مارکتینگ بازاریابی ویروسی (وایرال) خواهد بود.
اگر کسب و کار شما از طریق اپلیکیشن مبایل باشد شما حتما نیاز دارید که به بررسی افرادی که برنامه شما را نصب و استفاده می کنند خواهید داشت که لازم است شما شناخت نسبی به Google adjust داشته باشید و نمونه ایرانی آن نیز فرا بگیرد.
حالا احتمالا شما با تعدادی فرد سر و کار دارید که کاربر سایت و یا اپلیکیشن شما هستند شما باید بتوانید آن ها را آنالیز کنید تا متوجه شوید آن ها باه چه وسایله‌ای به سایت شما سر می زنند و جنسیت و ... مخاطبین‌تان را ارزیابی کنید تا بودجه خود را به درستی مصرف کرده و از هدر رفتن آن پرهیز کنید، برای این آنالیز ها شناختن و به کار بردن Google analytics لازم و ضرویست. در قسمت آموزش گوگل آنالیتیک شما باید با تمامی قسمت ها و کمپین ها برای آنالیز و آمار کلی سایت خود آشنا باشید تا دید درستی از کار خود به عنوان دیجیتال مارکتینگ داشته باشید.
شاید بتوان گفت که هوشمندانه ترین نوع بازاریابی ریتارگتینگ است و آشنایی با این شیوه می تواند در آینده نه چندان دور تمایز در فروش کسب و کار ها را رقم بزند.
حالا بدون شک شما با مشتریان و کاربرانی سر و کار دارید که اگر هریک از آن ها را از دست بدهید باید هزینه به مراتب سنگین تری برای جذب و جایگزینی آن ها داشته باشید، پس مدیریت ارتباط بامشتری e-crm) ( و کار با آن در سایت می تواند شما را از خطر از دست دادن مشتری مصون بدارد.
پس به طور کلی این دوره می تواند جوابگوی اکثر افرادی که می خواهند دید درستی از دنیای اموزش دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال و سئو و بهینه سازی سایت داشته باشند خواهد بود .
اگر بخواهیم به صورت خلاصه مفاهیم یادگیری آموزش دیجیتال مارکتینگ را مرور کنیم :
آموزش سئو و بهینه سازی سایت ، آموزش ایمیل مارکتینگ و sms مارکتینگ ،آموزش تولید محتوا و بازاریابی محتوا ، مدیریت ارتباط با مشتری (crm) ، بازاریابی شبکه های اجتماعی ( مخصوصا اینستاگرام مارکتینگ و تلگرام مارکتینگ) ، اینفلوئنسر مارکتینگ ، آموزش بازاریابی ویروسی و ده ها سرفصل آموزشی دیگر از بازاریابی دیجیتال را در این دوره فرا خواهید گرفت .

رویه کاری دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ

در ابتدا در 7 جلسه 4 ساعته و 2 کارگاه 6 ساعته به طور کامل با دانش سئو و بهینه سازی سایت آشنا خواهید شد برای دیدن کامل سرفصل های سئو به صفحه آموزش سئو تخصصی مراجعه کنید یا در قسمت زیر ( سرفصل های دوره ) می توانید به طور کامل با سرفصل ها آشناییت پیدا کنید. در کارگاه های دوره سئو ، تمامی مسائل آموزشی که در دوره آموزش دیدید را به صورت عملی برروی سایت هایی که به شما تحویل داده می شود اجرا خواهید کرد و به صورت یک پروژه کاملا متناسب با بازار کار سئو و دیجیتال مارکتینگ تحویل خواهید داد .
بعد از آن با یک هفته استراحت وارد آموزش دیجیتال مارکتینگ یا بازریابی دیجیتال شده و بصورت تخصصی و پروژه محور در 7 جلسه 4 ساعته به یادگیری مسائلی که در بالا ذکر شد مشغول خواهید شد در هر کلاس به صورت عملی مباحث همان کلاس را تمرین خواهید کرد.
در انتهای دوره بعد از تحویل پروژه ها 3 نفر از بهترین دانشجویان جهت کاراموزی به بازارکار معرفی خواهند شد.


زمان برگزاری


از 19 مهر لغایت 21 آذر پنجشنبه ها و جمعه ها  از ساعت ١۵ الی ۱٩
مدت دوره آموزشی 14 جلسه 4 ساعته و 2 کارگاه 6 ساعته مجموعا 68 ساعت میباشد.

 

جهت ثبت نام با تخفیف ویژه میتوانید از وبسایت کانون کارآفرینی دانشگاه تهران اقدام کنید : ورود به صفحه مخصوص این دوره


سرفصل ها


- آشنایی با سئو

- انواع CMS ها

-هاست و دامنه

-سئو در وردپرس

-سئو در جوملا

-تولید محتوا

-Social Networks

-Error Pages & .htaccess

-Webmaster Tools

-Google Analytics

-Google AdWords

-Algorithms

- لینک سازی

- نکات تخصصی سئو

 

  مبانی بازاریابی دیجیتال

بازاریابی چیست؟

آمیخته بازاریابی

بازاریابی اینترنتی یا دیجیتالی

مختصری بر فروش و نرخ تبدیل بازدید کننده به لید

تحقیقات بازار

فروش و قیف فروش

  بازاریابی محتوا

آشنایی با بازاریابی محتوا

چرا به بازاریابی محتوا نیاز است؟

تفاوت بازاریابی محتوا و بازار یابی سنتی

تاثیر بازار یابی محتوا بر موفقیت

ویدیو مارکتینگ

  بازاریابی پلتفرم های اجتماعی

اینستاگرام

تلگرام

توییتر

پینترست

لینکدین

کاربرد های آن ها

  استراتژی بازاریابی آنلاین

بازار یابی درونگرا

بازاریابی برونگرا

KPI

مراحل طراحی یک برنامه بازار یابی

A/B تست

CTR

CTA(call to action)

 

  مدیریت مشتریان آنلاین

مقدمه ایی بر ارتباط با مشتری

اهمیت مدیریت الکترونیکی ارتباط مشتری

انواع مدیریت ارتباط با مشتری

ارزش گذاری بر مدیریت ارتباط با مشتری

تعیین وفاداری و ارزش مشتری

نحوه اجرا و پیاده سازی E-CRM در سایت

  تدوین کمپین بازاریابی و بازار یابی واسطه ایی

تبلیغات

کمپین 360 درجه

انواع کمپین های موفق و شکست خورده ایرانی و خارجی

 Affiliate marketing

بازار یابی واسطه‌ای چیست؟ مزایا و معایب آن

نحوه اجرای و پیاده سازی آن

نمونه های موفق و شکست خورده در آن

 

 

   بازار یابی ویروسی (وایرال)

     مقدمه ایی بر بازار یابی ویروسی

چگونگی عملکرد و نحوه بازاریابی محتوای وایرال

Sms مارکتینگ و نحوه اجرای آن

Email marketing و نحوه اجرای ان

تبلیغات بنری و نحوه اجرای آن ها

   Google addwords & tag manager

طریقه کار و ثبت اطلاعات در ادوردز

طریقه تعریف تبلیغات کلیکی

آموزش کار با تگ منیجر

Google adjust و نحوه کار با آن

معرفی سیستم google adsense

ریتارگتینگ چیست

آموزش کامل ریتارگتینگ

 

  Google analytics in dm

کارایی آنالیتیکس در بازاریابی دیجیتال

نحوه تعریف کمپین ها در آن

نحوه دریافت اطلاعات مربوط به کمپین ها و صفحات در آن

نحوه یکپارچه سازی سیستم ها به هم

 

 

 

 

سخنرانان

مهندس محمدحسین رحمانی
مهندس محمدحسین رحمانی
متخصص سئو
 مهندس کسری کفاشی
مهندس کسری کفاشی
بازاریاب دیجیتال

برگزارکنندگان

کانون کارآفرینی دانشکده فنی دانشگاه تهران
کانون کارآفرینی دانشکده فنی دانشگاه تهران

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
این دوره هیچ پیش نیازی ندارد و صفر تا صد تدریس میشود
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
تنها برای حضور در کارگاه های دوره باید لپتاپ به همراه داشته باشید
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی 25 درصد، قبل از برگزاری دو جلسه 50 درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود. کافیست برای کنسل کردن با شماره های موجود در سایت و یا اکانت تلگرام ما در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن وجه پرداختی برای شما بازگشت داده شود.
من دانشجوی دانشگاه تهران نیستم میتوانم شرکت کنم؟
بله هزینه دانشجویی در نظر گرفته شده برای تمامی دانشجویانی است که دارای کارت دانشجویی معتبر از هر نهاد دانشگاهی ایران باشند. سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد (اما همچنان بسیار کمتر از قیمت های دیگر موسسات است.) در کلاس شرکت کنند.
چه منابعی در طول دوره دراختیار ما قرار خواهد گرفت؟
این دوره از بخش های مختلفی تشکیل شده است. هر بخش شیوه یادگیری مخصوص به خود را دارد و متناسب با هر بخش منابعی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این منابع شامل ویدئو جلسات،جزوه ها،اسلایدها و یا صدای ضبط شده کلاس ها است که بر اساس تشخیص استاد متناسب با هر موضوع یک یا چندتا از منابع گفته شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آدرس

تهران کارگر شمالی بعد از پل جلال ال احمد دانشکده فنی دانشگاه تهران

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کانون کارآفرینی دانشگاه تهران

کانون کارآفرینی دانشگاه تهران در راستای حمایت از کسب و کار و ایده های نو متناسب با بازار کار و ایجاد انگیزه و رقابت در دانشحویان و دانش آموزان و همچنین با هدف افزایش مهارت و تخصص آنان پا به عرصه کارآفرینی گذاشته است. اکنون این کانون با برگزاری دوره ه

رویداد های برگزارشده۲۷
رویداد های فعال۰