رویداد به پایان رسیده است!
تغییر سرنوشت با تغییر عادت ها: روش های کاربردی و امتحان شده برای تغییر عادت های بد. عادت هایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند. در تاریخچهارشنبه ۸ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

تغییر سرنوشت با تغییر عادت ها: روش های کاربردی و امتحان شده برای تغییر عادت های بد. عادت هایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند.

شروع:
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۹۵ ۱۷:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۹۵ ۱۸:۱۵
تغییر سرنوشت با تغییر عادت ها: روش های کاربردی و امتحان شده برای تغییر عادت های بد. عادت هایت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند.
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

همه زندگی ما از عادت های ما شکل می گیره. عادت های خوب ما رو موفق و عادت های بد ما رو ناکام می کنن?و حاصل زندگی ما در کل به عادت های ما بستگی داره.

حتمن شما هم عادت های بدی دارید که آزارتون میده و حتی احتمالن مانع خیلی پیشرفت های شما شده. اتلاف وقت و ضعف در پیگیری اولویت ها، پرداختن به کارهای غیر مهم و به تعویق انداختن کارهای مهم، ...

در این کارگاه کوتاه ما با هم بر روی اصول شکل گیری عادت ها و روش های کاملن علمی در عین حال عملی، کاربردی و امتحان شده در تغییر آنها کار می کنیم. این روش ها به شما کمک می کنه تا هر عادتی رو حتی اگه از بچگی باهاتون همراهه با یه عادت خوب جایگزین کنید. و این یعنی موفقیت.?

فکر می کنم همه کتاب "7 عادت مردمان موفق" رو خوانده یا درباره اش شنیده اید. عنوان و محبوبیت این کتاب در سراسر دنیا نشون میده که عادت ها چقدر در تعیین سرنوشت آدم تعیین کننه هستن. هرچند تاریخ مصرف این کتاب گذشته ولی ما در این کارگاه به شما یاد میدیم که چطور به هر چیزی که می خواید باتغییر عادت هاتون برسید.

راستی، این کارگاه یه شروعه ولی پایان کار نیست. یعنی علاوه بر این که مواردی که در کارگاه گفته میشه باید اجرا بشه (و خیلی ساده است)، ما از افرادی که در این برنامه شرکت می کنن یه گروه تشکیل می دیم و شما رو برای انجام اصول آموزش داده شده کمک و پشتیبانی می کنیم. این طوری شما مطمئن میشید که می تونید موفق به تغییر عادت هاتون بشید.

از طرفی برای شرکت در دوره "زندگی معجزه وار" که به زودی برگزار میشه از تخفیف خوبی برخوردار میشید. توی اون دوره به شما آموزش میدیم که با یه روش خیلی ساده و جذاب، پرواز رویاهاتون رو تجربه کنید و به آرزوهاتون برسید. خیلی جذابه نه؟ پس با ما همراه بشید.

اینم تکرار می کنم که ما دنبال مطرح کردن مسایل تئوری و آکادمیک نیستیم بلکه فقط روی روش های عملی و کاربردی کار می کنیم.

به امید دیدار شما

آدرس:تهران خیابان کارگر (امیرآباد) شمالی، بالاتر از کوی دانشگاه، خیابان شانزدهم (فرشی مقدم)، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران