رویداد به پایان رسیده است!
طراحی ارزش پیشنهادی در تاریخ پنج‌شنبه ۲۰ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۰ دی ساعت ۰۹:۳۰

طراحی ارزش پیشنهادی

 • ۳۴,۲۰۰ تومان
 • تهران
 • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


در طول بیست سال گذشته نقش طراحان دچار دگرگونی های بسیاری شده است. در دنیای تکنولوژی زده امروز، طراحان دیگر سوپراستارهای دنیای طراحی به حساب نمی آیند. نقش طراحان در دنیای امروز دیگر محدود به زیبا و کاربردی طراحی کردن بناها، محصولات، خدمات و یا حتی محصولات ديجيتال نیست. امروزه طراحان با استفاده از مهارت های دیزاین در کنار شناخت نیاز کاربران، تلفیق آن با تکنولوژی موجود و البته با داشتن گوشه چشمی بر محدودیت ها به آفرینش محصولات موفق بیشماری می پردازند که برای کاربران خوشایند و مفید، تولید آنها ممکن و به لحاظ کاربردی قابل اعتماد باشند. 

واقعیت این است که برگ برنده شرکت های موفق امروزی داشتن استایلیست های خوش قریحه نیست. بلکه طراحانی برای شرکت ها مفید خواهند بود که بتوانند با گروه های زیادی از افراد در داخل و خارج سازمان تعامل داشته باشند و بتوانند با بهره گیری از این تعامل به تحلیل اطلاعات و داده ها پرداخته و در نهایت راهکارهای کاربردی و مسئولانه پیشنهاد کنند.

 

در این ورکشاپ  یکروزه به نقش های جدید طراحان و پیچیدگی های آن در دنیای امروز خواهیم پرداخت و روشی را با عنوان طراحی ارزش پیشنهادی (Value Proposition Design) معرفی خواهیم کرد تا به کمک آن بتوان محصولات و خدمات موفق تری را به بازار عرضه کرد.

 

 

طراحی ارزش پیشنهادی مجموعه ای از تکنیک ها و روش های کاربردی و سازمان یافته است که امروزه توسط شرکت ها، طراحان و استراتژیست های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. این رویکرد به صاحبان صنایع و طراحان کمک می کند تا رویکردی سیستماتیک و یکپارچه نسبت به طراحی داشته باشند و بتوانند راه حل هایی با محوریت کاربر و منافع کسب و کار ارایه نمایند. طراحی ارزش پیشنهادی زبانی مشترک است برای تعامل و همکاری بین افراد مختلف در یک کسب و کار.

 

این ورکشاپ روی محصولات دیجیتال تمرکز خواهد کرد اما از آنجایی که پروسه و اصول طراحی تا حدود زیادی برای تمامی گرایش های طراحی قابل اجراست این ورکشاپ برای همه طراحان با هر نوع گرایشی مفید خواهد بود. ظرفیت این ورکشاپ 15 نفر بوده واین ورکشاپ بیشتر به درد کسانی می خورد که در حال ایجاد یک کسب و کار جدید هستند و یا طراحانی که در این حوزه مشغول به فعالیت می باشند، همچنین این برنامه برای دانشجویان سال های اخر رشته طراحی صنعتی مفید می باشد.

 

مربی ورکشاپ: فاتیما باطنی (رزومه-وبسایت)

فاتیما فارغ التحصیل کارشناسی طراحی صنعتی از دانشگاه الزهرا و کارشناسی ارشد Interdisciplinary Design از College for Creative Studies آمریکا است.
او بعد از اتمام تحصیل به عنوان User Experience Designer در شرکت های همچون HP، Electrolux و ServiceNow مشغول به کار شد. او به عنوان طراح و استراتژیست با مدیران ارشد شرکت ها برای تولید استراتژی و ارایه راه حل هایی متناسب با نیاز کاربران همکاری می کند و به آنها کمک می کند تا بتوانند استراتژی کلان شرکت را به راه حل هایی کاربردی و عملی ترجمه کنند. از فعالیتهای اصلی او میتوان به طراحی تجربه ای جدید برای اکوسیستم فروش جوهر و کارتریج در اچ پی و تغییر رویکرد شرکت ServiceNow به محصول ITOM (IT Operation Management) اشاره کرد.

 

پذیرایی نهار و میان وعده در این ورکشاپ بر عهده برگزار کننده می باشد.

 

ارزشهای پیشنهادی این رویداد برای شرکت کنندگان:

 1.  آشنایی با بوم طراحی ارزش پیشنهادی
 2. آشنایی با نحوه ایجاد پرسونا/پروفایل مشتری
 3. دریافت گواهینامه دوزبانه حضور در ورکشاپ
 4. دریافت کد تخفیف 15 درصدی حضور در ورکشاپ بعدی گزارشگر طراحی صنعتی
 5. امکان خرید کتاب طراحی ارزش پیشنهادی انتشارات آریانا قلم با 10 درصد تخفیف
 6. امکان استفاده از یک جلسه مشاوره رایگان با تیم حرفه ای مشاوره دیزاین گزارشگر طراحی صنعتی

سخنرانان

فاتیما باطنی
فاتیما باطنی
طراح ارشد تجربه

فاتیما فارغ التحصیل کارشناسی طراحی صنعتی از دانشگاه الزهرا و کارشناسی ارشد Interdisciplinary Design از College for Creative Studies آمریکا است.

او بعد از اتمام تحصیل به عنوان User Experience Designer در شرکت های همچون HP، Electrolux و ServiceNow مشغول به کار شد.

برگزارکنندگان

گزارشگر طراحی صنعتی
گزارشگر طراحی صنعتی
مشاوره کسب و کارها در حوزه دیزاین محصول و خدمات

برگزار‌کننده

آواتار

پایگاه اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی

گزارشگر طراحی صنعتی از بدو شروع، محور اصلی فعالیت خود را اطلاع رسانی یه مخاطبان قرار داده تا بتواند بنحو مطلوبی سطح آگاهی و ایجاد فرصت برای کسب آگاهی را افزایش دهد. گروه ما در تلاش است تا با توسعه فعالیت های خود این سایت را به مرجع کاملی برای استفاده

رویداد های برگزارشده۱۴
 • شروع: پنج‌شنبه ۲۰ دی ساعت ۰۹:۳۰
 • پایان: پنج‌شنبه ۲۰ دی ساعت ۱۷:۰۰

آدرس: تهران بلوار کشاورز تقاطع خیابان 16 آذر مرکز نوآوری و شکوفایی دانشگاه الزهرا طبقه 12