رویداد به پایان رسیده است!
دوره آنلاین اسپارکرینار - فروردین ماه 1398 در تاریخ شنبه ۳۱ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۶ فروردین ساعت ۱۸:۰۰

دوره آنلاین اسپارکرینار - فروردین ماه 1398

  • ۷۵,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


اسپارکرینار مجموعه وبینارهای اسپارکرها است که به صورت ماهیانه برگزار می‌شوند. در این وبینارها با تهیه بلیط امکان حضور در تمامی جلسات یک ماهه وجود دارد. افرادی که به دنبال آموزش‌های واقعی هستند. یا به دنبال پاسخ به ابهامات و سوالاتشان در زمینه IoT هستند، اسپارکرینار انتخاب ساده با قیمت بسیار مناسب برای شما می‌باشد. در فروردین ماه 1398 توسط اروند طباطبایی و پریسا لیدی پای، تعداد 6 جلسه آموزشی آنلاین برگزار می‌شود. 

 

موضوع آموزش‌های لیدی پای: معرفی پلتفرم اینترنت اشیا Node Red ، روش نصب، اجرای چند پروژه کاربردی و پاسخ به سوالات و مشکلات کاربران می‌باشد.

موضوع آموزش‌های اروند طباطبایی: معرفی حوزه‌های کاربردی اینترنت اشیا، بررسی وسعت بازار، نیازمندی‌ها و روش انتخاب حوزه مناسب جهت تاسیس یا هدایت کسب و کار به آن سو می‌باشد. 

 

 

 جلسه اول لیدی پای: دوشنبه 12 فروردین ساعت 11 صبح به مدت یک ساعت 

 جلسه دوم  لیدی پای: جمعه 23 فروردین ساعت 18  به مدت یک ساعت 

جلسه اول اروند طباطبایی: یکشنبه 11 فروردین ساعت 18 به مدت یک ساعت

جلسه دوم اروند طباطبایی: پنجشنبه 22 فروردین ساعت 18 به مدت یک ساعت

 

 

 

توضیح در خصوص بلیت‌ها

امکان انتخاب جهت حضور در کلاس‌های اسپارکرها به تفکیک استاد برای کاربران فراهم می‌باشد. ویدیو تمامی جلسات اسپارکرینارها تهیه شده و کاربران امکان مشاهده ویدیو و رفع اشکال را در آینده خواهند داشت. 

 

 

 

سوالات در خصوص دوره اسپارکرینار را می‌توانید از پرتال پشتیبانی دانشجو کیت مطرح بفرمایید. فقط و فقط افرادی که علاقمند به یادگیری مباحث کاربردی و مهم هستند، در این رویداد شرکت کنند.

 

 تضمین کیفیت دوره‌ها

مجموعه دانشجو کیت و دیجی اسپارک، طی چند سال گذشته بیش از 400 هنرجو در زمینه امبدد سیستم ها و اینترنت اشیا داشته است. در طی این مسیر نظرها و انتقادهای شرکت کنندگان در دوره‌ها در روند بهبود کیفیت ما را یاری کرده است. از این رو کاملا نسبت به محتوای آموزش‌ها و روش ارایه آن‌ها تجربه کامل برای کاربران ایرانی را داریم. 

 

برگزار‌کننده

آواتار

دیجی اسپارک

پلتفرم آموزش‌های DIY اینترنت اشیا با امبدد سیستم‌ها

رویداد های برگزارشده۵
  • شروع: سه‌شنبه ۶ فروردین ساعت ۱۸:۰۰
  • پایان: شنبه ۳۱ فروردین ساعت ۲۰:۰۰
رویداد آنلاین است