دورهمی "راه اندازی استارتاپ در حوزه اسباب بازی" - جلسه دوم

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۴ آذر ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۴ آذر ۹۵ ۱۱:۳۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / نوآوری
اضافه به تقویم
دورهمی "راه اندازی استارتاپ در حوزه اسباب بازی" - جلسه دوم
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
+۹۸۲۱۶۶۱۶۶۳۰۷
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

چگونه استارتاپ خودم رو در حوزه اسباب بازی راه بندازم؟

 

در دورهمی قبل مهمانان بزرگی رو در جمعمون داشتیم و درباره ی کلیت استارتاپ ها، صنعت اسباب بازی و چالش های موجود در این صنعت تا حدودی باهم صحبت کردیم. خداروشکر بازخورد ها در مورد این دورهمی خیلی خوب بود و با بازخوردهای مثبت شما عزیزان تصمیم گرفتیم ایندفعه با یه تم یکم متفاوت وارد بشیم.

دراین جلسه قصد داریم در مورد چهارچوب نوآوری مبتنی بر روند باهم صحبت کنیم و بعد از اون با استفاده از این متدولوژی و روندهای اسباب بازی موجود در دنیا، با همفکری هم ایده های جدید خلق استارتاپ ها رو بررسی کنیم. درنتیجه پیشنهاد می کنیم حتما آماده سر این جلسه حاضر بشید ;)

- باید خدمتتون بگیم که هدف ما تسهیل کردن فرآیند راه اندازی استارتاپ برای افرادی که دغدغه این رو دارند، هست. در نتیجه ما یک بستری رو براتون ایجاد کردیم به نام رویداد بزرگ "فراایده"، شما با شرکت در این دورهمی ها اگه علاقه، پشتکار و روحیه کار تیمی داشته باشید، می تونید با استفاده از فرصتی که از طریق شرکت در این رویداد بدست میارید، رویاتون رو به حقیقت تبدیل کنید.


-فراایده یه رویداد در زمینه کارآفرینی هست که در اون در مدت دو هفته شما فرصت پیدا می کنید تا بتونید ایده کسب وکاری خودتون رو اجرا کنید و نتایج رو به داورا و سرمایه گذارا نشون بدید تا درصورتی که طرح و راه حلتون ارزش اقتصادی داشت بتونید حمایت های لازم برای راه اندازی کسب و کارتون رو جذب کنید. این حمایت ها ورود به شتابدهنده ها، گرفتن منتور و راهنما، جذب سرمایه و... خواهد بود. چهارمین سری از این رویداد بهمن ماه امسال (سال 95) در دانشگاه شریف برگزار میشه. پس از دستش ندید.


- این دورهمی ها در حقیقت ابتدای مسیر این رویداد هست. شما در این دورهمی ها باید خودتون رو به متدهای نوآوری و مدیریتی روز دنیا مجهز کنید، فرصت های پرپتانسیل رو شناسایی کنید، تیمتون رو تشکیل بدید و به ایده اولیه کسب و کاری تون برسید. اما نگران نباشین، برای همه ی این کارها برنامه داریم و پله پله با هم توی این سه ماه جلو میریم. پس یادتون باشه کسایی میتونن از حداکثر فرصت های رویداد بزرگ فراایده استفاده کنن که در این دورهمی ها همراه ما پیش بیان.


-اگر ایده ای برای راه اندازی استارتاپ در حوزه اسباب بازی دارین و می خواین در یه بستر امکان تحققش رو پیدا کنید، اگر دغدغه راه اندازی یه کسب وکار رو برای خودتون دارین و میخواین مورد حمایت قرار بگیرید، اگر می خواید به تیم های دیگه اضافه بشید و راه جدیدی برای آینده تون پیش بگیرید، یا حتی اگه می خواید تجربه های جدیدی در کارتیمی، مدیریت و بازار و با متدهای جدید نوآوری آشنا بشید و در زندگی کاریتون اون ها رو به کار ببرین، این دورهمی مال شماست، اون رو از دست ندید!


- ما در مسیری که برای شما در نظر گرفتیم باید مراحل زیر رو طی کنید تا به رویداد برسید:
1. شناخت فضای بازار صنعت اسباب بازی و چالش ها و فرصت های این صنعت برای ورود استارتاپ جدید
2. آشنا شدن با روندهای استارتاپ های اسباب بازی در دنیا و پیش بینی آینده این صنعت و فرصت ها
3. رسیدن به ایده ناب و پرپتانسیل برای راه اندازی استارتاپ در این صنعت
4. تشکیل تیم برای شروع حرکت
5. تمرین متدهای نوآوری و ایده پردازی
6. اعتبارسنجی اولیه ایده
7. ورود به رویداد فراایده


ما مرحله اول رو جلسه پیش پشت سر گذاشتیم و سعی می کنیم این جلسه به صورت متمرکز وارد مرحله دوم بشیم.

برای دیدن فیلم ها، عکس ها، مهمانان دعوت شده و محتوای دورهمی اول می تونید به کانال ما سر بزنید، راستی برای شرکت در دورهمی براتون کد تخفیف هم داخل کانالمون گذاشتیم.

https://telegram.me/aig_com

در صورتیکه سوال، پیشنهاد یا انتقادی داشتید یا در هر مرحله از ثبت نام به مشکل برخورد کردید، با شماره زیر تماس بگیرید، ما همیشه پاسخگو شما هستیم ;)
09391742093

آدرس:تهران خیابان آزادی-دانشگاه صنعتی شریف-مجتمع خدمات فناوری شریف