رویداد به پایان رسیده است!
کنکاش مدیر موفق در تاریخ پنج‌شنبه ۱۴ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۱۶ مرداد ساعت ۰۸:۰۰

کنکاش مدیر موفق

  • رایگان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


درباره این دوره آموزشی:

دنیای کسب‌ و کار در عصر حاضر چالش‌های بی‌سابقه‌ای‌ را تجربه می‌کند و‌ رهبران‌ سازمان‌ها در سراسر جهان می‌کوشند از طریق رهبری موثر‌ شرایطی را‌ برای ادامه فعالیت سازمانشان به‌وجود آورند‌؛ برخی از طریق‌ واکنش به کاهش عملکرد‌ سازمان خود‌، برخی‌ با‌ تمرکز بر‌ کاهش هزینه‌ها و طرح بهبود بهره‌وری عملیاتی‌ و برخی با تلفیق هر دو و البته گروهی با نوآوری‌‌ در مسیر بهبود شرایط قرار می‌گیرند.‌ در نهایت سازمان‌هایی که با موفقیت از‌ دوران سخت عبور می‌کنند‌ قوی‌تر از گذشته‌ در کسب‌وکار خود، می‌توانند به آینده امیدوار باشند‌ و می‌توانند درک بهتری از الگوهای پیش‌رو داشته باشند بنابراین می‌توان گفت مدیریت سهم عمده ای در موفقیت یا شکست کسب و کار دارد.

مدیران خلاق و نوآور در شرکت‌های مطرح جهان عطش شدیدی در یادگیری موضوعات جدید دارند. آن‌ها همواره در حال یادگیری هرآن چیزی هستند که آن‌ها را به اهداف سازمانشان نزدیک‌تر می‌کند. به‌روز نگه‌داشتن مهارت‌ها و دانش در آن‌ها مزیت رقابی بزرگی نسبت به رقبا ایجاد می‌کند. اعتقاد نظریه‌پردازان علم مدیریت برآنست که مدیریت اکتسابی است. تا این حد که معمولی ترین افراد درصورت قرار گرفتن در معرض آموزش‌های صحیح، برخوردار بودن از خدمات مربی‌گری حرفه‌ای در این حوزه و نیز تمرین در گذر زمان و با تحمل سختی ها، حتماً می توانند به مدیری موفق بدل شوند بنابراین آموزش نقش غیر قابل انکاری در تربیت مدیران موفق و نوآور ایفا می‌کند.

در این راستا شرکت تجارت هوشمند هیراد با طراحی دوره آموزشی کنکاش مدیر موفق با رویکردی متفاوت، تعیین عناوین آموزشی کاربردی، تدوین سرفصل‌های مناسب و شناسایی اساتید با تجربه و بهره‌گیری از ایشان، سعی در افزایش دانش و آگاهی مدیران و در نتیجه رشد سازمان‌های نوآور دارد. این دوره به صورت میان مدت بوده و شامل 76 ساعت مفاهیم اساسی و بنیادی مدیریت یک بنگاه را در برمی‌گیرد.

هدف مجموعه هیراد و صندوق نوآوری و شکوفایی از تدوین این بسته آموزشی برای مدیران جوان شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد بستری است تا در این بستر بتوانند نسبت به کسب یا بروزرسانی برخی از مهارت‌ها و نگرش‌های مدیریتی دست یابند. بدیهی است در این دوره مشارکت و تعامل سازنده مدیران عامل و اعضا کلیدی در سازمان‌ها می‌تواند به اشتراک‌گذاری و بیان تجربیات شخصی مدیران نیز کمک شایانی داشته باشد. لذا در تدوین این برنامه آموزشی سعی بر آن شده است تا ضمن درنظر گرفتن مباحث جذاب و موردنیاز مدیران سازمان، فضایی جهت به اشتراک و مورد بحث قرار دادن موضوعات روز در مدیریت بنگاه مورد تامل قرار گیرد.

 

زمانبندی و چهارچوب محتوی:

برنامه زمانبندی و عناوین دروس قابل ارایه در این بسته به شرح ذیل می‌باشد.

 

اهداف و انتظارات از برگزاری دوره:

مخاطبین در این دوره محدود به مدیران عامل و مدیران ارشد سازمان بوده انتظار میرود. همچنین انتظار می‌رود در پایان دوره موارد ذیل در خصوص مخاطبین دوره محقق گردد:

·       تغییر نگرش مدیران از مدیریت به راهبری و تقویت دیدگاه‌های راهبردی

·       تقویت برنامه‌ریزی و بهبود عملکرد مدیران در تشخیص و تعیین استراتژی‌های سازمانی

·       بهبود عملکرد مدیران در مذاکرات و دستیابی به دستاوردهای موردنظر

·       بهبود عملکرد مدیران در شناسایی و رشد استعدادها و سرمایه‌های انسانی سازمان

·       آگاهی و بهبود توانمندی مدیریت مالی و حقوقی مدیران

·       پرهیز از اشتباهات مدیریتی رایج و کسب تجربه و درس

·       به اشتراک‌گذاری تجربیات موفق و ناموفق در راهبری سازمان

·       شبکه سازی و توسعه ارتباطات مدیران

 

در پایان دوره نیز گواهی دوره تربیت مدیران موفق در سازمان های نوآور بصورت مشترک از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی و مجموعه آموزشی هیراد صادر و به مشارکت کنندگان اعطا خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 02166421605 داخلی 105 جناب آقای مهندس حاجی ابراهیمی تماس حاصل فرمایید.

آدرس

تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، خیابان 34، پلاک 4، کارگزاری بانک صنعت و معدن

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)

شرکت تجارت هوشمند هیردا بعنوان یک شرکت ارایه دهنده خدمات تخصصی توسعه کسب و کار و توسعه صادرات درحال فعالیت می‌باشد. این مجموعه خدمات مختلفی نظیر برگزاری نمایشگاه های خارجی، ارزیابی شرکت ها از منظر آمادگی صادراتی، خدمات مدیریت صادرات و بازرگانی و همچن

رویداد های برگزارشده۱۸۱
رویداد های فعال۵
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰۰ نفر