کاور
"دوره کاربردی مدیریت فرایند های کسب و کار" در تاریخ جمعه ۱۳ دی ساعت ۱۸:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

دوره مدیریت فرایند های کسب و کار در یک نگاه

یک دوره آموزش مدیریت فرایند های کسب و کار برگزار می‌شود. در این صفحه سرفصل‌ها، ویژگی‌ها، رزومه مدرس و توضیحات محل برگزاری دوره ارائه شده است.

تصاویر دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

با همراهانی از مپنا، همراه اول، ایرانسل، شاتل موبایل، پارس آنلاین، آسیاتک، لبنیات پاک، علی‌بابا، بیمه خاورمیانه، دوران، پتروشیمی بوعلی‌سینا، لینکپ، زرسام، دانشگاه تهران، دانشگاه خوارزمی، دانشگاه علامه طباطبایی، پارک علم و فناوری پردیس و …

آنچه در این دوره تجربه می‌کنید

 

سایر ویژگی‌های دوره مدیریت فرایندهای کسب و کار:

 

آموزش طراحی، کنترل، ارزیابی و مدیریت فرایندهای فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، منابع انسانی، مالی، تولید و …

سیلابس و برنامه کامل دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

جهت دریافت سرفصل‌های کامل دوره مدیریت فرایندها کلیک کنید.

 

در دوره مدیریت فرایند ها با کاربرد چه نرم‌افزارهایی آشنا می‌شویم؟

مدرک معتبر و بین‌‌المللی

به کلیه شرکت‌کنندگان در دوره مدیریت فرآیند های کسب و کار، مدرک معتبر و بین‌المللی MPT اتریش با مهر و هولوگرام و با امکان استعلام آنلاین تقدیم خواهد شد.

نمونه مدرک:

برخی از همراهان قبلی دوره مدیریت فرایندهای کسب و کار

معرفی مدرس دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

دکتر بابک هزاوه

 • دکترای مدیریت سیستم‌ها از دانشگاه تهران
 • دارای مدرک رسمی بین‌المللی ITIL از AXELOS انگلستان (مشاهده مدرک)
 • دارای مدرک رسمی بین‌المللی eTOM از TMForum امریکا
 • مدرس دانشکده مدیریت دانشگاه سراسری قم
 • مولف کتاب «اخلاق کسب و کار» انتشارات نگاه دانش و مقالات بین‌المللی (مشاهده کتاب) (مشاهده لیست مقالات)
 • سابقه تدریس و برگزاری دوره آموزشی در دانشگاه سراسری زنجان، موسسه آموزش عالی آزاد نگاره، خانه مدیریت ایران، موسسه آموزش عالی گسترش مدیریت تهران و …
 • عضو رسمی AXELOS انگلستان
 • بیش از ۷ سال سابقه کار مدیریتی و اجرای پروژه‌های مدیریت فرایندها در سازمان‌های بزرگ کشور در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات (لینکدین)

گالری تصاویر

محل برگزاری

این دوره در یک مرکز آموزشی بسیار شیک و مجهز به تمامی امکانات آموزشی لازم (واقع در خیابان کارگر شمالی، خیابان پنجم) برگزار می‌شود.

هر روز دوره شامل دو نوبت پذیرایی میان وعده (شامل چای، نسکافه و کیک) و پذیرایی ناهار می‌باشد.

معرفی تفصیلی دوره مدیریت فرایند های کسب و کار

  Business Process Management (BPM) , BPMN 2.0 , BPMS , BPR , BPI 

 

شما اگر مدیر یک تیم فوتبال باشید، برای این که تیمتان نتیجه بگیرد، بازیکنان ستاره را به تیمتان می‌آورید یا به سراغ مربیان قوی و تیم‌های پایه می‌روید؟

حضور ستاره‌ها شاید باعث شود در کوتاه‌مدت نتیجه بگیرید، اما آن‌ها با رفتنشان هم موفقیت‌ها را می‌برند. همان‌طور که بارها شنیده‌ایم، برای موفقیت در ورزش باید کار را از تیم‌های پایه شروع کرد. مربیان بزرگ، در تیم‌ها «سیستم» می‌سازند، و «فرایندی» جاری می‌کنند که منجر به ظهور ستاره‌ها و موفقیت پایدار و بلندمدت تیم می‌شود.

به طور مشابه، مشکل اساسی سازمان‌های ما برای تحول هم در «فرآیند» و «سیستم» است، نه «افراد». اگر فرایندها درست شوند بوروکراسی کاهش می‌یابد، بهره‌وری بالا می‌رود و ارزیابی عملکرد سیستم آسان می‌شود. 

در این دوره با دید سیستمی به سراغ فرایندها می‌رویم. نگاه ما در این دوره هم مدیریتی است، هم مهندسی و هم کامپیوتری. از تعریف و طراحی فرایند براساس BPMN 2.0 شروع می‌کنیم تا برسیم به راهکارهای مقابله با چالش همیشگی تحول سازمانی و اجرای آن. همچنین، به جای به‌کارگیری ابزارهای قدیمی و سنتی طراحی فرایند، از ابزارهای SaaS در کلاس استفاده و به سرعت فرایندها را طراحی و پیاده می‌کنیم. در مدل‌های مرجع به سراغ APQC و ITIL و eTOM می‌رویم و ساختار فرایندها را در مدل‌های مرجع می‌آموزیم.

با توجه به سابقه برگزاری دوره‌های متعدد در سازمان‌های بزرگ «ایرانی» و پروژه‌های مدیریت فرایند اجراشده، تمرین‌ها و مثال‌های متعدد و مطالعات موردی «واقعی» از مسائل دنیای کسب و کار در سازمان‌های «ایرانی» ارائه و حل می‌شود تا شما توانایی حل مسائل را در دنیای واقعی داشته باشید.

این دوره به شما کمک می‌کند سازمانتان یا واحدتان را فرایندمحور کنید، و اگر دانشجو هستید در این دوره مهارتی را به دست می‌آورید که بتوانید با آن به سازمان‌ها کمک بزرگی کنید. 

بابک هزاوه، دکترای مدیریت سیستم‌ها از دانشگاه تهران

اطلاعات تکمیلی

مدیریت فرایندهای کسب و کار، حوزه‌ای است که موردنیاز گروه‌های مختلفی در داخل سازمان است. مدیران سازمان به علت آن که به نقش و توانایی مدیریت فرایندها در بهبود عملکرد سازمان و بهبود کیفیت سرویس پی برده‌اند، جذب آن می‌شوند. مهندسان صنایع، مدیریت فرایندها را فرصتی برای اجرای تکنیک‌های بهینه‌سازی وظایف سازمانی می‌بینند. از سوی دیگر، مهندسان IT، مدیریت فرایندها را به عنوان زبانی مشترک برای برقراری ارتباط با سایر ذی‌نفعان سازمان می‌شناسند. مهم نیست که هر کدام از این گروه‌ها در دنیای متفاوتی زندگی می‌کنند، بلکه «مدیریت فرایندها» نقطه وصل تمامی آن‌هاست. اگر اهداف و استراتژی‌های سازمان را شناخته‌اید و قصد پیاده‌سازی آن‌ها را دارید، مهم‌ترین ابزار شما، مدیریت فرایندهاست. هدف این دوره، آموزش کامل و جامع مدیریت فرایندها به صورت «میان رشته‌ای» براساس BPMN می‌باشد. ضمنا بعد از این دوره شما می‌توانید کارکردهای BPMS را هم بشناسید. بنابراین شما می‌توانید انتظار داشته باشید که بعد از این دوره ضمن درک کامل مدیریت فرایند و مدل‌سازی فرایندها با BPMN، توانایی حل مشکلات و مسائل واقعی دنیای کسب و کار در ایران را داشته باشید.
از معتبرترین منابع بین‌المللی در حوزه مدیریت فرایند برای طراحی آن بهره‌گیری شده است. / نگاه این دوره به مدیریت فرایندها، یک نگاه «میان‌رشته‌ای» است، و تعادلی میان مباحث مهندسی صنایع، مدیریت کسب و کار و مهندسی IT در آن در نظر گرفته شده است. / تمام چرخه حیات مدیریت فرایند را شامل می‌شود؛ از تحلیل، بازطراحی و اجرا تا نظارت. / تمرین‌ها و مثال‌های متعدد و مطالعات موردی «واقعی» از مسائل دنیای کسب و کار در سازمانی‌های «ایرانی» در آن مطرح و حل می‌شود تا شما توانایی حل مسائل را در دنیای واقعی داشته باشید. / براساس زبان مدل‌سازی فرایند استاندارد و جهانی BPMN جلو می‌رود.
براساس آمار Indeed، شغل «تحلیلگر فرایندهای کسب و کار» جزو مشاغل پرتقاضا و پردرآمد در سازمان‌های اروپایی و امریکایی به حساب می‌آید. توجه به این امر در سازمان‌های ایرانی نیز روز به روز بیشتر می‌شود و مهارت مدیریت فرایند به یک مهارت کلیدی تبدیل شده است.
مدیران و سرپرستان برای مدیریت موثر فرایندها و افزایش بهره‌وری / اعضای واحد سیستم‌ها و روش‌ها در سازمان‌ها / دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های: مدیریت کسب و کار (MBA)، مدیریت صنعتی، مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی، مهندسی صنایع، مهندسی فناوری اطلاعات و … کلیه علاقه‌مندان به مباحث سیستم‌ها و فرایندها
دوره مدیریت فرایندهای کسب و کار به شیوه کاملا کارگاهی و تعاملی برگزار می‌شود؛ به گونه‌ای که با حل چندین مثال واقعی و کارگاه‌های متعدد، پس از دوره به مباحث کاملا تسلط پیدا خواهید کرد.
گواهی معتبر و بین‌المللی MPT اتریش به شرکت‌کنندگان تقدیم خواهد شد.

پشتیبانی

سایر اطلاعات

سخنرانان

بابک هزاوه
بابک هزاوه
مدرس دانشگاه

دکترای مدیریت سیستم‌ها از دانشگاه تهران / مدرس دانشگاه قم / مولف کتاب «اخلاق کسب و کار» / دارای مدرک رسمی بین‌المللی ITIL از AXELOS انگلستان / دارای مدرک رسمی بین‌المللی eTOM از TMForum امریکا / www.hazaveh.ir

برگزارکنندگان

کار و کسب
کار و کسب
مرجع آموزش مدیریت با رویکرد بازار ایران

www.karokasb.org

سوالات متداول

این دوره پیش‌نیاز ضروری ندارد.
با ثبت‌نام آنلاین، ثبت‌نام قطعی تلقی شده و نیاز به پرینت بلیت نمی‌باشد.

برگزار‌کننده

آواتار

کار و کسب

کار و کسب، مرجع آموزش مدیریت با رویکرد بازار ایران و برگزارکننده دوره‌های آموزش مدیریتی به صورت عمومی و به صورت خصوصی در سازمان‌ها است. تلفن: 91023546-021  

رویداد های برگزارشده۴۵
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر

آدرس

تهران خیابان کارگر شمالی، خیابان پنجم، کار و کسب

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

کارگاه مبانی مدیریت استراتژیک (معرفی ابزارهای تدوین استراتژی)

 • آنلاین
 • ۱۴۰,۰۰۰ تومان
 • شریف استراتژی
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

ششمین همایش کمپین #من_طراحم

 • آنلاین
 • از ۱۱۵,۰۰۰ تومان
 • مرکز طراحی اسپیرال
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

کارگاه آنلاین مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI

 • آنلاین
 • از ۱۹۴,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
چهارشنبه ۱۳ اسفند

نشست تخصصی کرونا و شهرسازی

 • آنلاین
 • ۶۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه مطالعات شهرسازی