کاور
"دومین بوت‌کمپ دکتر اسکیل " در تاریخ سه‌شنبه ۱۳ آبان ساعت ۲۱:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

دومین بوت‌کمپ دکتر اسکیل

 

 

کسب وکار متناسب

 

این دوره تعاملی ( شما از قول ما بخوانید سفر )، دارای یک خروجی مشخص است. یک کسب و کار متناسب با خودمان، حال دل‌مان، توانمندی‌ها و آنچه که آموخته‌ایم .

 

در این دوره ما یک سفر را شروع خواهیم کرد.

یک سفر قهرمانی

سفر از خود

 

اتفاقاتی در درون ما خواهد افتاد که ردپای این خود بهتر را در کسب و کارمان خواهیم دید.
در این دوره اصول بازاریابی، اصول مدیریت و یا اصول های دیگری آموزش داده نمی‌شود،
کمی به عقب بر می‌گردیم، به خودی که فراموشش کرده بودیم.

تمام سعی ما این است که در کنار هم با بسترهای امروزین کسب و کار آشنا شویم. شاید بسیاری از ما آنها را شنیده باشیم ولی
این‌بار متفاوت‌تر به این کسب و کارهای نو، نگاه خواهیم کرد.

 

در این سفر هرکسی مقصد خودش را دارد

مسیر ما

 

موضوع از چه قرار است؟ داستان راجع به دانه های مروارید نهفته در وجودمان است...

با دکتر اسکیل سفری را آغاز خواهید کرد. سفری به جایی که چندان از شما دور نیست، اما گاهی بسیار ناشناخته است.

ما معتقدیم همه چیز از درون آغاز می‌شود و در عین حال اصراری بر ایجاد تغییر در افراد نداریم! گاهی تنها چند قدم کوتاه اما به موقع و بجا می تواند خود تحولی بزرگ در ما ایجاد کند. شما در کنار دکتر اسکیل فرا می گیرید که چطور از آنچه پیشتر آموخته اید، برای ساختن مسیر پیش روی خود استفاده بهینه کنید، و مهمتر اینکه، شما با آموختن تنها چند مهارت و تکنیک میتوانید از تمام داشته های‌تان ( که پیشتر برایتان ارزش چندانی نداشته ) در جهت بهبود کیفیت کسب‌ و‌کار و زندگی خود بهره ببرید.

بگذارید ساده‌تر برای‌تان توضیح دهیم. قصد ما این است که در کنار هم حداکثر "کارایی مهارت‌ ها" و "توانمندی‌ها" را بکار بگیریم. راجع به آموخته های همه عمر صحبت می‌کنیم، همه دارایی‌ها، حتی آن‌هایی که فراموش کرده‌ایم.  آموخته‌هایی که مانند دانه‌های مروارید ارزشمند است. البته، این دانه‌های مروارید محدود به  مهارت‌ ها و توانمندی‌ها نمی‌شود. یک لبخند قشنگ ، خلق و خوی مهربان یا حتی چهره جدی‌مان، همه این‌ها بخشی از دارایی‌هایی است که به فکر کسی خطور نمی‌کند.

 

مهارت بکارگیری

 

 

در گام بعدی این دوره

مهارت‌های تداوم...  همیشه شنیده ایم که سخت کوشی دلیل اصلی موفقیت است .

در ابتدای سفرمان می‌آموزیم که انضباط شخصی را در خود ایجاد کنیم، در ادامه:

چگونه هوشمندانه سخت کوش باشیم

چگونه در کارهایمان تداوم داشته باشیم و رهایشان نکنیم

چگونه یک تمام کننده باشیم

چگونه ساده سازی کنیم و چگونه نتیجه به دست آوریم.

 

جا نزنیم

 

 

 ما در کنار هم ساختن را می آموزیم. ساختن «خودِ درونی» و «خودِ بیرونی». سفر ما جای دوری نیست اما بسیار هیجان انگیز خواهد بود اگر بدانید بعد از این سفر که ما آن را غواصی به اقیانوس درون نامگذاری کرده‌ایم، شما با گردنبندی از مرواریدهای درون‌تان باز خواهید گشت،

 

یک گردنبند پر از گوهرهای وجودمان

شناخت گوهر وجود

حال در پایان سفر خود را بهتر شناخته‌ایم،  مهارت‌های‌مان را بکارگرفته‌ و با تداوم، از آن‌ها مهارت‌هایی کارآمد ساخته‌ایم که منجر به ایجاد فرصت‌های تازه‌ای برای کسب و کار‌مان خواهد شد.

شناخت خود و مهارت کارآمد دو ابزاری است که دکتر اسکیل توسط آن‌ها به افراد کمک می‌کند تا کسب و کاری متناسب با حال دل و توانمندی‌های‌‌شان ایجاد کنند.

 

خلق فرصت

 

اما...

صادق باشیم.

 این هم یک دوره است مثل بقیه دوره ها!

ما هیچ ادعایی نداریم که جادو می‌کنیم و در یک ماه یا یکسال به در آمدهای میلیاردی می‌رسید.
اصلا دروغ چرا؟ معیار ما درآمدهای میلیاردی نیست.
هدف راه‌اندازی کسب و کارهایی است مفید و کارآمد که در آن احساس رضایت و خوشنودی می‌کنیم.

هرچند اطمینان داریم که حال خوب دل زمینه‌ساز اتفاقات خوب بعدی است...

 

و چطور؟

ما نمی‌خواهیم همه چیز را خیلی آسان جلوه دهیم. اتفاقا چندان هم ساده نیست؛ هرچند ...
تکنیک‌هایی وجود دارد که کار را ساده‌تر می‌کند. دقت کنید: ساده‌تر! نه ساده. (تکنیک‌هایی که با تمرین همراه است.  تمرین‌هایی که خیلی وقت گیر نیستند اما موثر هستند.)
این تکنیک‌ها شاید کمی عجیب باشند ولی جواب خودشان را پس داده‌اند و بارها آزموده شده‌اند.
ما به دنبال تغییر دادن شما نیستیم چون هیچ کس نمی تواند کسی را تغییر دهد،

 

تغییر

 

رشد کافی موجب می‌شود که این تغییرات درونی توسط خودمان ( نه دیگری!) رخ دهد.

احتمالا سوال‌ها‌‌‌یی ذهن‌تان را درگیر کرده است. خیلی از آنها را اینجا (www.drskill.ir) جواب داده‌ایم.
برخی از آنها هم ممکن است از قلم افتاده باشند که می‌توانید با ما در میان بگذارید.

 

خب متن طولانی تمام شد! پیشنهاد می کنیم از اینجا به بعد را هم برای پاسخ به سوالات احتمالی بخوانید.

(زمان موردنیاز مطالعه حدود 2 دقیقه)

 

 

هزینه های دوره:  دوره دو هزینه مهم دارد هزینه ریالی، هزینه زمانی.

١ .هزینه ریالی دوره که مبلغ چهار میلیون و پانصد هزار تومان. 
٢ .هزینه زمانی که یک ماه همراهی تیم اجرایی دکتر اسکیل تا راه‌اندازی کسب و کارتان خواهد بود.

 

مسایل مهمتر

 

 

آیا این دوره برای من مفید است ؟


اگر کسب و کار و یا شغل‌تان را کاملا دوست دارید و در همان وضعیتی است که همیشه آرزویش را داشته اید، احتمالا این دوره برای شما مفید نیست.

 

اگر احساس می‌کنید که مهارت‌های تعاملات اجتماعی و کسب درآمد سطح بالایی دارید و نیاز چندان به رشد و ارتقای آنها ندارید، شاید بهتر باشد که در این دوره شرکت نکنید.

 

اگر احساس می‌کنید کاملا خود را می‌شناسید و هیچ مروارید و گوهر پنهانی کشف نشده‌ای در وجود خود ندارید و یا از همه استعدادها و توانمندی هایتان استفاده می‌کنید، بازهم این دوره ممکن است به کار شما نیاید.

 

اگر فکر می‌کنید که راه‌هایی وجود دارد که می توان ره صدساله را یک شبه رفت و اکثر موفقیت‌ها را صرفا خوش شانسی می‌دانید، پیشنهاد ما شرکت نکردن در این دوره‌ها است.

 

سوالی باقی مانده ؟ همین الان می توانید تماس بگیرید ( لطفا ساعت را هم یک نگاهی بندازید نصفه شب نباشد !)

 

اینستاگرام

 

کانال تلگرام دکتر اسکیل | DrSkill

 

سخنرانان

سعید ابراهیمیان
سعید ابراهیمیان
بنیانگذار ISB آکادمی

سعید ابراهیمیان بنیانگذار ISB Academy و روش شناسی (Methodology) ساخت مهارت (SKill Building) در ایران می باشد.

وی در 20 سالگی خود (2003) اولین کسب و کارش را در زمینه ی داده های شهری، راه اندازی کرد و در طی 3 سال توانست بیش از 20 هزار مشتری را جذب کند.

وی تا کنون بیش از 2000 بازاریاب را آموزش داده است. مشاوره، ارزیابی، داوری و منتورینگ بیش از 200 کسب و کار را در کارنامه خود دارد و راه اندازی و سرمایه گذاری در چندین کسب و کار را به سرانجام رسانیده است.

سوالات متداول

سعید ابراهیمیان بنیانگذار ISB Academy و روش شناسی (Methodology) ساخت مهارت (SKill Building) در ایران می باشد. سعید ابراهیمیان در 20 سالگی خود (2003) اولین کسب و کارش را در زمینه ی داده های شهری، راه اندازی کرد که در طی 3 سال به بیش از 25 هزار مشتری خدمات دهی کرد. وی تا کنون بیش از 2000 بازاریاب را آموزش داده است. مشاوره، ارزیابی، داوری و منتورینگ بیش از 200 کسب و کار را در کارنامه خود دارد و راه اندازی و سرمایه گذاری در چندین کسب و کار را به سرانجام رسانیده است اما به گفته خود چندین شکستی که تجربه کرده است از دیگر داشته هایش مهم تر است. جدیدترین کسب و کار وی در زمینه هوش مصنوعی و متن کاوی وب، جزء 50 استارتاپ برتر دنیا(در GITEX 2017) و 3 استارتاپ برتر ایران ( در رویداد کارزار از بین 800 استارتاپ ایرانی ) می باشد این استارتاپ دریافت کننده پیشنهاد میلیون دلاری از سرمایه گذاران خارجی بوده است. این کسب و کار هم اکنون به بیش از 1200 مشتری سازمانی و شخصی خدمات دهی می کند. پ.ن : سعید ابراهیمیان لیسانس مهندسی شیمی و دانشجوی انصرافی ارشد کارآفرینی است و لفظ "دکتر" در "دکتر اسکیل" به معنای داشتن مدرک PhD نیست و "دکتر اسکیل" صرفا یک عنوان برای یک تفکر جدید است.
شما با دکتر اسکیل سفری را آغاز خواهید کرد. سفری به جایی که چندان از شما دور نیست اما گاهی برای شما بسیار ناشناخته است. ما معتقدیم همه چیز از درون آغاز می‌شود و در عین حال اصراری بر ایجاد تغییر در افراد نداریم! گاهی تنها چند قدم کوتاه اما به موقع و بجا می‌تواند خود تحولی بزرگ در ما ایجاد کند. شما در کنار دکتر اسکیل فرا می‌گیرید که چطور از آنچه پیشتر آموخته اید، برای ساختن مسیر پیش روی خود استفاده بهینه کنید و مهم‌تر اینکه، شما با آموختن تنها چند مهارت و تکنیک ساده میتوانید از تمام داشته های‌تان ( که پیشتر برایتان ارزش چندانی نداشته ) در جهت بهبود کیفیت زندگی خود بهره ببرید. ما در کنار هم ساختن را می آموزیم. ساختن «خودِ درونی» و «خودِ بیرونی». سفر ما جای دوری نیست اما بسیار هیجان انگیز خواهد بود، اگر بدانید بعد از این سفر که ما آن را غواصی به اقیانوس درون نامگذاری کرده‌ایم، شما با گردنبندی از مرواریدهای درون‌تان باز خواهید گشت.
دوره های تعاملی بر اساس کنش و واکنش پیش می‌روند. این دوره علاوه بر اینکه به صورت کارگاهی و مهارتی است، دارای سنجه‌های پیشرفتی است. بر اساس سنجه‌های پیشرفتی که از شرکت کنندگان به دست می‌آید، تمارین شخصی سازی می‌شود. به عبارت دیگر در دوره تعاملی هر شخص متناسب با نیاز خود مسیر آموزشی و تمرینی متفاوتی را از دیگر هم دوره‌های خود در پیش خواهد گرفت .
هدف اصلی برگزاری دوره "چهار مهارت پایه" ما مدرک نیست. بلکه ساخت مهارت است و در نهایت منجر به راه اندازی یک کسب و کار می‌شود. ولی با این وجود این دوره دو مدرک ارائه می‌کند. اولین مدرک، گواهی حضور در دوره دکتر اسکیل است که صرفا حضور در این دوره را تائید می‌کند و مدرک دوم که پس از تائید مهارت‌های ما صادر می‌شود مدرک ISB از ISB Academy می باشد. ISB مخفف Iranian Skill Building است.
هیچ مدرکی به تنهایی ارزشی ندارد! اما این مدرک به شما مجوز برگزاری دوره‌های مهارت آموزی یا متودولوژی ISB را می‌دهد. فعلا دکتر اسکیل تنها متولی آموزش این متد در ایران است.
با توجه به اینکه در مصاحبه توانمندی‌های ما در زمینه‌های مختلف محک زده می‌شود، بهتر است این مصاحبه حضوری انجام شود. در این مصاحبه مهارت‌های سخت و مهارت‌های نرم ما سنجیده می‌شود. با توجه به اینکه در دوره ساخت مهارت دکتر اسکیل تمرکز بر روی شناخت گوهر وجود و مهارت های خلق فرصت است، سطح مهارت‌های‌ ما در مصاحبه مشخص شده و از کاربردی بودن این دوره اطمینان حاصل می‌شود.
مصاحبه ی دکتر اسکیل در محل پژوهشکده ی فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی تهران برگزار می شود. پژوهشکده ی فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی تهران در خیابان انقلاب، چهارراه کالج، کوچه سعیدی، پلاک 5 قرار دارد.
هزینه دوره ساخت چهار مهارت، مبلغ یک میلیون و هشتصد هزار تومان است. این دوره دارای ضمانت بازگشت وجه می‌باشد. نحوه پرداخت این مبلغ 600 هزار تومان در هنگام ثبت نام و 600 هزار تومان یک ماه پس از ثبت نام و مابقی تا قبل از هفته هفتم می باشد.
ضمانت بازگشت وجه هیچ شرطی ندارد و شما می توانید به هر دلیلی قبل از به نیمه رسیدن دوره اگر احساس کردید دوره برایتان مفید نیست وجه خود را به صورت تمام و کمال و بدون هیچ شرطی پس بگیرید.
اگر کسب و کار و یا شغل‌تان را کاملا دوست دارید و کارتان در همان وضعیتی است که همیشه آرزویش را داشته‌اید و احساس می‌کنید که نیاز به رشد بیشتر ندارید، پاسخ منفی است و شما به شرکت در این دوره نیاز ندارید.
نیازی به پرینت بلیط نیست .

برگزارکنندگان

دکتر اسکیل | DrSkill
دکتر اسکیل | DrSkill
ISB Academy
ISB Academy
مرکز رشد رویش
مرکز رشد رویش

حامیان

ویدیو از آپارات

دومین کارگاه مهارت‌های پایه بازرگانی

برگزار‌کننده

آواتار

دکتر اسکیل DrSkill

دکتر اسکیل توسط سعید ابراهیمیان و آزاده مقدسی بنیانگذاری شده است. بنیانگذاران متودولوژی "ساخت مهارت" Skill Building در ایران که ISB Academy را بنیان نهاده اند. سعید ابراهیمیان سخنران این رویداد است که در حال حاضر به عنوان داور، ارزیاب و منتور در اکوس

رویداد های برگزارشده۵۶
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۷۰ نفر

آدرس

تهران تهران، خیابان انقلاب، چهار راه کالج، کوچه سعیدی، پلاک 5، پژوهشکده فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی، زنگ اول، مجموعه دکتر اسکیل

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۵ فروردین

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
پنج‌شنبه ۲۶ فروردین

برنامه‌نویسی R با رویکرد بیوانفورماتیکی

 • آنلاین
 • ۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • Computer Researchers
چهارشنبه ۲۰ اسفند

فروش دلاری برای مدرس بین المللی

 • آنلاین
 • رایگان
 • گروه آموزشی نوید نقوی
پنج‌شنبه ۳۰ اردیبهشت

فرمول طلایی شامپوسازی

 • آنلاین
 • ۴۹۰,۰۰۰ تومان
 • پردیس کارآفرینان توان پویا