رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزش متخصص تجربه کاربری در تاریخ پنج‌شنبه ۲۲ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۵ مهر ساعت ۱۴:۰۰

دوره آموزش متخصص تجربه کاربری

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


آکادمی دوسنت

اولین و جامع ترین مرکز آموزش تجربه کاربری (UX)

 

 

اطلاعات دوره
نام دوره: UX Specialist
طول دوره: 150 ساعت
سطح دوره: مقدماتی، متوسط و پیشرفته
گواهینامه معتبر: دارد

 


دوره UX Specialist مشتمل بر 150 ساعت آموزش مفاهیم پایه و اصلی حوزه تجربه‌ای کاربری به گونه‌ای است که علاقه‌مندان پس از شرکت در آن می‌توانند یک پروژه تجربه کاربری را از ابتدا تا انتها به تنهایی انجام دهند. همچنین افرادی که در تیم‌های تجربه کاربری فعالیت می‌کنند نیز می‌توانند در کنار دیگر همکاران خود فعالیت‌های لازم برای بهبود و ارتقاء تجربه کاربری محصولاتی که در حال طراحی آنها هستند را انجام دهند. 

این دوره، اصول اصلی حوزه تجربه کاربری را در قالب 3 فعالیت اصلی پژوهش کاربری، طراحی و ارزیابی کاربردپذیری بیان داشته و شرکت‌کنندگان با ابزارها، استانداردها و قواعد کلی هر فعالیت آشنا می‌شوند. در انتها شرکت‌کنندگان در قالب فعالیت گروهی به انجام یک پروژه پرداخته تا مفاهیمی را که در این دوره فرا گرفته‌اند به صورت عملی نیز مورد استفاده قرار دهند. در پایان دوره نیز هنرجویان در امتحان پایان دوره شرکت کرده و کسانی که امتیاز 70 از 100 را دریافت کنند، دوره را با موفقیت به پایان رسانده و مدرک دوره را دریافت می‌کنند.


چرا این دوره طولانی است؟

همان طور که میدانید UX یک دانش بین رشته ای است و برای تبدیل شدن به یک متخصص در این حوزه آشنایی با مفاهیم متفاوت و متعددی نیاز است. به همین دلیل است که رشته دانشگاهی UX در دانشگاه های بزرگ دنیا به صورت مستقل برگزار می گردد.
سرفصل ها و روند مطالب ارائه شده این دوره آموزشی به صورت کلی، برگرفته از دوره UX course دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو، موسسه هنرهای زیبای کالیفرنیا، دانشگاه جورجیا و همچنین دوره‌های انجمن بین المللی طراحان تجربه کاربری (IDF) و موسسه فاکتورهای انسانی (HFI) درکنار مطالب برگرفته از کتاب های Interaction Design: Beyond Human interaction، UX Book، A Project Guide To UX Design و ده ها عنوان کتاب دیگر است که تجربه کار عملی مدرسان نیز به آن اضافه شده است.

همچنین با توجه به پروژه محور بودن دوره، شرکت کنندگان باید هر موضوع را در گروه خود تمرین کنند و هفته به هفته با کلاس پیش ببرند تا در اخر دوره یک پروژه به طور کامل تکمیل گردد.

 


در این دوره چه چیزی یاد خواهیم گرفت


مدرسان دوره چه کسانی هستند:

علیرضا نیکوکار
علیرضا نیکوکار
طراح، مشاور و استراتژیست تجربه کاربری
شیرین شمس
شیرین شمس
مشاور ارشد تجربه کاربری
علی بابایی
علی بابایی
طراح تعاملی و تجربه کاربری

سرفصل ها و اطلاعات بیشتر


دوره آموزشی متخصص تجربه کاربری در هفتمین دوره خود با سه نفر از برترین متخصصان و مدرسان این حوزه برگزار می‌شود.

برای اطلاع ار رزومه هریک از مدرسان می توانید به سایت آکادمی دوسنت/ قسمت اساتید مراجعه کنید

و برای دریافت کاتالوگ دوره اینجا کلیک کنید،

اما چه موضوعاتی توسط چه کسی ارائه می گردد:

 


سرفصل ها


 


مخاطبان این دوره چه کسانی هستند:


  • شاغلان باتجربه:

افرادی که با مطالعه پراکنده و شخصی و همچنین با تجربه‌ای که حین کار در زمینه تجربه کاربری (UX) به دست آورده‌اند، با شرکت در دوره UX Specialist این امکان را برایشان فراھم می‌شود تا در یک مسیر آکادمیک و پیوسته انجام پروژه تجربه کاربری قرار گرفته و علاوه بر مواجھه با چالش‌ھای جدید در  این مسیر، فرصت‌هایی را که در مطالعات شخصی و یا تجربه‌ھای عملی دیده نشده یا کمتر به آن توجه شده بود، بپردازند و این مسیر را پر رنگ تر ادامه دهند.

  • علاقه‌مندان کم تجربه:

 افرادی که به تازگی به این دانش علاقه‌مند شده‌اند و تصمیم دارند به عنوان یک مھارت از آن کسب درآمد کنند، در دوره UX Specialist می‌توانند در مسیر درست آکادمیک و پیوسته، انجام پروژه تجربه کاربری را مرحله به مرحله را فرا گرفته و در دو پروژه عملی مشارکت کنند. این دو پروژه بعدا به عنوان نمونه کار قابل استفاده است. ھمچنین آکادمی دوسنت در ھر دوره افراد مستعد را به شرکت‌های ھمکار معرفی خواھد‌کرد.

 

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
این دوره پیش نیازی احتیاج ندارد و مباحث از مقدماتی تا پیشرفته ارائه می گردد.
چه نرم افزارهایی در این دوره آموزش داده می شود؟
این دوره آموزشی مبتنی بر مفاهیم تهیه شده است نه ابزارها، اما از آنجایی که هر کدام از این مفاهیم برای پیاده سازی نیاز به ابزار دارند در طول دوره و مرتبط با هر موضوع ابزار ها و نرم افزار مورد نیاز معرفی می گردد و بر اساس اولویت و اهمیت برخی از آنها تدریس می گردد.
برگزاری کلاس ها به چه صورت است؟
این دوره در 25 جلسه، پنج شنبه‌ها از ساعت 14 تا 20 به مدت 6 ساعت در هفته برگزار می‌شود

همچنین یاد میگیریم که
 

 

جهت دریافت کد تخفیف برای ثبت نام بیش از 3 نفر با ما تماس بگیرید 

021-88490409

www.docent.ac

آدرس

تهران کریمخان زند، بین خیابان قرنی و ایرانشهر، پلاک 182، واحد 2

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی دوسنت

هر آنچه از دنیای آموزش میخواهید. شبکه ، امنیت شبکه ، دیتاسنتر توسعه نرم افزار و تجربه کاربری نرم افزارهای مهندسی و کاربردی و ...

رویداد های برگزارشده۱۶۴
رویداد های فعال۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۴۰ نفر