رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزش رایگان بازاریابی محتوا و افزایش بازدید وبسایت‌ در دنیای گردشگری در تاریخ پنج‌شنبه ۴ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۴ مهر ساعت ۱۲:۰۰

کارگاه آموزش رایگان بازاریابی محتوا و افزایش بازدید وبسایت‌ در دنیای گردشگری

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره


 

اهمیت بازاریابی دیجیتال مارکتینگ

با رشد روز افزون کاربران اینترنتی (بیش از 45 میلیون نفر در ایران) بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی آنلاین  بر رشد کسب وکارها تاثیر بسزایی داشته است. امروزه بسیاری از کسب وکارهای سنتی برای تبدیل شدن به کسب و کار آنلاین اقدام کرده ‌اند. در محیط رقابتی و پویای امروزی و برای استقاده بهینه از تجارت الکترونیک، ابزار و استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی آنلاین، فرصتی را برای کسب وکارها خلق کرده است تا بتوانند رقابت و رشد کنند و بقای خود را حفظ کنند.

در حال حاضر تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال باعث شده است شرکت های نوپا براحتی بتوانند با شرکت های بزرگ رقابت کنند، و باعث افزایش درآمد کسب و کار خود شوند.  اگر میخواهید با رشد و پیشرفت شرکت خود و از همه مهم ترجذب مشتریان بیشتر مواجه شوید باید با روش‌ها و استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال آشنا شوید. 

 

وضعیت حوزه گردشگری و نقش دیجیتال مارکتینگ

طبق آمار جهانی در سه ماه اول سال 2017 تعداد گردشگر بیش از 360 میلیون بوده است. و همچنین مطابق با آمارهای سازمان جهانی جهانگردی، بیش از 70 درصد از گردشگران،  از  جستجو تا انتخاب و خرید خدمات گردشگری مانند بلیط هواپیما، هتل، بیمه مسافرتی، تور و ... خود را از طریق اینترنت انجام می‌دهند و ظرفیت رو به رشد تقاضا برای خرید آنلاین خدمات گردشگری، روش سنتی را با چالش مواجه کرده است.  با توجه به شدت رقابتی بودن بازار دیجیتال صنعت گردشگری بهتر است که بسیاری از شرکت‌ها و افراد فعال در این حوزه، سریعتر با روش‌ها و ابزار دیجیتال مارکتینگ آشنا شوند.

هدف از برگزاری این دوره

- آشنایی کلی با بازاریابی دیجیتال

- نقش بازاریابی محتوا در صنعت گردشگری

- استفاده از پتانسیل بازاریابی محتوا در وبسایت‌های گردشگری

 

سرفصل ها:

  • مبانی کاربردی بازاریابی دیجیتال در حوزه گردشگری الکترونیک
  • استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال در صنعت گردشگری
  • بازاریابی محتوا و تاثیر آن در افزایش ترافیک سایت
  • اهمیت و تاثیر بازاریابی محتوا بر افزایش درآمد و مشتریان اینترنتی
  • استراتژی و ایده‌سازی برای تولید محتوا
  • مهمترین ابزارهای بازاریابی محتوا

 

سخنرانان

هما نقره
هما نقره
کارشناس بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ
 دکتر فاراب علی پناه
دکتر فاراب علی پناه
مدیر توسعه و بازاریابی سامانه گردشگری توربین

دکترای هوش تجاری(Business Intelligence)، کارشناس ارشد مدیریت پروژه IT، مدرس دانشگاه، تحلیلگر و متخصص توسعه کسب و کارهای آنلاین، متخصص بازاریابی دیجیتال وتجربه راه اندازی و مدیریت پروژه های گردشگری در داخل و خارج از ایران

زمان‌بندی

رویداد اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۲:۰۰۱۲:۱۰
بررسی اجمالی بازاریابی دیجیتال و مبانی کاربردی۱۲:۱۰۱۲:۳۰
استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال ۱۲:۳۰۱۲:۴۵
تنفس و پذیرایی۱۲:۴۵۱۲:۵۵
بازاریابی محتوا و تاثیر آن در جذب مشتری ( case study در صنعت گردشگری)۱۲:۵۵۱۳:۱۰
ایده‌سازی برای تولید محتوا و مهترین ابزارها۱۳:۱۰۱۳:۲۰
پرسش و پاسخ۱۳:۲۰۱۳:۳۰

سوالات متداول

مخاطبان این رویداد چه کسانی هستند؟
مدیران و کارکنان دفاتر خدمات مسافرتی و شرکت‌های هواپیمایی، کارشناسان IT دفاتر خدمات مسافرتی، علاقه مندان به فعالیت در حوزه بازاریابی اینترنتی و افرادی علاقمند به شروع کسب و کار الکترونیکی و فروش اینترنتی
آیا این دوره مباحث کل دیجیتال مارکتینگ را شامل میشود؟
در این دوره، کلیات دیجیتال مارکتینگ بیان می‌شود ولی هدف از این رویداد، بررسی تخصصی بازاریابی محتوا است و ما استراژی‌ها و ابزاریهای بازاریابی محتوا را مورد بررسی قرار می‌دهیم.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
خیر ولی بهمراه داشتن یک دفتر و قلم خالی از لطف نیست
برای ثبت نام رایگان نیاز به معرفی‌نامه است؟
این کارگاه برای مدیران و کارکنان دفاتر خدمات مسافرتی و آژانس‌های هواپیمایی رایگان است و برای شرکت در این دوره بصورت رایگان نیاز هست که از دفتر خدمات گردشگری معرفی نامه به ایمیل info@tourbin.net و یا به شماره 09226710625 از طریق واتس اپ ارسال کنید. حتما در روز برگزاری کارگاه معرفی نامه را همراه داشته باشید.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر

آدرس

تهران تهران- خیابان میرداماد - نرسیده به ولیعصر ( روبروی مجتمع کامپیوتر پایتخت) - جنب مجتمع مسکونی اسکان پلاک 369 - طبقه سوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

سامانه گردشگری توربین

  سامانه گردشگری توربین توربین نام یک سیستم نرم‌افزاری شامل یک وبسایت کامل و یک اپ موبایل در زمینه فروش خدمات گردشگری است. نام یک سیستم نرم‌افزاری شامل یک وبسایت کامل و یک اپ موبایل در زمینه فروش خدمات گردشگری است. نرم افزار تحت وب توربین شامل مجموم

رویداد های برگزارشده۱۲
رویداد های فعال۰