ششمین نشست تجربه کاربری کرمان

شروع:
سه‌شنبه ۲۷ فروردین ۹۸ ۱۸:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۲۷ فروردین ۹۸ ۱۹:۰۰
ششمین نشست تجربه کاربری کرمان
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

نشست تجربه کاربری چیست؟

نشست تجربه کاربری کرمان یک رویداد ماهانه است که فرصتی برای کارآفرینان، برنامه‌نویسان، طراحان و همه کسانی است که میخواهند در تعامل بهتری با دنیای اطراف خود و خصوصا دنیای وب و اپلیکیشن باشند. آنها می توانند تجربیات خود را به یکدیگر منتقل کنند و به همدیگر برای ساختن یک حس خوب کمک کنند. 

اگر از آن دسته افراد هستید که نسبت به کیفیت محصولات و خدماتی که استفاده می کنند حساس هستند، اینجا جای شماست.

 

نشست تجربه کاربری کرمان عموما با یک ارائه 20 تا 40 دقیقه ای با محوریت موضوع مشخص شروع می شود و باقی مانده زمان به صورت گفتگوی آزاد حول همان موضوع ادامه می یابد. معمولا هرکس که مایل به مشارکت است می تواند در خصوص موضوع (که چند روز قبل از برگزاری اعلام می شود) مطالعه کرده و به بیان دیدگاه های خود بپردازد.

 

 

هدف از مباحثه پیرامون یک موضوع مشخص این است که علاوه بر انتقال تجربیات، سطح بالاتر و جدیدتری از مهارت و دانش در خصوص موضوع مورد نظر بدست آید. 

 

موضوع ششمین نشست چیست؟

 

در ششمین نشست تجربه کاربری کرمان، در مورد تست A/B صحبت خواهیم کرد و پای ارائه ای از  محمد حسنی هم بنیانگذار استارتاپ کدومه خواهیم نشست.

 

ششمین نشست تجربه کاربری کرمان، در فضای کار اشتراکی لندیما برگزار خواهد شد.

استارتاپ کدومه؟

یک پلتفرم آنلاین برای تست و انتخاب گزینه بهتر است، کدومه بهترین راه برای مقایسه و انجام تست A/B می باشد، همینطور برای افرادی که در تست ها شرکت می کنند پلن درآمدی هم دارد!

سخنرانان

محمد حسنی

محمد حسنی

هم بنیانگذار استارتاپ کدومه

آدرس:کرمان خیابان امام ، کوچه 1، فضای کار اشتراکی لندیما