رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار اکسل در تاریخ دوشنبه ۲۸ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۳۱ تیر ساعت ۱۵:۰۰

دوره آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار اکسل

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره


اکسل نرم افزاری است برای تجزیه، تحلیل و نگهداری آمار، ارقام و داده ها، این نرم افزار دارای دامنه کاربردی بسیار بالا و قدرت و دقت مثال زدنی است. به شکلی که از کوچک مسایل مانند: محاسبات روزانه یک فرد تا محاسبه دقیق مالیات و شرح حسابداری یک شرکت را به آسانی و با بالاترین دقت ممکنه انجام می دهد. اکسل قابلیت برنامه ریزی،محاسبه و بایگانی را به شکیل ترین حالت ممکن دارا می باشد. اکسل را می توان یک دیتابیس آفلاین نیز دانست زیرا که برای امور اداری و جلوگیری از تکرار مکررات عالی می باشد. فراگیری اصولی و کاربردی این نرم افزار می تواند برای هر کسی بسیار جالب و جذاب باشد، زیرا با صرف زمان بسیار اندک می توان در آن حرفه ای شده و ایجاد اشتغال کرد.

این برنامه با ایجاد محیطی ساده و در عین حال کارآمد این امکان را به کاربر می دهد، تا با تسلط نسبی و حرفه ای به این نرم افزار  به بهبود فعالیت ها و فرایندهای کاری خود بپردازد.

نرم افزار اکسل  از ضروری ترین و مهمترین نرم افزارهاست که تسلط در آن موجب متمایز شدن افراد در سازمان های گوناگون با هر اسکپ کاری می گردد. در این دوره آموزشی سعی می شود تا تمام نیازهای یک کاربر به نرم افزار اکسل از مقدماتی تا پیشرفته برطرف شود و کاربر بتواند تمام کارهای خود را در اکسل  به تنهایی انجام دهید. علاوه بر این شما در این دوره آموزشی سرعت یادگیری خود را صدچندان می کنید به نحوی که با تمرین مستمر و مرور مطالب ارائه شده سر کلاس اکسل ، قادر خواهید بود تا به عنوانمدرسی حرفه ای و کاربر حرفه ای اکسل  در آینده تبدیل شوید.

دوره آموزش اکسل مقدماتی و پیشرفته کانون کارآفرینی دانشکده فنی دانشگاه تهران، پایه ای ترین و کاربردی ترین دوره آموزشی Excel می باشد. در این دوره سعی شده تمامی مفاهیم، مهارتها، تکنیک ها و ابزارهای کاربردی این نرم افزار آموزش داده شود. با توجه به گستردگی و تنوع استفاده از نرم افزار اکسل در محیط های مختلف (آموزش و پژوهش، حسابداری، بازرگانی، اقتصاد، مهندسی، مدیریت و ...) آموزش این نرم افزار با مثال های کاربردی همراه شده که به بالا بردن مهارت و درک هر چه بهتر دانشجویان کمک شایانی خواهد نمود. دانشجویان پس از پایان این دوره آموزشی علاوه بر ثبت و نگهداری اطلاعات و استفاده از کلیدها و میانبرهای تخصصی، قادر خواهند بود تهیه انواع گزارشات، رسم نمودارهای کاربردی، فرمول نویسی های مقدماتی و پیشرفته و همچنین تحلیل و آنالیز اطلاعات را با مهارت انجام دهند.

 


زمان برگزاری


دوشنبه و چهارشنبه های هر هفته از ٣١ام تیرماه لغایت ٢٨ مرداد ماه ساعت ١۵ الی ١٩
مدت دوره آموزشی ٣٢ ساعت در ٨ جلسه ۴ ساعته میباشد.جهت ثبت نام با تخفیف ویژه میتوانید از وبسایت کانون کارآفرینی دانشگاه تهران اقدام کنید : ورود به صفحه مخصوص این دوره


سرفصل ها


🔘 آشنایی اولیه با نرم افزار اکسل

🔘 ورود و ویرایش داده ها

🔘 آشنایی و استفاده از توابع کاربردی

🔘 آشنایی با فرمول نویسی در نرم افزار اکسل

🔘 آشنایی با انواع گزارشات و نمودارها

🔘 تنظیمات کاربردی در اکسل

🔘 آشنایی و استفاده از توابع پیشرفته

🔘 ترکیب توابع و فرمول نویسی های پیشرفته

🔘 ایجاد گزارشات و رسم نمودارهای کاربردی

🔘 استفاده از تنظیمات و ابزارهای پیشرفته

🔘 استفاده از آپشن ها و میانبرهای پرکاربرد

سخنرانان

علی دهباشی
علی دهباشی
کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار (MBA)

برگزارکنندگان

کانون کارآفرینی دانشکده فنی دانشگاه تهران
کانون کارآفرینی دانشکده فنی دانشگاه تهران

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
این دوره هیچگونه پیش نیازی ندارد
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
هر جلسه باید لپتاپ به همراه داشته باشید.
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دوجلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دوجلسه دیگر هیچ مبلغی عودت داده نمی‌شود.
من دانشجوی دانشگاه تهران نیستم میتوانم شرکت کنم؟
بله هزینه دانشجویی در نظر گرفته شده برای تمامی دانشجویانی است که دارای کارت دانشجویی معتبر از هر نهاد دانشگاهی ایران باشند. سایرین نیز میتوانند با هزینه آزاد که اختلاف چندانی با هزینه دانشجویی ندارد (اما همچنان بسیار کمتر از قیمت های دیگر موسسات است.) در کلاس شرکت کنند.
چه منابعی در طول دوره دراختیار ما قرار خواهد گرفت؟
این دوره از بخش های مختلفی تشکیل شده است. هر بخش شیوه یادگیری مخصوص به خود را دارد و متناسب با هر بخش منابعی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این منابع شامل ویدئو جلسات،جزوه ها،اسلایدها و یا صدای ضبط شده کلاس ها است که بر اساس تشخیص استاد متناسب با هر موضوع یک یا چندتا از منابع گفته شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آدرس

تهران کارگر شمالی بعد از پل جلال ال احمد دانشکده فنی دانشگاه تهران

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کانون کارآفرینی دانشگاه تهران

کانون کارآفرینی دانشگاه تهران در راستای حمایت از کسب و کار و ایده های نو متناسب با بازار کار و ایجاد انگیزه و رقابت در دانشحویان و دانش آموزان و همچنین با هدف افزایش مهارت و تخصص آنان پا به عرصه کارآفرینی گذاشته است. اکنون این کانون با برگزاری دوره ه

رویداد های برگزارشده۲۷
رویداد های فعال۰