گام های راه اندازی استارتاپ

شروع رویداد
دوشنبه ۲۹ آبان ۹۶ ۱۵:۳۰
پایان رویداد
دوشنبه ۲۹ آبان ۹۶ ۱۸:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
گام های راه اندازی استارتاپ
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

چرا باید در این رویداد شرکت کنیم؟

 همیشه راه اندازی کسب و کار شخصی ریسک های بزرگی به همراه دارد از ترس شکست این کسب و کار گرفته تا تامین هزینه های لازم آن ، گاهی اوقات نیز با مشکل بزرگتری رو به رو هستیم آن اینکه ایده های خوبی در سر داریم اما نمی دانیم گام های اولیه را چگونه برداریم؟! اول تیم پیدا کنیم؟ اول سرمایه مورد نیاز را تامین کنیم؟! تیم ما چگونه باشد؟! از کجا شروع کنیم؟ چطور مشتری را پیدا کنیم؟ و کلی سوالات دیگری که در ذهنمان هست اما پاسخ آن ها برایمان مبهم است اما ایده نابی داریم که می خواهیم هر طور شده آن را به کسب و کاری سود ده تبدیل کنیم پس برای شروع باید چه گام هایی را برداشت؟!

کیارش عباس زاده خالق زودفود یکی از بزرگترین و موفق ترین بیزینس های استارتاپی ایران به این سوالات و درگیری های ذهنی شما پاسخ می دهد، کیارش در این برنامه گام های ابتدایی و قدم هایی که هر کسی برای راه اندازی استارتاپ خود باید آن ها را محکم بردارد طبق تجربه و دانش بالای خود با شما به اشتراک می گذارد ، پس به هرکسی که می خواهد قدم در راه پر پیچ و خم کارآفرینی بگذارد و به دنبال شناخت گام های شروع و کاهش ریسک شکست خود است، حضور در این برنامه توصیه می شود.

ثبت نام برای عموم آزاد است.

در این رویداد چه خواهد گذشت؟

طبق پژوهش های صورت گرفته در زمینه استارتاپ ها، 90 درصد استارتاپ ها شکست می خورند و حداقل 30 درصد بنیانگذاران و موسسان آن استارتاپ ها پس از شکست دچار افسردگی می شوند. [Forbes و Harvard]

زودفود یکی از بزرگترین، موفق ترین و پرچالش ترین استارتاپ های ایران و خاورمیانه است که پس از گذشت 8 سال مسیر پر فراز و نشیب امروز دوست داران بسیاری دارد و به یک برند مشهور تبدیل شده است.

در این سمینار بصورت کوتاه، مختصر و مفید 4 گام برای شروع استارتاپ توسط کیارش عباس زاده مشاور، مدرس و مربی کسب و کار (خالق زودفود) شرح داده می شود. اگر این 4 گام را رعایت کنید ریسک استارتاپ شما بشدت کاهش می یابد و احتمال موفقیت و خلق یک کسب و کار ماندگار مثل زودفود بشدت افزایش خواهد یافت.

کیارش عباس زاده از ناگفته ها، شکست ها و موفقیت های مسیر پرفرازونشیب زودفود برای شما خواهد گفت و به شما کمک خواهد کرد تا مسیر رشد و پیشرفت را سریعتر و هوشمندانه تر بپیمائید و استارتاپی که مدتهاست رویایش را داشته اید را آغاز کنید. آن هم با پول کم!

پس این سمینار برای همه کسانی که شیفته کارآفرینی هستند ، دانشجویان و کلیه علاقمندانی که در نظر دارند روزی کسب و کار خود را راه بیاندازند و نیاز دارند این مسیر و تجارب کسب شده توسط یک کارآفرین سریالی را را بشنوند توصیه می شود.


مدرک این سمینار توسط دانشگاه خوارزمی ارائه می گردد که اعتبار لازم برای تقویت رزومه شخصی شما را دارد، هزینه و ارزش این رویداد قطعا خیلی بیشتر از این مقدار است اما به دلیل فعالیت صنفی و دانشجویی ما ، قرار نیست هزینه ای رو به شرکت کنندگان تحمیل کنیم این هزینه هم صرفا جهت اطمینان از حضور شما و برنامه ریزی روی تعداد شرکت کنندگان است.در مورد زودفود و خالق آن بیشتر بدانیم

                                                                         

کیارش خودش می گوید:

در یک شب تابستانی حوالی پارک ورزش در منطقه گیشای تهران (سال ۱۳۸۸)، همه با هم پیمان بستیم تا در مسیر جدید نیز همچون گذشته یار و همراه هم باشیم. این کسب و کار جدید مدتی بعد به انتخاب مادرم زودفود نام گرفت و شما امروز آن را به همین نام می شناسید و اسم شرکت زیر سایه ی زودفود، آنقدرها شناخته شده نیست.

گذشته ی خودم را که مرور می کنم، فروشندگی مغازه، ویزیتوری، کارآموزی در شرکت تاسیساتی، کارآموزی در شرکت کارخانه سیمان، کارهای تحقیقاتی و  پروژه ای، همه را به یاد می آورم. این تجارب ریز و درشت منتهی شد به آغاز مسیری جدید در ۲۳ سالگی به نام زودفود.

امروز بعد از گذشت 8 سال از روزی که پلان اولیه زودفود را با سایرین مطرح کردم، خوشحالم که هر کداممان از یک دانشجو یا یک فارغ التحصیل تازه وارد به بازار کار به نقطه قابل قبولی از لحاظ شغلی رسیده ایم و حرفی برای گفتن داریم.

اگر خیلی خودمانی از من بپرسند (علی رغم همه ضعف ها و کاستی هایی که به عنوان بنیانگذار زودفود و مدیرعامل شرکت آرمان داشته ام) بزرگترین کاری که در سال اول تاسیس شرکت انجام داده ام چه بوده است، خواهم گفت باور ساخته ام، باورهای جدید و موثر. کاری کرده ام تا باور کنند که می توانند.

قطعا شنیدن ادامه این تجربه گران بها ،نکات آموزنده دیگر و  گام های مورد توصیه او برای شروع کسب و کار از زبان خودش در این سمینار جذاب تر و اثرگذارتر خواهد بود...

سخنرانان

کیارش عباس زاده

کیارش عباس زاده

بنیانگذار زودفود

بنیانگذار زودفود (ZoodFood.com)
بنیانگذار گروه مشاوران دکترکارآفرین (DrKarafarin.com)،
مشاور راه اندازی بیزنس های اینترنتی
مشاور حوزه استراتژی های شروع کسب و کار
مشاور استراتژی های بازاریابی و فروش برای شرکت های نوپا (استارتاپ)

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۵:۳۰۱۵:۴۵
سخنرانی کیارش عباس زاده۱۵:۴۵۱۷:۱۵
پرسش و پاسخ۱۷:۱۵۱۷:۳۰
عکس یادگاری۱۷:۳۰۱۷:۴۵
پذیرایی و شبکه سازی۱۷:۴۵۱۸:۰۰

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
هیچ پیش نیاز خاصی لازم نیست! اما اگر با مفهوم استارتاپ آشنا نیستید کمی تحقیق درباره آن به استفاده بیشتر شما از سمینار کمک می کند.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
خودکار و کاغذ ، هم برای نوت برداری از سمینار و هم برای نوشتن سوالاتتان از سخنران.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نیازی به پرینت نیست ولی هنگام ورود به سالن نام خود را به مسئول پذیرش اعلام نمایید تا تیک حاضری شما را بزند.
گواهی رویداد چه زمانی آماده است؟
دقیقا همان روز رویداد! پس از انتهای رویداد بیرون از سالن گواهی خود را تحویل بگیرد.

حامیان

انجمن علمی MBA

انجمن علمی MBA

شتابدهنده تک

شتابدهنده تک

آدرس:تهران تهران، خیابان سمیه، بین شهید قرنی و استاد نجات اللهی، دانشکده مدیریت دانشگاه خوارزمی، سالن فرهیختگان